Doa Kozmetik Ürünleri

Bu arada kızlar, daha önce de mavikuşcum paylaştı ama geride kaldığı için bilmeyenler olabilir..

Şampuanın köpürmediğinden hala yakınan arkadaşlar var, yarattığı bu histen dolayı saçlarının arınmadığını, temizlenmediğini düşünüyorlar..Ve bu nedenle şampuana alışamıyorlar..

Bu arkadaşlara tavsiyem, lütfen şampuanın yarısını başka bir yere alın..Şişede kalan diğer yarısını ise içme suyuyla karıştırın..Neredeyse market şampuanları gibi köpüreceğini göreceksiniz..
Hem de bu yolla şampuanınız daha fazla gider..

Her kullanımda iyice çalkamayı da unutmayın..

Ben yarısı bitene kadar suyla karıştırmadım, yaklaşık bir kaç gün önce karıştırdım..Ben de o kadar köpürmesine alışık değilim ama :KK1:
Eski nesil şampuanımı da bu şekilde kullanıyordum..Mavişumun tavsiyesi:KK16:

Süpersinnnn canım buda iyi oldu..ilk kutu şampuan dan az kalmıştı..Hemen su ekleyeyim:))

kızlar eğer hindistan yağını yemeklerde kullanayım derseniz dikkatli olun derim. çünkü geçende ben de hindistan cevizi yağını bi araştırayım demiştim ve bu yağın kolesterolü çok yükselttiğini ve çok kalorili olduğunu okumuştum.:KK45:

Bak bu önemli bir ayrıntı, bilmiyordum, kilolara dikkat hanımlar :KK9:

Ya Direnciğim Allah senden bin kez razı olsun beni doa kozmetikle tanıştırdığın için...
Dün itibariyle tam 1 ay olmuş doa ürünlerini kullanalı..Kimi görsem tanıdıklarımdan ağzı açık sen saçlarına ve cildine ne yaptın diye soruyorlar:)))Cildin bebek teni gibi olmuş saçlarında çok sağlıklı ve parlak duruyor diyorlar...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ay utandırmayın beni:KK17:

Sizlerin yorumları olmasaydı bu kadar insan tanışamazdı ki doayla tatlım, Allah hepimizden razı olsun..

Hocam internette Hindistan cevizi yağının Alzheimer hastalığını düzelttiğine dair haberler çıkıyor. Bunlar gerçekten doğru mu?

Bu haberler benim de ilgimi çekti ve bir hayli okudum. Tedaviyi yapan kişi Dr. Mary Newport Amerikanın bir eyaletinde yenidoğan yoğun-bakım merkezinde başkanlık yapan bir hekim ve 56 yaşında. Tedaviyi yaptığı kişi ise kendisinden 2 yaş büyük olan kocası Steve Newport (Resim 1).

Steve Newport 50 yaşında iken ‘erken Alzheimer’ (60 yaşından önce başlayan) tanısı almış bir talihsiz. Çok sayıda ilaç almasına rağmen hastalığı hızla ilerlemiş.

Resim 1. Mary ve Steve Newport. Resmin altındaki karalamalar hastanın tedavi öncesi, tedaviden 14 gün sonra ve 37. gün sonra yaptığı saat resimleri.

Kocasının gittikçe kötülediğini gören Dr. Mary Newport internette çok yoğun bir yayın incelemesi yapmış (1). Sonunda Hindistan cevizi yağının faydalı olabileceğine dair henüz tıp dergilerinde yayınlanmamış araştırma yazılarını okumuş ve bu tedavi aklına yatmış. Zaten yapılabilecek fazla bir şey de olmadığı için bu tedaviyi kocasında denemeye karar vermiş. Bir akşam eve dönerken markete uğramış ve oradan sızma Hindistancevizi yağı almış. Ertesi gün kocasının yulaf ezmesine 2 tatlı kaşığı Hindistancevizi yağı koymuş. Daha sonraki günlerde kaşık sayısını giderek artırmış ve 6-7 kaşığa çıkarmış

Tedavi ilk haftadan itibaren etkili olmaya başlamış. 4 ay sonra;

Görme bozuklukları düzelmiş
Yürümesi düzelmiş, tekrar koşmaya başlamış
Yardımsız evdeki işlerini yapmaya başlamış
Ayakkabılarını bağlamaya başlamış
Uzun Sohbetlere başlamış
Bir yıl önce adını unuttuğu bütün, hısım, akraba ve tanıdıkların isimleirni hatırlıyormuş.

