Fikir istiyorum

Ale0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
16
0
Merhabalar.. Bu yaz kısa bir süreliğine stajyerlik yapacağım ve klasik kumaş pantolon üzerine beyaz gömlek giyeceğim. Fakat ayakkabı olarak ne tercih etmeliyim bilmiyorum, babetle kumaş pantolon çok da hoş görünmüyor açıkçası. Dolgu topuk nasıl görünür ya da nasıl bir topuklu ayakkabı tercih etmeliyim?

Nasıl bir kumaş pantolon giydiğine bağlı ayakkabının tarzı.

Mesela şu tarz paçaları dar pantolonlarda babet çok güzel duruyor.
E7EF1617F3CF7E67C73B87FB71FA.jpg

kemerli-dar-poaca-kumas-pantolon-modelleri.jpg

Bir de bol paçalı kumaş pantolon giyeceksen yüksek dolgu topuk çok yakışır.
bayan-kumas-pantolon-modelleri_4.jpg

Son düzenleme:
canım çok şık babetler var, bende kumaş pantolonun altına giyiyorum sürekli,

ama babet istemem diyorsan ince topuklu sade modeller çok şık duruyor ama biraz yorar seni.

Bol paçalı giyeceğim. Peki dolgu topuk burnu açık mı olmalı kapalı mı? Burnu kapalı dolgu topuk istiyorum fakat hiç hoş model göremedim. Burnu açık olanlar yaşıma daha uygun ama onun altına giyilir mi bilmiyorum :/

Bol paçalı giyeceğim. Peki dolgu topuk burnu açık mı olmalı kapalı mı? Burnu kapalı dolgu topuk istiyorum fakat hiç hoş model göremedim. Burnu açık olanlar yaşıma daha uygun ama onun altına giyilir mi bilmiyorum :/

bol paçanın altına platform topuklu önü açık modeller hoş duruyor canım.
dolgu topuk hakkında fazla bişey diyemicem bazıları hoş oluyor bazıları çok kaba duruyor.
sen bakıp karar verebilirsin.

canım çok şık babetler var, bende kumaş pantolonun altına giyiyorum sürekli,

ama babet istemem diyorsan ince topuklu sade modeller çok şık duruyor ama biraz yorar seni.

Babetle denedim ama içime sinmedi pek belki de pantolonun modelinden kaynaklanıyodur

bol paçanın altına platform topuklu önü açık modeller hoş duruyor canım.
dolgu topuk hakkında fazla bişey diyemicem bazıları hoş oluyor bazıları çok kaba duruyor.
sen bakıp karar verebilirsin.

Peki ben dolgu topuk bakıym o zaman teşekkürler fikirleriniz için.

Babetle denedim ama içime sinmedi pek belki de pantolonun modelinden kaynaklanıyodur

Peki ben dolgu topuk bakıym o zaman teşekkürler fikirleriniz için.

önemli değil canım, zamanla sana yakışanları öğrenirsin,
pantolunun modeli , ayakkabı ve bunların senin üstünde duruşu çok önemli biz burdan fazla yardımcı olamıyoz görmeden.
hadi kolay gelsin.

önemli değil canım, zamanla sana yakışanları öğrenirsin,
pantolunun modeli , ayakkabı ve bunların senin üstünde duruşu çok önemli biz burdan fazla yardımcı olamıyoz görmeden.
hadi kolay gelsin.
Teşekkür ediyorum.

X