yüzdeki tırnak izleri geçer mi?

• Konu Sahibi karamsar_prenses!
  • Başlangıç Tarihi
K

karamsar_prenses!

Ziyaretçi
yüzümde 1 kaç tane tırnak izi war arkadaslar acaba bunların geçmesi mümkün mü?

Kantoron yağı varmış. Kullananlar cok mutlu. Jilet izleri için falan iyi geliyormuş mucizevi diyorlar. Dene bence. bende bugün alcam. Burnumda yara varda onu geçirmesni deniycem bide tırnak çizmesi var.. tabi :g

ayy cok saol cnm bnde okynca cok mtlu oldm derhal alcam işe yararsa cok sewnrm cok saoll :) peki fiyatı ne kdrmş bLiomsn

ben 6 yaşımda aşırı kıskançlığım nedeniyle ( annemin kuzenlerimi sevmesi ve bana çok ilgi gösterilmediği bi anda) yüzümü tırnaklarımla yırtmıştım.. 3 tırnak izi vardı boydan boya kanamıştı yüzüm.. şimdi hiç izi bile kalmadı ancak çok dikkatli bakınca farkedilebiliyor..

yaa benimde bacağımda var kaç aydan beri geçmiyo nerden bulabiliriz kantoronu

yaa benimde bacağımda var kaç aydan beri geçmiyo nerden bulabiliriz kantoronu

arkadaşım aktarlar da satılıyor rahatlıkla bulabilirsin a.s bu arada gerçekten yararını çok duydum çevremden a.s.

Kantoronu 5 ytl ye almıştı annem

Bende bir arkadaşımın demesi sonucu cahillik işte 17 yaşlarında yapmıştım o tırnak izlerini burun kenarlarına. Banyodan sonra trnakla siyah noktaları çıkar demişti. Bende çok kazımışım. Burun kenarlarımda çizikler var birer ikişer. Geçmedi hiç. Kantarın yağı iyi gelirmiki ne biliyim. Sinirle ilgili problemlere iyi geldiğini duymuştum. Yine de aktara ben iyice bi sorayım en iyisi. Teşekkürler kızlar...

oğlumun yüzüne yeğnim tırnak izi yapmış iz kalmamsı için ne yapmam grekiyor.bilgilendirirseniz sevinirim

kantoronu kendiniz toplayıp hakiki zeytinyağında bekletirseniz ve yazın güneş kremi olarak sürerseniz o kadar tatlı bir bronzluk veriyor ki:)))

benimde yüzümde izler var ya :KK43: bugun kırmızı kantaron aldım kullanan arkadaşlar nasıl kullanıcaz sadece çizikler üzerine mi bide yüzümde sivilce var sorun olmasın iyice

canım araştır öle kullan yaralara kırmızısı cilde sarısı kullanılır ve iyi geldiğide kesin bence

Tabi ki geçicek neden olmasın.. Ama iyileşmesini hızlandırmak için kantaron yağı iyidir..

kantaron yağını kullannan arkadaşlar bir bakabilir mi?ben de kullanmak istiyorum.nasıl bi gelişme oldu mu ?

bir de sadece kantaron yağı olarak mı alacağız yoksa kırmızı ya da sarı dıye tercıh yapmamız gerekiyor mu?

bir de sadece kantaron yağı olarak mı alacağız yoksa kırmızı ya da sarı dıye tercıh yapmamız gerekiyor mu?

cnm ben bı paylasımda okudum kırmızı kantaron olcak dıyodu ama fazla kacırmamak gerekıyo sıvılce yapabılıyomus

yüzümde 4-5 yaşımdan kalma yarık izi ve tırnak izleri var önceden takıntı yapmıyodum ama artık ciddi manada gözümü batıyorlar :KK43: onların geçmesi mümkün mü? nasıl geçer?

Benimde var bi tane arkadasim cizmisti kücükken bende hep oynayip soydugum icin izi kalmis nasil gecer acaba kozmetik salonlarina gidip tedavimi etmek gerekir?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X