Ben de şimdi bakayım dedım hındıstan cevızı yagı baska nelere ıyı gelıyormus dıye, bu bır doktorla yapılan röportajdan bır bolum çok ılgınc geldı ılk kez okuyorum boyle bırseyı devamını okumak ıstersenız, hındıstan cevızı yagı alzımer yazın cıkar, bu bılgılerı okuyunca gercekten çok şaşırdım :44:

Doaa ah doa adamı katledersin sabahtan beri gülmekten yıkılıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Soru:bu shea butter ı nasıl kullanıyosunuz baylar bayanlar bi anlatıverin..
DOA kozmetik: sahanı alıyorsun shea yağını kızdırıp iki yumurta çakıyorsun afiyetle yiyorsun...

kızlar ne farkettim bilio musunuz? Doa kozmetiğe şifreyle giriş yaptığınızda, mesela laktik asit size özel:15.25 tl yazıo ama sepete atınca 17,99 yazıo... KDV siz fiyatı mı acaba ilk yazan? Yafff zaten Doa yı çok seviorum 30 yazsa da güvenilir olduğu için alınır da, öyle dikkatimi çekti yazayım dedim :KK66:)

kızlar ne farkettim bilio musunuz? Doa kozmetiğe şifreyle giriş yaptığınızda, mesela laktik asit size özel:15.25 tl yazıo ama sepete atınca 17,99 yazıo... KDV siz fiyatı mı acaba ilk yazan? Yafff zaten Doa yı çok seviorum 30 yazsa da güvenilir olduğu için alınır da, öyle dikkatimi çekti yazayım dedim :KK66:)
Canım zaten şey yazıyor, 15.25 Tl+KDV yazıyor. Bende ilk başta KDV'Yi görmemiştim ama sonra gördüm

Hocam internette Hindistan cevizi yağının Alzheimer hastalığını düzelttiğine dair haberler çıkıyor. Bunlar gerçekten doğru mu?

Bu haberler benim de ilgimi çekti ve bir hayli okudum. Tedaviyi yapan kişi Dr. Mary Newport Amerikanın bir eyaletinde yenidoğan yoğun-bakım merkezinde başkanlık yapan bir hekim ve 56 yaşında. Tedaviyi yaptığı kişi ise kendisinden 2 yaş büyük olan kocası Steve Newport (Resim 1).

Steve Newport 50 yaşında iken ‘erken Alzheimer’ (60 yaşından önce başlayan) tanısı almış bir talihsiz. Çok sayıda ilaç almasına rağmen hastalığı hızla ilerlemiş.

Resim 1. Mary ve Steve Newport. Resmin altındaki karalamalar hastanın tedavi öncesi, tedaviden 14 gün sonra ve 37. gün sonra yaptığı saat resimleri.

Kocasının gittikçe kötülediğini gören Dr. Mary Newport internette çok yoğun bir yayın incelemesi yapmış (1). Sonunda Hindistan cevizi yağının faydalı olabileceğine dair henüz tıp dergilerinde yayınlanmamış araştırma yazılarını okumuş ve bu tedavi aklına yatmış. Zaten yapılabilecek fazla bir şey de olmadığı için bu tedaviyi kocasında denemeye karar vermiş. Bir akşam eve dönerken markete uğramış ve oradan sızma Hindistancevizi yağı almış. Ertesi gün kocasının yulaf ezmesine 2 tatlı kaşığı Hindistancevizi yağı koymuş. Daha sonraki günlerde kaşık sayısını giderek artırmış ve 6-7 kaşığa çıkarmış

Tedavi ilk haftadan itibaren etkili olmaya başlamış. 4 ay sonra;

Görme bozuklukları düzelmiş
Yürümesi düzelmiş, tekrar koşmaya başlamış
Yardımsız evdeki işlerini yapmaya başlamış
Ayakkabılarını bağlamaya başlamış
Uzun Sohbetlere başlamış
Bir yıl önce adını unuttuğu bütün, hısım, akraba ve tanıdıkların isimleirni hatırlıyormuş.

Ben de şimdi bakayım dedım hındıstan cevızı yagı baska nelere ıyı gelıyormus dıye, bu bır doktorla yapılan röportajdan bır bolum çok ılgınc geldı ılk kez okuyorum boyle bırseyı devamını okumak ıstersenız, hındıstan cevızı yagı alzımer yazın cıkar, bu bılgılerı okuyunca gercekten çok şaşırdım :44:

ne mübarek bi yağmış bu?? Niye farketmemişiz biz bunu?

