Genital bölgede sivilce..

belboy

Efe'm herşeyimm
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
122
1
41
Merhaba,

Genital bölgede sivilceye benzer bişey çıktı.Ucu çıkmadı herhangi bir iltihabıda yok.Ellemiyorum ve sıkmıyorum.Biraz büyük ve şişkinliği var açıkçası sivilcemi yoksa siğilmi eminde değilim.Jinekologa gitmeye çekiniyorum:KK43: Sivilceyse kendiliğinden geçer diye bekliyorum. Forumda okuduklarım kadarıyla siğile benzemiyor.Mikrop mu kaptım acaba diyede korkuyorum.Ne yapmam gerekiyor.Sağlığımı tehdit eden bir durum mudur? Jinekologa gidip tedavi olmamı gerektiren bişey mi bu sivilce yada kendiliğinden geçer mi? Yardımcı olurmusunuz?

Herhangi bir ağrım yok. Güzellik merkezinde yaptırdığım ağdadan,tahrişten kaynaklı bir sivilcemidir acaba ?

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

Çok korkuyorum lütfen yardım edin:KK43:

Merhaba,

Genital bölgede sivilceye benzer bişey çıktı.Ucu çıkmadı herhangi bir iltihabıda yok.Ellemiyorum ve sıkmıyorum.Biraz büyük ve şişkinliği var açıkçası sivilcemi yoksa siğilmi eminde değilim.Jinekologa gitmeye çekiniyorum:KK43: Sivilceyse kendiliğinden geçer diye bekliyorum. Forumda okuduklarım kadarıyla siğile benzemiyor.Mikrop mu kaptım acaba diyede korkuyorum.Ne yapmam gerekiyor.Sağlığımı tehdit eden bir durum mudur? Jinekologa gidip tedavi olmamı gerektiren bişey mi bu sivilce yada kendiliğinden geçer mi? Yardımcı olurmusunuz?

Herhangi bir ağrım yok. Güzellik merkezinde yaptırdığım ağdadan,tahrişten kaynaklı bir sivilcemidir acaba ?

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

Çok korkuyorum lütfen yardım edin:KK43:

merhaba, bu kadar endişeyle bekleyip bilinmeyenden korkmak yerine hemen bir jinekoloğa gitmeni içini rahatlatmanı tavsiye ederim. önemli birşey yok ise de bunu bırak doktorun söylesin. sevgiler

tatlım çok sağol verdiğin bilgi için.Kıl dönmesi olduğunu sanmıyorum.zaten yavas yavas kendine toparlandı bakalım geçer belki umudum:)
geçmesse mecbur bi jinekologa gidicem artıkopuyorumnanaktan

biz öcü değiliz sen git doktora:)

X