eşim eski sevgilisiyle görüşüyor :_(

neronn

❤️ oğlum ve 2 kızım ❤️
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
97
15
7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
<eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
(bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

bu arada kadının facesine girip kocasının ismini öğrenip 2 tane okkalı mesaj attım ama tık yok.kadınada mesaj attım ondanda cevap gelmedi

canım masumane bır olay mı sence bu ? esımle 1 aylık evlıyken eskı sevgılisıyle karşılastık ve esım donup arkasından yıldız deyınce ıcım brkuldu acıdı unutmamış dedım ve onu orada bırakıp gıttım arkamdan 15 dakıka sonra gelıp hıcbrsey olmamış gıbı yuzume baktı hıc unutamıyorum ,canın yanmıyormu soncta bır nevı esını dusuncelerını paylasıyorsun , neden ılışkınızi dertlerınızı mahramıyetını onunla paylasyormus ki sen neymıssın hayatında

Bu internetin varligi ayri yoklugu ayri bir dert.. Yine bir internetten aldatildigini ögrenme vakasi

Öncelikle hiç masum değiller, o kesin..
Eski sevgiliyle dertleşmekte ne demek ya! Bence hiç alttan alıp hazmetme böyle bir şeyi..
Ne kadar yakınlaşmışlar birde baksana adres vermeler, bulamazsan ben götüreyim demeler.. çok çok iğrenç..

Öbür taraftan o kadında eşini kandırıyor. Bunların aptallığı yüzünden iki yuva yıkılabilir.. Çünkü sanmıyorum o kadının da eşi öğrense 'benim karım istediğiyle konuşur' diyeceğini!

Canım o ahlaksız kadının sevıyesıne dusme herseyden once annesın sen esınde çok pişkinmiş

bu arada kadının facesine girip kocasının ismini öğrenip 2 tane okkalı mesaj attım ama tık yok.kadınada mesaj attım ondanda cevap gelmedi

iyi yapmışsın rezil et ikisinide! eşinin de yanına bırakma..

tek üzüldüğüm 1,5 yaşında bebeğiniz :KK43:

Kadınlar bazen tripleriyle gereksiz kıskançlıklarıyla kendi sonlarını hazırlıyorlar aslında , sonra da bu adam neden böyle oldu diyorlar.
Ablası benim can düşmanım ne demek yahu ne yaptı size can düşmanı olacak kadar?

daha ne görmem gerekiyo bilmiyorum çocuğa acımasam bir gün bile durmayacağım ama asıl ona acıyorum hep ağlıyorum. parçalanmış ailenin çocuğu olsun istemiyorum ama bunuda hazmedemiyorum...

Kadınlar bazen tripleriyle gereksiz kıskançlıklarıyla kendi sonlarını hazırlıyorlar aslında , sonra da bu adam neden böyle oldu diyorlar.

gereksiz kıskançlık dediğiniz şeye bakın ne kadar komik.. hemde can düşmanım diyorsam öyledir. şimdi uzun uzadıya anlatamayacağım size.

daha ne görmem gerekiyo bilmiyorum çocuğa acımasam bir gün bile durmayacağım ama asıl ona acıyorum hep ağlıyorum. parçalanmış ailenin çocuğu olsun istemiyorum ama bunuda hazmedemiyorum...

cocugun herseyden onemli canım daha 1.5 yaşında savunmasız o yuzden esınle konuş yanlış anlasılma varsa yada ılısknızı acmasın bırdaha o bayana hayatından cıkartsın yolunuza devam edın yada varsada sındıremıyorsan bıter zaten ama kadının esıne msj atmakla elıne bırey gecmeç kan cıkar allah korusun

Kadının kocasına attığın iki tane okkalı mesaj yetmez bence. Adama konuştuklarını kopyala gönder, durumdan haberdar et. ve ne kadar şerefli bi kadınal evli olduğunu görmesini sağla. Ama ASLA yanına bırakma kocanın. gerekirse sen ver boşanma dilekçesini ,1 yıl ayrı yaşamışsın zaten. kendi başının çaresine bakabilirsin. bu adiliğin bi parçası olma. yok sevmeden evlenmişmişte, yok sonradan sevmişmişte.... senin kocan da maşallah senle ilgili problemleri konuşuyormuş, onla konuşmuyormuş. çok afedersin senle yatağa girilmese gidip onla mı girecekmiş? tövbe tövbe yaa. kesinlikle sessiz kalma, gerekirse kadının kocasını adresine ulaş yüzyüze görüş.

eşiniz bu kadınla görüşmeden öncede sanırım sorunlarınız varmış ki biraz ayrı yaşamışsınız doğru anladıysam
bir çok arkadaşım yorum yazcaklar size ben uzatmadan tek diyceğim boşanın
bazı şeyler bittikten sonra ne yapsanız eski haline gelmez o sevgilisiyle görüşmeyi bıraksa bile sizle böyle sorunları oldukça yeni dertleşcek arkadaşları hep olacaktır güven olmadıktan sonra çocugunuz nasıl mutlu ailede büyüyecekki?