Canım ben tam bir aydır dökülme karşıtı sülfatsız şampuanı kullanıyorum..çok başarılı..
Bu arada aklına takılan birşey olursa siteye de mail atıp danışabilirsin....

hoşgeldin aramıza:) tatlım ben 250 ml lik saç kremi ve saç bakım yağı aldım. Doa kozmetiğin bana seboreik dermatit içn vermiş olduğu tarif birer tatlı kaşığı karıştırıp saç diplerime sürmekti. banyodan önce yapıorum. ne kadar vaktim varsa bekletip sonra yıkıyorum. Ne yaptıysam çare olmamıştı bu seboreik dermatite. Şimdilik hiiiç böyle bir problemim kalmadı. Kardeşin de kullanırsa eğer faydasını görecektir. :KK66:

teşekkürler kızlar:))) bakalım SONUCU YAZARIM İNŞALLAH...

Canım zaten şey yazıyor, 15.25 Tl+KDV yazıyor. Bende ilk başta KDV'Yi görmemiştim ama sonra gördüm

nası şuursuz bakıyorsam artık görmemişim :KK70: Gözüm dönüyor alışveriş yaparken. Hangi yağı alsam, nereme sürsem diye :)))) sağol canım yaaaa

Sipariş verince kaç günde geliyor?? Birde kargo ücreti nekadar? Ben kapıda ödeme yapacağım:)

Sipariş verince kaç günde geliyor?? Birde kargo ücreti nekadar? Ben kapıda ödeme yapacağım:)

Bugün c.tesi..Pazartesi verirler büyük ihtimal salı yada çarşamba gelir...15 tl ye kadar kargo üçreti yok..Yanlız kapıda ödemede 3.5tl kadar ek ücret var...

Son düzenleme:

Yakın illere 2 güne falan ulaşıo, ben epeyyy uzaktayım, paketleri güzelce sarıp sarmalayıp 7-8 güne elime ulaştırıyorlar güzelim. 15 tl üzeri kargo üzeri kargo ücreti yok. kapıda ödemeye de 3.50 tl ödüyorsun tatlım

Yakın illere 2 güne falan ulaşıo, ben epeyyy uzaktayım, paketleri güzelce sarıp sarmalayıp 7-8 güne elime ulaştırıyorlar güzelim. 15 tl üzeri kargo üzeri kargo ücreti yok. kapıda ödemeye de 3.50 tl ödüyorsun tatlım

Sana bayağı geç geliyormuş tatlım :KK43:Benim ilk kargo ptt ile gelmişti o zaman 7 gün beklemiştim..Deli olmuştum..Şimdi Aras kargo çok iyi...Bana kargo numarası veriyorlar buğün verdik diye..Bana gelen şube 2 bina yanımda:)verdik dedikleri günün ertesi sabah kargoda oturup Kamyon bekliyorum:))))Kargoyu alayım diye...

Sana bayağı geç geliyormuş tatlım :KK43:Benim ilk kargo ptt ile gelmişti o zaman 7 gün beklemiştim..Deli olmuştum..Şimdi Aras kargo çok iyi...Bana kargo numarası veriyorlar buğün verdik diye..Bana gelen şube 2 bina yanımda:)verdik dedikleri günün ertesi sabah kargoda oturup Kamyon bekliyorum:))))Kargoyu alayım diye...

Valla canım epeyyy uzaktayım dedim ya, buradakiler bi de adresi karıştırıyor. Adres yerine resmen tarif yazmaya başladım ::))) Bi de bulunduğum bina burada tek yine de karıştırıyorlar bilio musun? Şaka gibi.. :)))) Az kaldı burdan kurtulmama. Sağolsunlar ama kat kat sarıp öyle yolluyorlar. Sen ne kadar şanslısın. İmrendim valla :KK66:))

O zaman sen amoranın hındıstan cevızı yagı ıle test edıp onayladıgı muthış olayı da gormedın :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...adan-sac-rengi-acma-hindistancevizi-yagi.html

Ayyyy neleri ıskalamışım ben... Ne kadar iyi arkadaşlarsınız siz yaaaaa :))) Teşekkür ederim canımcım.
Başkabir topikte "bu site beni bunalıma soktu, kendimi çirkin hissediyorum" gibi cümleler sarf eden arkadaşlar olmuş, dün okudum. Valla ben rehabilite oluyorum. Sağolun Kadınlar kulübüüüüüü sizi seviyorum

X