aşılamada kullanılan ilaçlar

X

xxxnezo

Ziyaretçi
--------------------------------------------------------------------------------

slm bayanlar ben birşey sormak istedim sizlere ben iki kez aşılama oldum klomen kullandım 5 gün sonra çatlatma ignesi yapıldı sperm rahime kondu bugun dr. gittim başka dr. aşılama yaptırmak için dr.progen ve başka ilaçlar verdi iğne göbekten yapılıyor tüp bebekte kullanılan ilaçların dozlarının azatılmışı ve ilaçlar dahil 1300 tl buluyor bende yaptırmadım tüp bebek yaptırırım dedim bir kaç sonra siz hangi ilaçları kullandınız aşılamada sevgiler....

--------------------------------------------------------------------------------

slm bayanlar ben birşey sormak istedim sizlere ben iki kez aşılama oldum klomen kullandım 5 gün sonra çatlatma ignesi yapıldı sperm rahime kondu bugun dr. gittim başka dr. aşılama yaptırmak için dr.progen ve başka ilaçlar verdi iğne göbekten yapılıyor tüp bebekte kullanılan ilaçların dozlarının azatılmışı ve ilaçlar dahil 1300 tl buluyor bende yaptırmadım tüp bebek yaptırırım dedim bir kaç sonra siz hangi ilaçları kullandınız aşılamada sevgiler....

slm 2 aşılamanıda klomenlemi yaptırdın
bende aşılama tedavisindeyim ...daha aşılamam yapılmadı ama kullandıgım ilaçlardan bahsediyim
puregon600 luk ve pregln verdi çatlatmak için
ama ilaçlar seninki kadar tutmadı
sosyal güvencen yokmu???
ben iki ilaca 280 lira verdim
ama puregon yeterli gelmedi yumurtayı büyütmek için tekrar aynı aldım 270lira tekrar verdim ...yani dr ada aşılama yaparkende 185lira vericez
yani 3aşagı 5yukarı800lirayı bulacak
ya yeterki bebiş olsun :Saruboceq::Saruboceq:

canım mrb.ben 2.aşılamamı olcam inş.ovitrella ve gonal -f diye bi iğne kullancam.göbektenmiş sanırım.bide progesteron jel verdi.ilkinde.normal prengnly çatlatma iğnesi kullandım.ama bu seferki farklı ben tam ilaçlara buseferkine 650 ytl ödedim.ssk lıyım.yüzdesinin ödedim.normalde 1.00 ytl tututyrdu.umarın herşey gönlünce olur.

zambak 3 canım evet benim 2 aşılamamda klomen kullanıldı sadece başka ilaç yoktu birde çatlatma iğnesi vuruldum evet yeterki hamile kalayım yüzde 15 dedikleri için yaptırmadım 3 aşılamayı bir kaç ay sonra tüp bebek diyorum insallah ozamana kadarda hamile kalırım

ben önce klomen kullandım.doktor işe yaramadığını söledi.yani klomen yeterli deilmiş.sonra sağlık kuruk-lu raporu çıkardım.16 kutu merional (göbekten)1 kutu puregon600 ve 2 kutuda pregnly aldım.ayrıca progestan kapsül aldım 4 kutu.hepsine cepten 230 ödedim.ssklıyım bu arada.

merhaba nezo bende 2 kez aşılama yaptırdım.ilkini geçen sene puregon kullanarak yapıldı 2 kutu almıştım 1buçuk kullandım ikincisini başka dr. 2 kasımda klomen kulanarak yaptı.şimdi beklemedeyim.ilki 1000 tl. ikincisi 250 tl ye yaptırdım sen hangi drlara yaptırdın yazabilir misin bende kocaelinde oturuyorum

kocaelili arkadaş cevap canım ben gebzede oturuyorum yuzyılda ahmet bey var o yaptı
1 aşılamamı
ikinci aşılamamıda fertıcenterde yaptırdım ikiside özelde 500 tl bulmustu ama işe yaramadı.rahmim termiş ondamı acaba anlamdım tutmadı.ben en son anadolu hast gittim prof. aydın arıcı iyi dr. ve sadece adam tüp bebek ve aşılama üzerine geliştirmiş kendisini internettende inceleyebilrisin sevgiler...

kocaelili arkadaş cevap canım ben gebzede oturuyorum yuzyılda ahmet bey var o yaptı
1 aşılamamı
ikinci aşılamamıda fertıcenterde yaptırdım ikiside özelde 500 tl bulmustu ama işe yaramadı.rahmim termiş ondamı acaba anlamdım tutmadı.ben en son anadolu hast gittim prof. aydın arıcı iyi dr. ve sadece adam tüp bebek ve aşılama üzerine geliştirmiş kendisini internettende inceleyebilrisin sevgiler...
meraba arkadaşım ben yeni üyeyim bende aşılama yaptım ilk denemede tuttu ama düşük yaptım rahmin ters dedin bunun tedavisi yokmu

zambak 3 canım evet benim 2 aşılamamda klomen kullanıldı sadece başka ilaç yoktu birde çatlatma iğnesi vuruldum evet yeterki hamile kalayım yüzde 15 dedikleri için yaptırmadım 3 aşılamayı bir kaç ay sonra tüp bebek diyorum insallah ozamana kadarda hamile kalırım
meraba arkadaşım bende kocaelide oturuyom aşılama yaptım ilkseferde yüzde onbeş demelerine rağmen tuttu ama düşük yaptım doktorum izmitte gökhan gümüştaş

canım mrb.ben 2.aşılamamı olcam inş.ovitrella ve gonal -f diye bi iğne kullancam.göbektenmiş sanırım.bide progesteron jel verdi.ilkinde.normal prengnly çatlatma iğnesi kullandım.ama bu seferki farklı ben tam ilaçlara buseferkine 650 ytl ödedim.ssk lıyım.yüzdesinin ödedim.normalde 1.00 ytl tututyrdu.umarın herşey gönlünce olur.
meraba arkadaşım ben yeni üyeyim bende aşılama yaptım ilk seferinde tuttu ama düşük yaptım

canım sanada çok geçmiş olsun bende yasadım çok zor düşük olayı..

ben 25 gün önce aşılama yaptırdım.iğne olarak menagon kullandım çatlatma ipneside pergly sosyal güvencem oldğ halde 550 ytk ilaçlara para ödedim hoş biz 28 gün iğne yaptırdık doktorn yüzünden neyse inşallah aşılama yaptıran herkesinki tuttar benimki tutmadı tüp bebek oda doktormuz sağolsun ilaç hakkımızı bitirdi artık cebimizden alıcaz paramız olursa

selam kızlar bende ilk defa tedaviye başladım bugünde aşılama yaptırdım sonucunu yazarım buarda bu ilk aşılmam

Kizlar iki asilama yaptirdim ikiside negtif le sonuclandi yeni.tup bebege geciyorum ama elimde fostimon 75 var 9adet ve 1 kutu cronen jel var hepsini 120 tlye vercem isteyen arkadaslar varsa bana burdan ozel msj atsin

X