hediye almayan erkek arkadaş

arkadaşım 1 yıl olcak diyosun ve sadece 1 kere biryere gitmişsiniz.sorması ayıp sen bu çocukla nasıl görşüyorsun.yani sen onu görüşmeden tanıyamazsınki.

canım tabiki canımı sıkan başka yönleride var telefonla görüşüryoz bazenn 10 dk görüştüğümüz oluyor ama 10 dk ne kadar tanıyablirim aldım diyor getircem müsait olduğun zaman diyor sürekli aradığında müsaitim diyorum ama yine tın :KK43:

valla canım moralini bozmak istemiyorum ama bence bu çocuk seninle ciddi düşünmüyor.hemde benden sana tavsiye bir erkek telefonla asla tanınmaz.seni de anlıyorum ailenden dolayı dışarı pek çıkamıyorsun ama dikkatli ol derim.burada çok insan var erkek arkadaşlarıyla dışarda,evde .....vs görüştüğü halde o kişiyi tanıyamamış olan.aynı zamanda ğer sana karşı ilgisiz davranıyosa bence bırak derim.

Arkadaşımmm karşındakii biraz ilgisiz alakasız birine benziyor... ya her mailimde benim yaşadığımm olay diyorum ama harbiden benim yaşadığım olay gibi hediye falan zorla alırdı aramaz sormazdı 10 dk belki görüşebilirdik... sen bunu çok seviyorsan ve bunu ona yansıttıysan senin onsuz yapamayacağını gördüyse ilgilenmez seninle. bi de inatçıysa -tatlicadiarzu- cimrilik falan bahaneee kendini boş yere üzme ayrıl gitsin kötükedihüso böyle erkekleri ne yapmalıı yaaa :eek:klava:kötükedihüso

ayyy kıza hedıye almıyormuss gorusmuyorr vssss yahu ne ugrasıyoss bu erkeklerle bu kdr ben anlamamm hıc

unutmuş ta olabilir....
Malum genelleme yapmıyayım ama bazı erkekler unutuyorlar hediye almayı....
:nazar:

alıp getirmedin hadi de..............aldım aslında getiremedim, getirecektim bari deme.....ben daha çok kızarım buna...ahanda aldın, o zaman niye getirmedin, hani bugün getirmedin de niye başka zaman vermedin...almadım canım desin ya da konuyu açmasın bari......

aman canım ya bas tepiği gitsin cimri şey..en sevmediğim erkek tipidir..hatırlaması güzel ama insan ufakta olsa hediye bekler yani ki sen ona alıyormuşsun..söylediğim gibi canım bırak gitsin üzme kendinide..

valla canım moralini bozmak istemiyorum ama bence bu çocuk seninle ciddi düşünmüyor.hemde benden sana tavsiye bir erkek telefonla asla tanınmaz.seni de anlıyorum ailenden dolayı dışarı pek çıkamıyorsun ama dikkatli ol derim.burada çok insan var erkek arkadaşlarıyla dışarda,evde .....vs görüştüğü halde o kişiyi tanıyamamış olan.aynı zamanda ğer sana karşı ilgisiz davranıyosa bence bırak derim.

ben de arkadaşım gibi düşünüyorum. özel ünv de okuyan birinin parasızlık gibi bir sorunu olamaz.
insan sevdiğine küçük de olsa bir hediye alır.
sadece 1 kere buluşmuşsunuz,onda da hesabı size ödetmiş:tomato:. ya çok cimri, ya da umursamaz biri, ya da sizin kadar yoğun duygular içinde değil.
bence kendinizi çok kaptırmayın.iyice tanımaya çalışın.

Hediye alamasa bile bi kağıda iki kelam döktürür insan ya :nazar:
Bu erkekler mi çok düşüncesiz umursamaz yoksa biz kadınlarda mı var bir anormallik?
Canım iki çift lafta mı etmedi şöyle romantiğinden? benneyaptımki

ay aman yok anam bunun erkekınde hıc iş yok hadı erkeklerde zaten bı iş yok o bılınıo da bununkısı allahlık anam yaww, bıraksın walla baksana dert olmus kıza hedıye almıyo napsam falan dıyo, almıo işte kaba kıyımmış bununkısı, hos hangısı ıyı kıyılmıs kı neyse wala hepsının suyuna kıbrıt bunnarın töpe töpee

