2013 Yaza Merhaba, Kilolara Elveda Diyenlerin Paylaşım Alanı

ya arkadaşlar bundan sonra bende mi burdan yazsam.kalori sayımıyla kilo vermede kendi kendime takılıyorum valla benden başka cevap veren yok :KK70:

Eki Görüntüle 714373

teyzelerrrr ilk cicilerimiz .biraz erkek cicisi gibiler napalım ablamız bunları çok beğendi :KK1::KK1:

cicilerinizi güle güle kullanın canım rabbim hayırlı evlat versin inşallah

çok pratik bi tarifmiş fesli yazın mutlaka denicem patlıcana bayılırım .bütün kış pazardan hiç almadım bende közleyip doğrayıp atmıştım buzluğa ama senin tarife bayıldım .kızartıp musakkalık ta koyulabilir aynı şekilde

oyyy oğluşuna ve kızına geçmiş olsun .tam hastalık havası .

çok pratik canım hatta ben bazen fırını açmaya eriniyorum teflon tavaya dizip salçalı suyunu yapıyorum kısık ateşte yarım saatte tamamdır :):)
ramazana hazırllık yapmaya başlayacağım ben şimdiden mantı sulu köfte kuru köfte patlıcan, şebit (yöresel bişey ince bazlama gibi üzerine kıymalı sos dökeriz) katmer tavuk köftesi ooo çok işim varmış :)

dünkü menüm

sabah kaşarlı tost 5 adet zeytin

öğlen 1 kase sulu köfte 2 kaşık pilav

ara 1 küçük kase balık kraker

akşam 5 adet köfte 1 bardak ayran 2 kaşık pilav

6 7 tane bitter çikolatalı badem şekeri
2 tane ceviz 1 tane hurma
akşama kadar 5,6 tane kuru kaysı yedim acıktıkça

öğlenle akşam aynı gibi demi öğleninki bir gün önceden kalan yemeğimdi ondan

2,5 lt su

Son düzenleme:
Hadi bugünü yazayım

Çok geç kalktım 12 de falan.
1 Tabak içine azıcık ekmek dilimlenmiş çorba
ara yeşil çay
akşam da 1.5 tabak salçalı makarna ve 1 salatalık
ara yeşil çay +elma
şeklinde oldu bugün.

spor:400 kalori yakıldı

ya arkadaşlar bundan sonra bende mi burdan yazsam.kalori sayımıyla kilo vermede kendi kendime takılıyorum valla benden başka cevap veren yok :KK70:

kalorı cetvelınden sureklı bakıp ona gore menusun paylasan arkadaslarımız var ama artık onlar da oyle yapmıoyor kalorı hesabı zor oluyor normal bır dıyetı takıp ederek menuler yapmak ve yazmak hgepımız ıcın daha kolay oluyor

aramızda olmak ıstersen, bızım sıstemımızın bu oldugunu bılmenı ısterım. zaten yazdıklarımıza bakınca, tarzımızı kolaylıkla anlayabılırsın de.

cnm haklısın gerçekten bi bıraktın mı ucunu kopuyo yaklayamıyorsun
bende spor salonuna yazılmaya karar verdim bugün gidip bi konuşacağım olomuyo evde genede salon daha mecburi hissediyorum kendimi
ah şekerim ne oldu anlat sen :KK34:
sana da ii tatillerrrrrrrrrrr:KK3::KK3:

ıpın ucu kopuyor bazen, zaman zaman hepımız yasıyoruz ama bu haftakı boslugu hıc begenmedım gırıp menu bıle yazılmıyor tultan bır haftadır ortada yok, duygu tatıl ıcın hazırlıktaydı haftaboyu, neslı modu dusuk sanırım cok azalttı gırmeyı, sen yenı dondun, berıvan yazmıyor ıkı uc gundur, tosuncuk haftalardır yok, karabıber dugune gıttı

ben kararımda emınım cemrem, eger haftaya da boyle olursa gercekten temellı olarak ayrılacagım, arada sırada gelır sohbet ederım, bır kısı degıl ıkı kısı degıl kımse yok, yazmıyor, motıvasyonum gercekten kotu oluyor bu yuzden tam da herseyı oturtmusken sevıncımı ya da gunumu paylasamamak fıkır, moral, destek, sevınc paylasımları yasayamamak, burda olmanın ne anlamı var kı ozaman dedırtıyor bana.

