acıbadem hastanesinde doğum yapmış olanlar..

streetpit

''beatrix kido''
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.596
2
arkadaşlar merhaba,ben 5.5 aylık hamileyim ve bursa acıbadem de normal doğum yapmayı istiyorum.daha önce herhangi bir acıbadem hastanesinde yada bursa dakinde doğum yapmış olan var mı?ücret ve muamele nasıl acaba bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

teşekkür ederim ama her hastanesinde aynı mı doktorları iyi mi bir de ssk indirimi var mı

teşekkür ederim ama her hastanesinde aynı mı doktorları iyi mi bir de ssk indirimi var mı

ben bursada normal 6000 sezeryan 10000 ytl diye duydum.fakat tabi kendim gidip sormadım.benim doktorum zübeyde hanım doğum evinde olduğu için hiç araştırmadım.

zübeyde hanım nasıl?orası çok kalabalık değil mi?doktorlar ve hemşireler nasıl davranıyor?

değişiyo tabii 450 ytl den başlıyo ki ssk varda %50 sini ödüyosun doğumun. 6000 ytl ye kadar çıkıyo fiyatları her hastanede değişir fiyat.

acibadem Normal Doğum 4500 Ytl Sezeryan 6500-7000 Ytl.ssk Ile Anlaşma Doğum Da Yok.ama Kesinlikle Ve Kesinlikle çok Memnun Kalirsin Canim.5,5 Ayliksin şimdiye Kadar Hangi Doktora Gittin Kiii Doktorun Kim.

zübeyde hanım nasıl?orası çok kalabalık değil mi?doktorlar ve hemşireler nasıl davranıyor?

canım kalabalık olmasına kalabalık ama ben sadece tahliller için oraya gidiyom.doktorum oranın doktoru fakat özel muayenehanesine gidiyorum.arkadaşlarımda orada doğurdular ve memnun kaldılar.

benim doktorum cemile alçay çok memnunum muayeneler 100ytl ama ssk olduğu için 80 veriyorum.orda genelde sitesine bakıyorum acıbademin hanımların çoğu sezeryan yapıyo ama ben normal istiyorum doktorum daha doğum hakkında konuşmak erken demişti ama herhalde martta gittiğimde artık konuşmaya başlarız çünkü 6 ayı doldurmuş olacak.bir sorun yok şimdilik normal olması için uygunsun dedi ama pahalı bir hastane ya o yüzden biraz daha para almak için sezeryan yaptırmalarından korkuyorum son anda.parasından değil para sorun değil ama ben sezeryan istemiyorum kesinlikle..inşallah normal olur...

benim doktorum da bülent kayhan.ben de çok memnunum.o bana çok güven veriyor.ben 100 veriyorum muayenesi o kadar.doğum için konuşmak benim için çok erken çünkü ben daha 2,5 aylığım.çok cesaretlisin ama seni tebrik ederim.ben biraz korkuyorum normal doğumdan.anlatılanlar beni çok korkuttu.tüm dileklerin gerçek olur umarım.sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi alalım da kucaklarımıza başka bişey istemem.

bende acıbademe gidiyorum.özel sağlık sigortam var.ama fiyat hakkında bi bilgim yok.hangi dr gidiyosun canımmm..

canım benim de özel sağlık sigortam var 2 A Eko poliçesinden. Acıbadem sigorta ne kadar masraf ödüyosunuz kontrol ve tahlillere ve doğum ne kadar olacak ? Benim bir yılım doluyo 20 güne kadar poliçemi yenileyeceğim.Bilgi verirsen çok sevinirim.

