Gebelik testi kullananlar buraya

kız bak..dr.bana dediya rahim filmi çekcaz eğer bu ay hamile kalmasam...belki tuplerde sıvı var...hemen sen aklıma geldin az kaldı ağlayacaktım..ona sordum demeki sıvı varsa kötü olacak değil mı? yok dedi sıvıyı çikartacaz... :uhm:

yaa canim bendeki sivilar cikolata kisti yüzünden yani kalici, hani tüpler sivi yüzünden kapali olurya seninki o durumdur onu alabiliyorlar ama benimkisi kendine yer acmis alinmaz, temizlenemez ancak tüp yok olursa oda yok olur. Katil bunlar katil

hehe al üstüne bi manto varinca cikar hazir gene iste altta üstte biseycik yok oh ne rahat :) Sivi konusunda sen üzülme icini rahat tut sende bisey yok benimki hastaliktan dolayi yani zor bir vaaka

yaa canim bendeki sivilar cikolata kisti yüzünden yani kalici, hani tüpler sivi yüzünden kapali olurya seninki o durumdur onu alabiliyorlar ama benimkisi kendine yer acmis alinmaz, temizlenemez ancak tüp yok olursa oda yok olur. Katil bunlar katil

vallah bende kist falan yok..inşallah bu ay kalacam..ne bileyım dur bi adetim gelsın allah büyüktür

slm arkadaşlar nasılsınız bugün kan testi yaptırdım 303 çıktı değerim idrar testi yapmıştım dün 2. çizgi silikti dr. bu değer için hamilelik hormonu var tutunmaya çalışıyor dikkat et dedi inş. bebişim tutunur dua edin kızlar ltfen

slm arkadaşlar nasılsınız bugün kan testi yaptırdım 303 çıktı değerim idrar testi yapmıştım dün 2. çizgi silikti dr. bu değer için hamilelik hormonu var tutunmaya çalışıyor dikkat et dedi inş. bebişim tutunur dua edin kızlar ltfen
Tebrikler canımmmm ..ne marka kullandığın test ? Şeniz:nazar::asigim:
Ne olduğunu tam anlamış değilim.Anladığım şu;spermlerin rahme daha hızlı ilerlemesini sağlıyor.Doğrumudur cnm?
Peki nasıl bişey,kullanımıda anlatırsan sevinirim

İlişkiden önce vajinaya sıkıyorsun jeli canım..10 dak önce falan..Yumurtlama günlerinde kullanıyorsun..Gün aşırı..:eek:

Süpeeeerrr ne güzel bir haber bu. Saglicakla tutunsunlar insallah sorunsuz 9 ay gecirmen dilegiyle kendine iyi bak, ani haraketten kacin, agir kaldirma, evde is yapma en iyisi sen bol bol yat ve dinlen :)

Tebrikler canımmmm ..ne marka kullandığın test ? Şeniz:nazar::asigim:

İlişkiden önce vajinaya sıkıyorsun jeli canım..10 dak önce falan..Yumurtlama günlerinde kullanıyorsun..Gün aşırı..:eek:

canım tşk. allah razı olsun darısı tüm isteyen kardeşlerimizn başına canım ben internetten sipariş vermiştim yabancı bir ismi var eczaneden almadım yani o 1 tl olan testlerden adetimin üzerinden 2 gün geçincede varla yok arası 2. çizgi çıkmıştı

Süpeeeerrr ne güzel bir haber bu. Saglicakla tutunsunlar insallah sorunsuz 9 ay gecirmen dilegiyle kendine iyi bak, ani haraketten kacin, agir kaldirma, evde is yapma en iyisi sen bol bol yat ve dinlen :)

canım allah razı olsun rabbim dileyen herkese meleğini göndersin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar::nazar:

TEST YAPACAKLAR

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :emir_bebek::nazar:

Misraa ------->günü gecti idrar testi negatif suan beklemede
Gulcangulcan---> 3 gün kaldi
Badem -------> 4 gün kaldi test silik cikti
Fatima38-----> 5 gün kaldi test silik cikti
Ebruli22 -----> 6 gün kaldi
Demetzeynep--> 8 gün kaldi
Blue-girl ------> 11 gün kaldi
Fuşyamanya--> 12 gün kaldi
Laubali --------> 17 gün kaldi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herkese

Son düzenleme:
canım tşk. allah razı olsun darısı tüm isteyen kardeşlerimizn başına canım ben internetten sipariş vermiştim yabancı bir ismi var eczaneden almadım yani o 1 tl olan testlerden adetimin üzerinden 2 gün geçincede varla yok arası 2. çizgi çıkmıştı

Ben de netten aldım..Wondfo marka testlerle a.s.

benim adetime 6 gün var. test manyağı olmaya adayım. bugün yaptım ve tabi ki negatif çıktı. yarın yine yapıcam, ondan sonraki gün yine.. adete kadar devam.

hosgeldin bu topik tam sana göre o zaman. Bizler test yapmaktan korkmuyoruz varsa zaten vardir ama yoksada bu testlerin sucu degil. Kismet isi. Ama herkes bizim gibi cesur degil :lepi: Insallah hamis olursun canim

TEST YAPACAKLAR

Bozkurt15---> ilk hamilemiz :emir_bebek: :nazar:

Misraa ------->günü gecti idrar testi negatif suan beklemede
Gulcangulcan---> 3 gün kaldi
Badem -------> 4 gün kaldi test silik cikti
Fatima38-----> 5 gün kaldi test silik cikti
Ebruli22 -----> 6 gün kaldi
Figen ---------> 6 gün kaldi
Demetzeynep--> 8 gün kaldi
Blue-girl ------> 11 gün kaldi
Laubali --------> 17 gün kaldi

Olumlu veya olumsuz sonuclarimizi paylasalim. Bol sans herke