spor kesınlıkle yazıl, ben bırazdan tecrubemı paylasacagım bu konuda.

herkese ıyı tatıller kızlar,

once bugunku menumu yazayım.

sabah 10 da uyandım, hemen kahvaltı yapmadım 11 de yaptım balkonda kendıme guzel bır khavltı hazırladım. sevdıgım dızyı ızleyerek keyıf yaptım uzun uzun

ac karnına bır bardak sut
yarım salatalık
ıkı cherry domates
az kasar, az margarin, ıkı yumurta ve bır bucuk dılım tam bugdaylı ekmek ıle neslının omletınden
acık sekersız cay

ara olarak 500 ml su, 4 kasık dondurma

saat uc gıbı dısarı cıktım, normal tempoda yurudum ıslerımı hallettım, gelırken balık yaptırdım toplamda 1,5 saat yurumus oldum magaze falan gezdıgım zamanlarda ayakta durmam vs dısında.

yururken 500 ml su ıctım

aksam 6 bucukta aksam yemegımı yedım.
bır meyvelı soda, 4-5 catal karpuz, bır porsıyon salata, bır ızgara cupra

7 bucuga gelırken evden cıktım, 40 dk yuruyerek spora gıttım, 8 de basladı 9 da bıttı, kayıt vs ıslerı bıtınce 9:20 guıbı cıktım yuruyerek eve geldım 10:05 gecıyordu eve gırdıgım.45 dk yurudum yanı.

bugun pestılım cıktı resmen, yarına nasıl olacagım bılmıyorum hep cok cok yurudum hem de ılk kez profesyonel bır tecrubem oldu. evet sonunda oldu aksam 8-9 arası cumartesı, salı ve persembe gıdecegım. 6 aylık anlastım normalde 60 tl aylık ama 6 aylık olunca 270 tl oldu mecbur hıssedıp spor yapmak ıcın bu sarttı bana.

bugun tek ben vardım aerobık ve step hareketlerı yapıyoruz ama canım cıktı ya, benkı leslının hareketlerınde bıle yorulurdum karnım acıyor su an, bacaklarımın arkası cekıyor belım ve boynum tutulmaya basladı ama mutluyum cunku bır mucıze olmus gıbı sevınclıyım,

ayrıca hıocam cok cıcı bırı cok sevdım rahatım yanında, bır ay sonra sıze kondısyon da yaparım dedı sızın ıcın cumartesı ve pazar yaparım dedı gunduz olur erkeklerın gelmedıgı bır saate ayarlarım dedı buna ayrıca sevındım, sohbet de ettık hastalıklarımı herseyı bılıyor ıyı bır ınsan, oyuzden bu acıdan da keyfım yerınde. salondakı hocalar kasıntı gıcık oluyor bu acıdan cok sanslı cıktım. kılonuz ve ılk kez yapan bırı olarak gayet ıyısınız cok da azımlısınız dedı cok moral oldu bana. ara gunlerde hıcbırsey yapmayın dınlenın dedı ama ben fırsat ya da yorgunluk olmazsa yuruyusler yapmayı ya da yarım saat elıptık yapmayı dusunuyorum elıptık kılo verdırıyor heryerı calısıtırıyor ama basen yapıyor dedı, elıptık cok yuklenmeyecegım

sımdılık aklımda kalanlar bunlar. salı ve persembe gunlerı, ısyerımde yemek yıyıp, yaklasık bır bucuk saat yuruyerek gıdıp sproumu yapıp eve donerek plan yapıyorum bakalım, cumartesı evdeysem eger, esımle evde yemek yerım oyle cıkarım 40dk yuruyerek gıderım spora.

yatıncaya kadar 3-4 bardak su ıcerım sanırım, bugun az su ıctım cok da terledım malum.

bır sut ıcecegım ve su. elma yıyın dedı ama yemem sanırım.

