Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ayyyy canim ya bende konserdeydim sendemi geldin offfff ya keske no nu alaydim neyse tamam ugramaya calisicam kesinlikle oraya da gelicez cooook optum kizlaaaaaar bi bakim napionuz dedim kimse yok neyse opuldunuz:KK16::KK16::KK16:

Aykurt ya belkide yan yanaydik :KK43:(( neyse oraya daha gelmedik allahtan gelince mutlaka ugrucam bi cayini icerizz cnm ins lah cok isterim cuma orayi dusunuoruz aksilik cikmazsa optummm..

kızlar 2 saate yakın deneme yaptık.bu gün p.s başından biraz daha fazlasını aldım.belki yarısını. eşim öle dedi ama inanamadım.son denemede bikaç saniye daha dayansam olacaktı belki.epey girmişti ama nefesim kesildi sanki ölüyorum sandım kastım ve müthiş acıdı bıraktım.:KK43::KK43:
birazdan tekrar başlıcaz.ama korkuyorum.dua edin nolur:KK43:((

Süpersin...çok yaklaştın ve zor kısmı geçtin... bence o üzgün işareti yerine gülücükler saçmalısın bak yarısı olmuş.. o müthiş dediğin acı varya biz kastığımız için öyle halbuki biraz rahat bırakabilsek hiç acımıyor..zorlandığın yerde derin derin nefes al ve nefesi verirken eşin ilerletsin...çok yakında bir gelin haberi alıcaz sanırım:)

kızlar 8-9 günde hamile olup olmadığımızı anlarmıyız.daha bi kere ilişki oldu ama lazer epilasyon günüm geldi napsam :KK43::KK43:

valla canım doğruysa ben beta hcg ye baktrmaya gıttıgımde kanda ılskıden 2 gun sonrasını bıle algılıyor demıstı ama doktorlarda hep adet bı hafta egcsın en az oyle gelın teste dıyor :KK54:

selacım nasılsın.tatil bitti galiba

tatil bitti evet, akşam tam yattığım sırada yazmışsın, görmedim kusura bakma. bugün de bir iş görüşmesine gideceğim. hiç çalışmak istemiyorum ama bir gidip tanışayım, belki bir iyi bir yerdir. ilk defa istemeyerek gidiyorum bir iş görüşmesine. olursa üzüleceğim nerdeyse, garip duygular içerisindeyim. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sen nasılsın? nasıl gidiyor hayat?

kızlar günaydın nasılsınız ben hiç iyi değilim hiç egzersiz yapamıyorum dünde eşimle tartıstık daha cok moralimim bozuldu konu o değil ama yazacak konusacak kimse yok bende deim kızlrlala konusuyum yoksa stresden her tarfım da sivilceler cıkıyoo

kızlar günaydın nasılsınız ben hiç iyi değilim hiç egzersiz yapamıyorum dünde eşimle tartıstık daha cok moralimim bozuldu konu o değil ama yazacak konusacak kimse yok bende deim kızlrlala konusuyum yoksa stresden her tarfım da sivilceler cıkıyoo

iyi yapmışsın canım içinde kalmasın hepsini dök yoksa için şişer hepimiz dönem dönem eşlerimizle tartışmalar yaşıyoruz o yüzden fazla yıpranmadan ve yıpratmadan tartışmayı uzatmamak ha bunu ben yapabiliyormuyum tabiki hayır ama ne bilem öle olsun istiyorum tüm tartışmalar :KK31:

Son düzenleme:

sıkma canını anlat bakalım neler oldu. biz de çok fena kavgalar ettik 1 yıldır. ama yendikten sonra bu kavgalar azalıyor. sen için dök buraya rahatla.

hehehehe tatlım bız zaten taze gelınız bızım gıbı yıllarca evlı olup cıtır gelın olan azdır :KK1::KK1::KK1:keyfını cıkarmalıyız:KK1::KK1:

inşallahhhhhh 2 degıl 10 glın bırden cıkar mayıs ayı ne bereketlıydı hergun 1 gelın cıkardı darısı buaylara ınsallah

bende bir mayıs gelini olarak şunu belirtmek isterim evet mayıs ayında çok gelin çıkmasının nedeni gaza gelen gerdeğe giriyodu ve maçı almadanda çıkmıyodu ne güzeldi ozamanlar belki farkında olmadığımız tatlı bi rekabet vardı yine aynen gaza devammmm:KK51:

perilerperisi seni merak ettim başarmış olduğuna dair bir his var içimde.. inşallahhh öyle de olmuştur

sıkma canını anlat bakalım neler oldu. biz de çok fena kavgalar ettik 1 yıldır. ama yendikten sonra bu kavgalar azalıyor. sen için dök buraya rahatla.

