3,5 aylık bebeğim var ve galiba gene haamileyim:(((

invictus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
137
0
3,5 aylık bebeğim var ve galiba gene haamileyim:KK43:((

doğumdan 50 gün sonra regl oldum 16-20 ağustosta ve bi daha olmadım bebeğim de bikaç gündür emmek istemiyor ve kusuyor ne yapacağım ben bi akıl verin kızlar yarın test alacağım ama çoook korkuyorum.....:çok üzgünüm:

hemen kan testi yaptır o daha garanti oluyor. sonuca göre dr gidersin,kısa sürede dr görün derim ben. hayırlısı cnm

ya kızlar o zaman bebeğimi de emziremem daha hamilelikten yeni kurtulmuş ve anneliğe alışmaya çalışıyorum ama içimi iyice kuşku sardı off oofff napcam ben adet de böyle düzensizlik olabilir mi yaw?

ama doğumdan sonra regl düzenli olmuyor zaten. bende öyle ilk başta olmuştum sonra 4-5 ay olmamıştım eğer şüphelendiğin buysa normaldir canım

erkekmi bebeğin erkekse süt emmez acı gelir hamileysen kız demektir:1hug:

evet canım bu yüzden tedirginim ama sana da böle olduysa normal mi ki yaw yarına kadar sabretmek zor olacak eşim de şehirdışında yoksa bu saatte test isteyecektim....

ve ayrıca kilo almaya başladım ramazandan dolayı da olabilir tabi ama bide göbeğim çıkmaya başladı iice:KK43:(((

canım şüphelenmeni gerektirecek bir durum olduysa evet ama olmadıysa o adet düzensizliğidir...
ya kızlar o zaman bebeğimi de emziremem daha hamilelikten yeni kurtulmuş ve anneliğe alışmaya çalışıyorum ama içimi iyice kuşku sardı off oofff napcam ben adet de böyle düzensizlik olabilir mi yaw?

hayır bebeğim kız canım neden erkekse emmez dedin ve kız olacağını nasılş tahmin ettin?

ben bir kaç kişiden öyle biliyorum ama senin normal adet olamaman ben 6 ay görmedim süt koruyor benim kafamda bebeğinin emmemesi ordan tahmin yürüttüm canım

canım bende senin gibiyim. doğumdan 3 ay sonra 2 ay üst üste düzenli adet gördüm. ama 2 aydırda adet görmüyorum. test yapıyorum negatif çıkıyor. doğumdan sonra adetlerin düzene girmesinin zaman aldığını biliyorum. o yüzden de bekliyoruz bakalım. sanırım seninde böyle olabilir. emin olmak için test yap tabi

canım bende senin gibiyim. doğumdan 3 ay sonra 2 ay üst üste düzenli adet gördüm. ama 2 aydırda adet görmüyorum. test yapıyorum negatif çıkıyor. doğumdan sonra adetlerin düzene girmesinin zaman aldığını biliyorum. o yüzden de bekliyoruz bakalım. sanırım seninde böyle olabilir. emin olmak için test yap tabi

içime su serpildi teşekkür ederim canım

ama doğumdan sonra regl düzenli olmuyor zaten. bende öyle ilk başta olmuştum sonra 4-5 ay olmamıştım eğer şüphelendiğin buysa normaldir canım

ben hiç olmadım ve.....tekrar hamile kalmaktan çok korkuyorum....yalnızım ve bir bebekle baş edemiyorken ikinciyle naparım ben...

test aldım ama ya doğru göstermediyse?başka bitane almayi korkuyorum sanki....eczanenin önünden geçiyorum ama içeriye giremiyorum ya....

ve ayrıca kilo almaya başladım ramazandan dolayı da olabilir tabi ama bide göbeğim çıkmaya başladı iice:KK43:(((

sen çok stres yapmışsın arkadaşım ilk hamileliğin nasıldı hemen 2 aylıkken hamile göbeği belli olmazki..
zaten doğumdan sonra göbek kalıyor burdaki çoğu arkadaşın olduğu gibi benimde 6 aylık hamile gibi göbeğim duruyor ama tabi test yaptırmakta fayda var. bencede kan testi yaptır emin ol çünkü evde yapsan bile güvenemeyeceksin gibi geliyor :)

ay canım ya 1 sene adet gormeyen ınsanlar bıle var dogumdan sonra bak benımkı duzensızdı sımdıde ole korkma onun kusması ya usuttu yada sutune kocacak seyler yedın

bende halen adet olmadim sadece sezaryenden gelen kan vardi ondan sonra hic olmadim daha ben dedigim gibi topicigimizde 9 ay olmadim hic

canım hemen ne stres yapıyosun,hamile falan değilsindir bence...bebek emmedi kustu diye hemen hamile mi olcaz...oooo o zaman ben en az 10 kere hamile olmuştum...
adet düzensizliğidir o,vücutlarımız daha normale dönmedi ki...bebeklerin kusmasının da bin bir türlü sebebi var,tasa etme boşuna...

X