--Brüksel -- merkeze sehir disindan gidenler lütfen cevap....

sevgilerimle

Guru
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2008
191
108
slm arkadaslar

tüp bebek tedavisi icin brüksel tüp bebek merkezine gittiyseniz bilgi verirmisiniz lütfen

stimülasyon dönemi kendi sehirinizde mi yaptiniz yada istanbulda bulunmaniz sart miydi?

yada yumurta toplama dönemi yakastiginda gitmek yeterli olacakmidir?

sizde bu nasil uygulandi?

cevabiniz icin tesekkür ederim

sevgilerimle

slm arkadaslar

tüp bebek tedavisi icin brüksel tüp bebek merkezine gittiyseniz bilgi verirmisiniz lütfen

stimülasyon dönemi kendi sehirinizde mi yaptiniz yada istanbulda bulunmaniz sart miydi?

yada yumurta toplama dönemi yakastiginda gitmek yeterli olacakmidir?

sizde bu nasil uygulandi?

cevabiniz icin tesekkür ederim

sevgilerimle

canım ben 1bucuk ay once antalyadan ıstanbula bruksel tup bebek merkezıne gıttım 20 gun orda bı otelde kaldım sonuc suan 1 bucuk aylık ıkızlere hamıleyım

canim ben brükselde tedavi görmedim ama bende senin gibi almanyada yasiyorum ve ankarda MAYA TÜP BEBEK MERKEZINDE tedavi gördüm,benimki uzun sürec oldu icin ben almanyada basladim tedavime ve tam 1 ay türkiyede kaldim sonuc olarak simdi 8+2 günlük ikizlerime hamileyim...
ALALH yardimcin olsun canim....

canim ben brükselde tedavi görmedim ama bende senin gibi almanyada yasiyorum ve ankarda MAYA TÜP BEBEK MERKEZINDE tedavi gördüm,benimki uzun sürec oldu icin ben almanyada basladim tedavime ve tam 1 ay türkiyede kaldim sonuc olarak simdi 8+2 günlük ikizlerime hamileyim...
ALALH yardimcin olsun canim....

bebislerin hayirli olsun tatlim

evet, bende öyle düsündüm--ama brüksel de dokrot bey her gün kan testi yapiyormus...
onun icin sordum.

sen maya merkezinde kacinci denemeni yaptin?

sevgiler

Merhaba yareni, sizin sorununuz kimde idi, ne idi? bebeklerinize güzel bir ömür dilerim...

ıyı dıleklerın ıcın tesekurler canım sorun esımdeydı sperm sayısı azd ı 2 mılyon 3 mılyon cıvarı morfolojı bakılamıyodu ıkıncı denmemdı mıcro ımsı teknıgı kullanıld ı

Merhaba yareni, sizin sorununuz kimde idi, ne idi? bebeklerinize güzel bir ömür dilerim...

ıyı dıleklerın ıcın tesekurler canım sorun esımdeydı sperm sayısı azd ı 2 mılyon 3 mılyon cıvarı morfolojı bakılamıyodu ıkıncı denmemdı mıcro ımsı teknıgı kullanıld ı

Teşekkür ederim yareni bizde sayı 10 milyon morfoloji %2. Tüp bebek merkezi araştırıyoruym. Mayıs ayında tedavimi yapmayı planlıyorum. Brüksel tüp bebek merkezine içim ısındı, burda hamile kalanları da takip ediyorum, brükselden çıktıkça seviniyorum. Morfolojiden çok korkuyorum o yüzden ımsı yapan bir yer istiyorum.

X