transferden sonra pozitif sonuç alan herkes tutunma kanaması yaşadımı

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar transferimin 17.günü...pozitif sonuç aldım..ama herkes azda olsa tutunma kanamasından veya kahverengi lekelenmeden bahsediyor...bende böyle bişey hiç olmadı...siz neler yaşadınız.............

slm canim bende hic ama hic yasamadim allaha sükür,10.haftalik hamileyim ne leke oldu ne kan lekesi icin rahat olsun.benim yumurta toplandiktan sonrada olmadi.

arkadaşlar transferimin 17.günü...pozitif sonuç aldım..ama herkes azda olsa tutunma kanamasından veya kahverengi lekelenmeden bahsediyor...bende böyle bişey hiç olmadı...siz neler yaşadınız.............

canım tebrik ederim.benimde ne leke ne kanama olmadı Allah a şükür yumurta toplama ve transfer sonrasıda olmamıştı.7. haftaya girdik Rabbime şükürler olsun. Rabbim hayırlısı ile bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallahhh. darısı tüm isteyen ve bekleyen arkadaşlarımızın başına

canım hayırlı olsun rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin.benimde transferden sonra kanamam olmadı inşallahta olmaz.4 hafta 6günlük olmuş inşallah herşey güzel devam eder

cnm bende de tutunma lekelenmesi, kanaması vs hiç birşey olmadı... hatta tutunmadılar sanmıştım üzülmüştüm ama şükür hamileyimmm

9.haftaya geldim şimdiye kadar hiçbir kanama ve lekelenme olmadı.

canım benimde hiç kanamam falan olmadı bende tutumöaöışlardır diye düşündüm ama pozitif herkesin vücüdü farklı şekillerde reaksiyon verebilir için rahat olsun olumlu düşün olumlu olsun :)

Selmacım güzel kardeşim. Ne güzel işte kafanı karıştıracak bir kanaman olmamış. Herkeste olucak diye birşey yok ayrıca. Şükret Allahına. Bırak evham yapmayı artık. Hamileliğin tadını çıkar be güzelim. Allaha emanet olun.:CüvCüv::1hug::nazar:

öncelikle tebrik ediyorum canım,bendede hiç bir kanama olmadı hatta şuanda fazla gebelik şikayetlerim yok.kendine dikkat et ,kanama olmadı diye rahat davranma sakın.şuan kaç haftalık?

tbrler canim onceliklee
insallah sorunsuz devam eder hamileligin bende sonuc almadim ama
senin gibi kafam karisik lekelenme olmadi demekki tutmadi diye
en azindan icim rahatladi herkes de olacak diye birsey yokmusssssssssssss

mrhaba bende aranıza yeni katıldım bendede hiç bir belirti yok. ne kanama ne bahsettikleri gibi akıntı .sadece crinone jelin yarattığı bi akıntı var sanırım. hiç bi ağrımda yok kafam çok kaarışık heralde tutmadı diye düşünüyorum. hissederdim heralde birazda olsa ama dimi.? pozitif sonuç alan arkadaşlar siz de kanama olmamanın dışında başka belirtiler varmıydı? bu arada salı günü ransferim yapıldı 7 sinde kan tahlilim var

mrhaba bende aranıza yeni katıldım bendede hiç bir belirti yok. ne kanama ne bahsettikleri gibi akıntı .sadece crinone jelin yarattığı bi akıntı var sanırım. hiç bi ağrımda yok kafam çok kaarışık heralde tutmadı diye düşünüyorum. hissederdim heralde birazda olsa ama dimi.? pozitif sonuç alan arkadaşlar siz de kanama olmamanın dışında başka belirtiler varmıydı? bu arada salı günü ransferim yapıldı 7 sinde kan tahlilim var
cANIM BİZİMLE SENİN AYNI GÜN LSUN TRANFERİMİZ İNŞŞALLH İKİMİZİNDE TUTAR

inşanlah güzelim allah isteyen herkese nasip etsin...

X