Arkadaslar yapmayın allah askına ya kadın haysiyetsızce coluk cocugunun adamın sucu ne rezıl edecek aılesını elıne ne geçecek ,hrseyden once kocaya bakın o ıstemesse hıcbırsey olmaz

7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
<eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
(bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

kadınla konusmalısın cok zor bır durum acıkcası esınızın aklına bayagı gırmıs gorunuyor sız yokken esınızde sıze olsa olur olmasada olur tarzında yaklasıyor bundan dolayı sanırım..ablasıylada kotuymussun sımdı odaha ıyı gösterecek kendını guya ablasıyla goruserek..olaylar bayagı kötu yere gıtmıs kadınla cıddı cıddı konus evlıymıs esıne herseyı anlatıcagını falan söyle tehdıt et evlılıgını kurtar eger kurtulacagına ınanıyorsan ama ınanmıyorsanda kendını fazla yıpratmadan ugrasma derım..allah yardımcın olsun allah herkesın evıne yuvasına huzur versın..hersey kocanda biter bunuda en iyi sen bilirsin...

Kadının kocasına attığın iki tane okkalı mesaj yetmez bence. Adama konuştuklarını kopyala gönder, durumdan haberdar et. ve ne kadar şerefli bi kadınal evli olduğunu görmesini sağla. Ama ASLA yanına bırakma kocanın. gerekirse sen ver boşanma dilekçesini ,1 yıl ayrı yaşamışsın zaten. kendi başının çaresine bakabilirsin. bu adiliğin bi parçası olma. yok sevmeden evlenmişmişte, yok sonradan sevmişmişte.... senin kocan da maşallah senle ilgili problemleri konuşuyormuş, onla konuşmuyormuş. çok afedersin senle yatağa girilmese gidip onla mı girecekmiş? tövbe tövbe yaa. kesinlikle sessiz kalma, gerekirse kadının kocasını adresine ulaş yüzyüze görüş.

aynennn her kelımesıne katılıyorummmm...özellıkle konusmaları varsa kopyala gönder kocasına hatta kopyala telefonunda dursun...ne arsız ne kanı bozuk ınsanlar allahım sen bızden uzak tut

hiç masum değil bence bu konuşmalar. kadının aklı hala seninkinde. evlenmiş ama unutamamış. belli ki edepli bir kadın değil. yoksa evli barklı haliyle evli barklı adamla görüşmezdi. iki eski sevgili dost olur muymuş hiç. hem eşin ne diye evlilikte yaşadığı sorunları eski sevgilisine anlatıyor! ablasının adresini veriyor bulamazsan ben götürürüm diyor! hale bak!! neyse sen önlemini al canım, tavrını koy olmuyorsa da boşa gitsin. yazık çocuğuna.

Arkadaslar yapmayın allah askına ya kadın haysiyetsızce coluk cocugunun adamın sucu ne rezıl edecek aılesını elıne ne geçecek ,hrseyden once kocaya bakın o ıstemesse hıcbırsey olmaz

iyi hoş diyorsunuzda; böyle kadınlar eski sevgilisi olmasa başka bir adamı bulur onunla flört eder çünkü içinde var haysiyet yoksunu tipler böyleleri... kocasına zaten diyecek söz bulamıyorum daha doğrusu banlanmak istemiyorum:KK31:

Asla ve asla kabul edilemeyecek bir olay bu..Eşimin benden önce 1 sevgilisi olmuş.1 tane ortak arkadaşları var eşimin ablam dediği biri onun sayesinde tanışmışlar aralarını o yapmış diye yıllardır tanıdığı ablam dediği insanla bile görüşmüyor şimdi eşim.Görüşmesinde zaten evli barklı adam abla mabla lazım değil...Canım sende o kadın demeye dilim varmayan yaratığa uyma boşver kendi pisliğinde boğulsun ama eşinin kafasını gözünü dağıtabilirsin en doğal hakkın!!

Benim sevgilim de bazen aşırı gereksiz kıskançlık yapıyor. Hatta öyle ki babamdan kıskanır oldu bu aralar.
ama ben hiç eski sevgililerimle görüşmeyi, bu durumla ilgili onlarla dertleşmeyi düşünmedim.

Konu sahibesi arkadaşım, bence can sıkıcı bir durum.
Bekara karı boşamak kolay gelir ama ben tahammül gösteremiyorum böyle durumlara.
Bilemiyorum.

X