ya konunun vajiyle felan ilgisi hiç yok yegeni aramıs 2500 tl borç para istyo ben dedim vermeni istemiyorum oysaki bizimki gündüz demiş akşam gelin diye basta demiş para yok o zaman demiş kredi kartı olur bizimkide tamam ama bizimde ihtiyaclaırmız var bu hafta mobilya lıncak ev boyncak ama eşim tamam diyo bi gün önce kardesi istedi para diyorumyok de onlarız yüzünden evde husurzuluk oluyo bi kaç gündrü evin işini yetiştiremiyorum 6,30 da cıkıyorum 8 gibi eşim geliyo yemek felan bende insanım dinlenmeye ihtiyacım var yok anlamıyo

egzersize devam eden arkadaşlar sizleri gerçekten tebrik ediyorum. ben asla kendime kulak çubuğu bile deneyemem. o kadar korkağım bu konuda. p.s alabildim o ayrı mesele ama kendimin yapıyor olması beni çok korkutuyor nedense. yani mum falan maşallah yani zor olanı yapıyorsunuz asıl kolay olan p.s yani kesinlikle yapabilmeniz lazım. bitirin şu işi dövücem bak zor şeyleri yapıyolar kolayı yapmıyolar :)

egzersize devam eden arkadaşlar sizleri gerçekten tebrik ediyorum. ben asla kendime kulak çubuğu bile deneyemem. o kadar korkağım bu konuda. p.s alabildim o ayrı mesele ama kendimin yapıyor olması beni çok korkutuyor nedense. yani mum falan maşallah yani zor olanı yapıyorsunuz asıl kolay olan p.s yani kesinlikle yapabilmeniz lazım. bitirin şu işi dövücem bak zor şeyleri yapıyolar kolayı yapmıyolar :)

gel sen ne cektiğimizi birde bize sorrrrr :)

ya konunun vajiyle felan ilgisi hiç yok yegeni aramıs 2500 tl borç para istyo ben dedim vermeni istemiyorum oysaki bizimki gündüz demiş akşam gelin diye basta demiş para yok o zaman demiş kredi kartı olur bizimkide tamam ama bizimde ihtiyaclaırmız var bu hafta mobilya lıncak ev boyncak ama eşim tamam diyo bi gün önce kardesi istedi para diyorumyok de onlarız yüzünden evde husurzuluk oluyo bi kaç gündrü evin işini yetiştiremiyorum 6,30 da cıkıyorum 8 gibi eşim geliyo yemek felan bende insanım dinlenmeye ihtiyacım var yok anlamıyo

haklısın, ben de çalışırken öyleydim. hafta içi yemek yenip dizi izlenirken sızılırdı. şimdi evdeyim de daha huzurluyum şükür. borç konusunda da haklısın, sana sormadan niye tamam diyor ki, sen de çalışıyorsun sonuçta.

konu vajiyle ilgili değil ama inan yenmeden önce her şey onun stresinden daha ağır oluyor. sonrasında her şeye bu kadar takılmıyorsun. yenip kurtul da yüklerin hafiflesin.

Aykurt canım senden naber bi gelişme var mı senden de iyi haberler bekliyoruz..

günaydın tatlım... ah ben varya bennnnnnnnnnnnnnnnnn kendi kendimi dövecem yakında :KK53: canım ya ben geçen haftaydı sanırım belkide bir buuk hafta olmuştur bi egzersiz yaparken öylesine deneyelim dedik ve yarısına yakınını alabildim... sonra egzersizde ok uğraştığım için yoruldum bugünlük yeter dedik bıraktık... anam bir daha deneyemedik :)) bu sefer tam gaza geldim haydiiiiiiiiiiii adet oldum... kaç gündür bitmesini bekliyorum... dün de egzersize niyetlendim hala bitmemiş... kısmet bitsinde çok heveslendim ramazan gelmeden hemen halletmem lazım bu işi :KK52:

aslında başka konuları dert ediyormuşuz gibi gelse de asıl dert ettiğimiz vaji meselesi oluyor sanırım. ben bir konuda eşimle tartışırken birden ağlamaya başlardım kendimi tutamayıp. ama asıl ağladığım mesele tartıştığımız konu değildi:KK43: o hep en derinimizde bizi üzen tek şey o ve başka ufak tefek sorunlar onun tuzu biberi oluyor maalesef. yaşadıklarımızın hepsi bundan ibaret..

vajiyi yendikten iki gün sonra oturduğumuz evin önündeki trafoya aşırı elektrik yüklenmiş ve evdeki bütün beyaz eşyalarım, televizyonum yandı. dünyanın masrafını yapmak zorunda kaldık bunlar için. ama üzüldük mü hayır. parayla halledilebilecek sorunlar olsun yeter ki dedik.. inanın vajiden sonra dertler de dert mi hiçbir şeye üzülemiyorsunuz artık. amannn boşver o da dert mi hayat tarzı gelişiyo yaşadığımız bu süreci atlatınca:)

X