Göbekteki kıllar

bendede var suan,zaten killi bi gobegim vardir,ama hamilelikte dahada aziyolar fakat dogumdan sonra yavas yavas azaldiklarini goruyorum,,,yerimseniben

bende de oldu malesef bu tüylenme sorunu en kısa zamanda endokrin doktoruna gidicem devamlı erteliyorum off yaa-tatlicadiarzu-

kızlar eski haline dönüyormuş doğumdan sonra. meraklanmayın bende de var gerçi eşim yok bişey sna öyle geliyor karnın byüyor ya var olan tüyler gözüne büyük görünüyordur filan deyip beni teselli etmeye daha doğrusu kandırmaya çalışıyor ama görünen köy de kılvauz istemiyor.
ama bu tüyleri almayın diyor herkes.

ya ben hamileyken oluştu sanırım çatlaklar için sürdüğüm yağlardan
sonra doğumdan sonra karnım küçülünce kılalr büyük büyük çıktı ortaya :KK43:((

bendede tam tersi oldu,çok kıl vardı hamilelikte döküldü.şimdi tertemiz,inşallah eski halime dönmem.ben almıyodum sarartıyodum ama oda çoğaltıyo.bence bekleyin çünkü dökülür diyolar almayın şimdilik..

canlarım benim benimde hamileyken gobegimde hatta göbek deliğimin içinde bile kıllanma oldu ama hepsidogum yaptım bir ay içinde gitti merak etmeyin hepinizinki de dökulur opuyorumnanaktan

benim göbeğimde göğsümde acayip kıllanma oldu hemde kalın kıl . Çok moralim bozulmuştu hep böylemi olacak demiştim annem dökülür demişti. Doğum yapalı 5 ay oldu neredeyse hiç kalmadı kıl dökülüyorlar

peki kimisi bu kılları sakın alma dogumdan sonra dökülüyor alırsan kalıcı oluyor diyolar... bu dogrumu almıycazmı bu kılları hiç...

ben doktorumdan utanır olmuştum epilasyon a gidiyordum göbegimdeki tüğleride aldırdım.zaten bir aldırdımdı en az 2 ay idare ediyordu..sezeryan olucaksanız göbeginizdeki tüğleri jiletle alıyorlar söylemiş olayım.benim dogum yaptıgım hastanede öyleydi yani..allahtan epilasyon yaptırmışım.

dökülecek mı şimdi çok sevindim gerçekten çok canımı sıkıyordu bu tuyler dogum yapalı 10 gun oldu tüydü kıloydu uykusuzluktu zaten sinirler harap bu haber ıyı geldı:)

bendede aynı sorun vardı doktoruma sorduğumda dökülür dedi doğumdan sonra inanın utanıyordum karnımı açmaya evet döküldü ama bir süre sonra tekrar çıktı benimde çok sinirlerimi bozuyor bu kıllar sinirlenip jilete vuracam birgün hepsini:KK43:

valla ben dökülcek diye biliyorum ama arkadaşlardan biri de gne çıktı demiş bilemiyorum daha doğum yapmadım zira. ama bende de tüylenme var sanırım hemen herkeste vardır bu sorun

benimde göbeğimde kıllanma oldu çok sinir bozucuydu dr alma dedi doğumdan sonra alırsın dedi..başka dr doğumdan sonra geçer dedi..2 ay önce 6 aylık doğum yaptım şu an baya bi azaldı kıllar..yani doğumsan sonra dökülüyor..bebekler sağlıklıca doğsunda boşver kıl yumağı olun...

Doğum kılları bebekten etkilendiğin için aşırı hormon baskısından dolayı oluşur. bu yüzden dokunmadığın sürece gebelikten sonra kendiliğinden gidecektir.

Ayrıca Çatlaklar için kullandığın yağlara dikkat etmelisin. Tüylenme etkisi olamayan yağlar (kantaron, elma , meneşse gliserin gibi yağlar) kullanmalısın. Vazelin yada herhangi bir remle nemlendirmen yeterli. Kahve tuz deneyebilirsin. bunalr çocuğa zarar vermeden etki edebilen yöntemler

Son düzenleme:
aynı durum bandede oldu cnm.ama doğumdan 2-3 ay sonra kendiliğinden döküldüler.hihoyyyt

hamileyken bendede olmuştu çene altında ve göbeğimde uzun uzun bide dökülmiycek diye çok korkmuştum hatta aldırcaktım bile ama doğumdan 2 ay sonra falan hepsi döküldü zemuszemus

kıllar neyse de benim bu göbeğimdeki çizgi hala gitmedi arkadaşlar ya.. ne zaman gider dersiniz?

X