Örgü Bebek yeleği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
evet çok güzel çekimlerde iyi ilmekleri bile sayılabilir

ellerinize sağlık iyi günlerde kullansınlar.

14062008536cp6.jpg
:hooray:Yeleğimiz tığla örülmüş Hayrünnisa ya Anneannesi örmüş beşiğine biraz büyük olduğu için henüz giymedi önümüzdeki kış giyer inşallah.:roflol:

Son düzenleme:
fiyonkvf3.jpg
a.s.İşte klasik kurdaleli model hemen hemen bu modeli bilmeyen yoktur ben bu modelden tam 3 tane yelek hediye ördüm artık bir tanesini de yayınlayayım değil mi amalaelaelaelaelae

Son düzenleme:
ylmt8.jpg
yl1lv2.jpg
:sm_cool:Arkadaşlar bu yeleği tam 10 yıl önce ilk çocuğum doğmadan önce örmüştüm üç çocuğuma giydirdim hatıra olarak saklıyordum sizlerle paylaşmak için resmini çektim biraz eski ama yinede modeli belli oluyor dimi:nazar:

Son düzenleme:
kbkb1ov2.jpg
kbkbts1.jpg
Bu kırmızı yeleği hediye ördüm henüz vermeden resmini çekeyim dedim paylaşmayı çok seviyorum:teselli:

Son düzenleme:
15vr5.jpg
ŞenizBu bebek patiğini de ben ördüm:asigim:örgü örmeyi çoookseviyorum
16cp9.jpg

Son düzenleme:
saluu5.jpg
:kahve:Bu bebek şalını Ablam 15 aylık torunu için ördü Bende resmini çekip burada yayınlıyorum:kahve:

Son düzenleme:
a.s.İşte bu da Buse ye ördüğüm kırmızı patik :teytey:
24fa8.jpg

Son düzenleme:
14062008531ml9.jpg
lülülülülülü--lülülülülülü--lülülülülülü

Son düzenleme:
14062008538wx6.jpg
14062008540vk3.jpg
a.s.Hayrünnisa ya ördüğüm kırmızı süveter ve patik:sm_cool:

Son düzenleme:
Ellerine sağlık hemşerim gerçekten çok güzel olmuşlar güle güle kullan...............

tkmfe5.jpg
Bu beyazlı Takımı da yeni doğan Musa Taha Bebek için hazırladım :emir_bebek:Hoşgeldin bebek hediyesi...yerimseniben

Son düzenleme:
62636570mb6.jpg
Bu Takımı da yeğenim Berfin Buse için ördüm a.s.güle güle giysin Halacığım:sm_cool:

X