çok zoruma gidiyor artık değersiz olduğumu düşünüyorumm çirkin olduğumu düşünüyorum güzel iki çift söz yok iltifatı yokk iltifat ederse kendimi bişey sanarmışımm ozaman ona bakmazmışım. Belirli bir süre verdim ona ozaman zarfında gelmezse bırakcam yok getircektim bilmem ne dememesi için zaman veriyorum . Konuyu açınca kapat o konuyu herşeyi içimde bırakıyrosun diyor .Gidicek zaten bir kaç gün sonra ama hala bişi yok odunsun derim her zaman ona ama artık biliyorum onun için hiç bir anlam ifade etmediğimi başka arkadaşlarıma bakıyorum anahtarlık alıyor sevgilileri hiç olmazsa ama yok bana kuruşunu bile harcamıyor 3 yıl oldu biz çıkalı şuana kadar saysam sadece 3 kez hediye aldı yüzük istedim ondan benim ona aldığım ilk hediye yüzükdü karşılık olarak yüzük gelmesi gerek almadı 1 yılk sonra aldı ve gümüşş ve iğrenç bir yüzük görseniz çocuğun eline verirsiniz 11- 13 yaş arası kızların takacağı yüzükden almıştı çok sinirimi bozmuştu bakalım kızlar son hadleri bişi getirmezse bascam tekmeyi getirirsede yazcam :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: senağlama senağlama

Pardon ama hediye için mi? seviyosunuz yada hediye için mi? birliktesiniz.

yazdıklarınızdan ve tepkinizden bu anlaşılıyor...

şimdi ilk başta sevgilin belkidecimridir dedim ama .. hediye olamzsa olmam gibi bir mantıkta çok yanlış..
yaa belki almadı huyu değil..
amaa banada erkek arakdaşım bana hediye niye almadın diye bir laf etse yemin ederim ömrü billah ona hediye almam..
almıyorum beni seviysan böyle sev alınca seveceksen buyur git derimm..
eger adama neden hediye almadın dersen oda yeter diyince anlamı kalmıyo der.. buradada yüzyüz haklııı......

Bak şu konuda arkadaşlara katılıyorum...

Sen hediye al dersen olmaz işin büyüsü kaçar zaten hiç bi anlamı kalmaz...
Almıyorsa napalım artık boşver öyle kabul et onuda...
Erkek milletinin çoğu öyle zaten kaydirigubbakcemile2

şimdi arkadaşım benim erkek arkadaşımın ilk aşkıyım ben..
ne hediyeyi bilirdi ne gülü nede güzel güzel eğlenmeyi..
utana sıkıla büzüle..
ama zamanla o kadar değişti ki.. hed,ye yağmuruna tutar şimdi..
neler neler bi romantiklik falan.. zaten ilk tanıştıın zamanlarda sölemen gerek.
he ama cimriliğinden se onu bende bırakırım çünkü o hediyenin ötesinde yuva yıkabilecek sonuçlara ulaşabilir.

sinirmden ölmek üzereyimm doğum günüm, çıkma yıl dönümümüz, sevgililer günü birde tanıştığımız gün kızlar hçbirinde hediye almadı bana aldım getircem getiremedim gibi şeyler duyuyroum soruğumdada sizce ne olalbir bunun açıklaması bir çöüzm lütfeen senağlama :eek:klava:

Açıklama: CİMRİ:kahve:
Sana daha şimdiden kıymayan adam evlenince hiç yapmaz:nazar:

HmmmCADIARZU

Anlasildi canim seninki ne inatci, ne parasiz, nede baska birsey tek kelime ile cimri:1closedeyes:

Kirkta yilda bir defa sevgilisi ile yemege giden bir adam bu yemegi sevgilisine ödettirse bunun gentelmenliginden süphe duyarim...:mymeka:

Sen bundan hediye falan bekleme kanimca:kahve:

kesinlikle katılıyorum gülsüm sultana...
bu çocuk sana hediye mediye almaz. alacak olan şimdiye kadar alırdı.

birde özel olacak ama cevap vermek zorunda değilsin, erkek arkadaşınla evlilik düşünüyormusunuz.

kötü düşünmenin anlamı yok bence...parası olmayabilir.sizi seviyorsa hediyeninde çok önemi olmamalı

X