Bacaklardaki kırmızı lekeler.

bernysita

akdem
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
3.745
21
kızlar bacaklarımda (diz kapağımdan aşağı dışa dönük kısımda) hep kırmızılıklar var..hani yeni alındığında kızarır ya bnde hiç geçmiyo o kızarıklık.yolunmuş tavuk derisi gibi.bacaklarımı almaya başladığımdan beri var...batık da çok..ağda yapmama rağmen böyle olmasının nedenini bilen gören duyan var mı? çözümü varmıdır acaba? pürüzsüz olması için ne yapmak gerek? lütfenn bişiler söyleyin

canım ben kızarıklıklar için bepanten krem sürüyorum. geçiyor hemen. ayrıca kıl dönmesi olursa iğne ile hafifçe kılı dışarı çıkarıyorum. yara olursa da teramisin sürüyorum.

canım ben kızarıklıklar için bepanten krem sürüyorum. geçiyor hemen. ayrıca kıl dönmesi olursa iğne ile hafifçe kılı dışarı çıkarıyorum. yara olursa da teramisin sürüyorum.

ama işte benmki kalıcı yani neden kaynaklanıyo bilmiorm ama hep orda öyle duruyolar kırmızı kırmızı noktalar..seninki epilasyondan sonra kızarıp geçiyo sanırım

benim de kalıcıydı canım epilasyondan sonra sadece kırmızılığı artardı şimdi pürüzsüze yakın bacaklarım :KK66:

X