merhabalar

bende acıbadem beylikdüzüne gidiyorum.doktorum aylin tatlıadım. çok memnunum 160 ytt muayene benimde özel sağlık sigortamvar ama sadece yatarak o yüzden sadece indirim alıyorum 88 ödüyorum doğumu karşılıyor 6000 diye biliyorum ama bebekleri karşılamıyor allah korsusun erken doğumda bebekler küveze girerlerse gecelik 1000-1500 tlyi buluyormuş o yüzden düşünceliyim.ilerleyen zamanlarda doktorumla konuşup bilgi alacağım başka alternatişf konusunda hizmet hastanesini çok öneriyorlar bilen duyan varmı? tahlilleri de orda olmadım ikili test falan başka yerde yapotırdım çünkü çok pahalıydı mesela ikili test 900 ytl dediler 250 ytl ye yaptırdım ben şu an 14 haftalıkız.herkese hayırlı sağlıklı kolay .doğumlar

arkadaşlar konu acıbademden açılmışken bende bursa acıbademe de prof.dr. tufan bilgin e gitmeyi düşünüyrm bilgisi olan var mı?

İstanbul Kozyatağı Acıbademle ilgili tecrübesi olan varmı
Önerdiğiniz doktorlar hangileri?

arkadaşlar acıbademde doğum için özel sağlık sigortası yaptıran arkadaşım var doğumu orada yapacak tahlil muayene gibi durumları devlet hastanesinde yapmak istiyor. doktorunu da oraya çağıracak. sizin bildiğiniz doğuma acıbademe gelebilecek iyi bir doktor var mı? bende bu şekilde özel sağlık sigortası başlatıpta orada doğum yapmayı düşünmeye başladım o zaman doğum ücreti epey düşüyormuş ve acıbadem de iyi bir hastane.streetpid arkadaşımın sezeryan endişesini bende yaşıyorum. bellki bu özel sağlık sigortası ve kendi doktorunu getirerek bu risk azalır diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz. mavişşş arkadaşım özellikle sana danışmak istiyorum sence bu şekilde yapmak mantıklımı diğer türlü özel hastane de muayene ve tahliller epey tutar sanırım değil mi? ne zun yazmışım yaaaa. şimdiden teşekkürler

ben şimdi bakırköy acıbadem den fiyat aldım sezeryan 9000TL, normal doğum 6500TL yapıyor.

İstanbul Kozyatağı Acıbademle ilgili tecrübesi olan varmı
Önerdiğiniz doktorlar hangileri?

Ben düşükle sonuçlanan ilk gebeliğimde Kozyatağı Acıbademe gidiyordum. Doktorum ilk muayeneden sonra çok ilgisiz davrandı, sancım ve düşük riskim olmasına rağmen evden telefonla ulaşmak çok zor oldu. Sanki baştan zaten kayıpmış gibi bir tutum içerisine girdi, ya da ben o psikoloji ile öyle algıladım. Tahlil sonuçlarım çıktığında değerlendirmek için bile 2 gün beklediğimi bilirim. 1 hafta sonra da bebeğimi kaybettim. Ama kaybetmeden önce son muayenemi Kadıköy Acıbademde oldum, oradaki doktorumdan çok memnun kaldım. Her aradığımda ulaştım, gece vakti kanamam olduğunda ve nöbetçi doktora gittiğimde bile bana kızdı neden beni aramadın diye. Nitekim ikinci gebeliğimde takiplerimi o yaptı ve doğumu da o gerçekleştirdi. Sonuna kadar normal olmasından yanaydı ama ben baştan beri sezaryen istiyordum zaten bebeğim de 4 kg.üzeri doğdu. Hastanede hiçbir sorunla karşılaşmadım, her şey çok güzeldi. Bir daha da Kozyatağı Acıbademin doğum doktorlarına uğramadım ama Kadıköy Acıbademden tam tersi oranda çok memnun kaldım.

Merhaba,peki kadıköy acıbademdeki doktorun ismin verebirmisin rica etsem,bende anadolu yakasında doğum yapabilecegim guvenilir bir doktor arayışı içerisindeyim.tesekkurler

Merhaba,peki kadıköy acıbademdeki doktorun ismin verebirmisin rica etsem,bende anadolu yakasında doğum yapabilecegim guvenilir bir doktor arayışı içerisindeyim.tesekkurler

Canım, benim doktorum Ümit Kaya. Bebeğin sağlıkla gelsin inşallah...

X