Tüp Bebek Merkezleri Prof.Dr. Kaan Aydos

Ececim

kızım abla oluyor
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2006
1.427
521
42
kızlar internetten arastırdım ama sizin bilgilerinize ihtiyacım var kaan hocanın hastası olan var mı tavsiye eder misiniz

merhaba biz kaan hocanın hastasıyız.ankara ünivde.eşim azosperm.istanbuldan sırf kaan hoca için ankaraya gidip geliyoruz.eşimde sperm bulundu şimdi tüp bebeğe başlıyoruz.kesinlikle kaan hoca bir numara.tavsiye ediyorum şiddetle.soruların olursa seve seve cvplarım

merhaba biz kaan hocanın hastasıyız.ankara ünivde.eşim azosperm.istanbuldan sırf kaan hoca için ankaraya gidip geliyoruz.eşimde sperm bulundu şimdi tüp bebeğe başlıyoruz.kesinlikle kaan hoca bir numara.tavsiye ediyorum şiddetle.soruların olursa seve seve cvplarım

canım once sperm bulunmasına ccok sevindim Allahım yardım etsin can versin saglıklı bi sekilde insallah ben asılama yaptırdım 1. si tutmadı 2. yi yaptırdık bekliyorum benim esimin degerleri kotu satı iyi ama hareketlilik ve morfoloji kotu kaan hocaya gidicez nasıl biri esimin motiveye ihtiyacı var umarım inanır ve guvenir gerci sizi duyduktan sonra inanmalı ne gibi tahliller istiyo her zaman ulasabilirmiyiz aklıma bisi gelmiyo cok sevindim insallah ikiz olur bu mubarek gecede Allah dualarımızı kabul etsin

canım biz ilk tedavimizi orda olduk yani 3 aşılamayı kaan hoca vasıtasıyla olduk.tutmadı ama kaan hoca benim bu güne kadar tanıdığım en iyi doktor.allah binlerce kere razı olsun.kafamıza takılan ne varsa bize bıkmadan anlattıve ben onun yanından her çıkışımda çok hafiflemiş ve rahatlamış olarak çıktım.
bizimde hareketlilik sorunu vardı ama bir sonuç alamadık şimdiye kadar.bence bu işler kesinlikle kısmet işi.zamanı gelince herşey yoluna girecek inşallah.
rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

ncinar iyi dileklerin için çok sağol.kaan hoca çok samimi biri derdinden anlıyo ve edişeler ortadan kalkıyor.giderseniz bunu daha iyi anlayacaksınız.benimde tanıdığım ennnnn iyi doktor boşunamı istanbuldan gidiyoruz sırf onun için.cebeci kısırlık merkezinde çalışıyo kendisi, arayıp kendisinden randevu alabilirsiniz probleminizi de anlatırsınız telde.o gereken tahlilleri ister zaten cnm.hakkınızda hayırlısı olsun

canım biz ilk tedavimizi orda olduk yani 3 aşılamayı kaan hoca vasıtasıyla olduk.tutmadı ama kaan hoca benim bu güne kadar tanıdığım en iyi doktor.allah binlerce kere razı olsun.kafamıza takılan ne varsa bize bıkmadan anlattıve ben onun yanından her çıkışımda çok hafiflemiş ve rahatlamış olarak çıktım.
bizimde hareketlilik sorunu vardı ama bir sonuç alamadık şimdiye kadar.bence bu işler kesinlikle kısmet işi.zamanı gelince herşey yoluna girecek inşallah.
rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

canım bunun icn herhangi bi ilac verdi mi size

ncinar iyi dileklerin için çok sağol.kaan hoca çok samimi biri derdinden anlıyo ve edişeler ortadan kalkıyor.giderseniz bunu daha iyi anlayacaksınız.benimde tanıdığım ennnnn iyi doktor boşunamı istanbuldan gidiyoruz sırf onun için.cebeci kısırlık merkezinde çalışıyo kendisi, arayıp kendisinden randevu alabilirsiniz probleminizi de anlatırsınız telde.o gereken tahlilleri ister zaten cnm.hakkınızda hayırlısı olsun

sagol canım bi aksilik olmazsa pazartesi gidicez yardımların icin tesekkur ederim

biz de eşimle kaan beyin hastasıyız . kaan beyin tavsiyesiyle 2 aşılama yaptırdık. malesef negatif sonuçlandı.yine tavsiyesiyle mart ayında tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyoruz. kaan bey çok iyi bir doktor olmasının yanında çok iyi bir insan herkese tavsiye ederim.

slm eşim azosperm kaan hocada tedavi oluyor yaklaşık iki yıldır tüp bebekte başarısız olduk yine deneyecez sorularını cevaplarım

canım bizde cuma günü kaan aydosa gidicez inşallah eşimde azosperm var hayırlısı olsun

benım arkadasımın kardesının kocasının galıba yok denecek kadar spermı varmıs 6 seneden sonra bebegı oldu bebegın adını kaan koydu tavsıye edıyor

kızlar slm yarın bir aksilikolmazsa kaan hocaya gidiyoz bakalım ne dicek geldimde anlatırım dua edermisiniz benim için

Muhteşem bir doktordur kendisi.Ben kendim onun hastasıyım.Sperm sayım çok az olmasından dolayı gittim ilaç tedavisiyle arttırıp aşılama yaptırmaya çalıştı ancak artış olmadı tüpbebek denedik ve negatif sonuç aldık.Yeni tedavi için devletin ünlü yasalarından biri olan evlilikde 3 yıl kanununu bekliyoruz.

kaan beye nasıl ulaşabiliriz. Özel muayenesi varmı muayene ücreti ne kadar acaba

arkadaşlar bizde kaan beyin tedavisine yeni başladık eşimin sperm sayısında ve hareketlilik oranında bi problem var direk tüp bebekle başlıycaz bakalım hayırlısı

bizde kaan beye gitmeyi düşünüyoruz fakat tatilde galiba ne zaman dönecek biliyormusunuz arkadaşlar.

X