bugün ki menü
sabah: 1 dl ekmek, domates yarım salatalık, şekersiz çay ,2 dlm hindi salam

öğle: 4 tane sarma, 2 sigara böreği, domates

akşam: cnm bi şey istemedi bende 2 küçük nektari yedim

atcivite: bugün hep sokAKTAYDIM EŞİMİŞN İĞNELERİ İÇİN O OTOBÜS SENİN BU YOL BENİM YÜRÜDÜM DURDUM

1 LT SU, İÇTİM ŞİMDİDE BİTKİ çayımı içicem ii akşamlar

ıpın ucu kopuyor bazen, zaman zaman hepımız yasıyoruz ama bu haftakı boslugu hıc begenmedım gırıp menu bıle yazılmıyor tultan bır haftadır ortada yok, duygu tatıl ıcın hazırlıktaydı haftaboyu, neslı modu dusuk sanırım cok azalttı gırmeyı, sen yenı dondun, berıvan yazmıyor ıkı uc gundur, tosuncuk haftalardır yok, karabıber dugune gıttı

ben kararımda emınım cemrem, eger haftaya da boyle olursa gercekten temellı olarak ayrılacagım, arada sırada gelır sohbet ederım, bır kısı degıl ıkı kısı degıl kımse yok, yazmıyor, motıvasyonum gercekten kotu oluyor bu yuzden tam da herseyı oturtmusken sevıncımı ya da gunumu paylasamamak fıkır, moral, destek, sevınc paylasımları yasayamamak, burda olmanın ne anlamı var kı ozaman dedırtıyor bana.

pomocum cnm haklsıın bende anlamadım bu topik en faal ve en hareketli topikti ne oldu anlamadım cnm inan ki sen gidince bende çıkarım yani
çünki insan senden destek alıyo diyosun bak pomocum benim için çabalıyo ben niye bırakayım diyosun da ama sen çıkınca da buraların tadı tuzu kalmaz be güzelim
kararına saygı duyarım tabiki gitmeni istemem ama karar seninhe burdan ayrılınsa bile gene gelip muhabbebt olur hal hatır sorulur diete devam edilir de böle olmaz yani bakalım zaman ne göstereccek:26::26:

Çok çok özür dilerim kızlar gerçekten de 1 haftadır giremiyorum çünkü evde modem bozuldu. telefonumuda oğlum yere düşürdü ikiside tamire gitti kalakaldım öyle kimseye de gidemedim.

Buraya yazdığımı kimse bilmiyor eşimin bile haberi yok.

Sizi habersiz bıraktım ama aklım sizdeydi. İmkanım olsaydı mutlaka yazardım inşallah bundan sonra burdayım. Filizcim nereye gidiyorsun işte geldim.

Günaydın ablalarımmmmmmmmmmm :KK3::KK3:
Kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallahhhh :KK16::KK16:

Anlatayım tabi adı emir bizim şirkette lojistik kısmından sorumlu 25 yaşında uzun benden baya 85 kilo falandır herhalde bana baya kur yapıyodu :KK17:arkadaştık ama yakın değil ben istemedim :26:
4 gün önce bizim burada teomanın konseri var osmangazi ünv sinde konsere davet etti (biletleri ya 28,5 tl alacaksın yada vodafone hattın olaccak msj atıp şifre alacaksın ) ben bakarım bilet ayarlarsam belki dedim emir de beni bilet işini hallettim bil dedi ben gitmekle gitmemek arasında kararsızım hala sonra ertesi gün biletlerin ikisini de bana verdi biletler sende kalsın karar vermeni kolaylaştırır sen gitmezsen bende gitmem dedi gitti .:KK17:

Sonra şirkette sekreter var böyle sırnaşık zayıf kendini begenmiş emire yalaklanıyo falan mesaj atıyo dilek abla var müşteri temsilcisi geldi yanıma işte emirle ayşe kesin sevgili dir falan diyo ama ben çok sinirlendim moladan sonra emirin yanına gittim biletleri verdim sevgilinle gitmek istersin ben yokum sakın tek kelime etme diye elimde değil çok sinirlenmiştim :KK47::KK47::KK47:
Sonra emir habire arıyo mesaj atıyo cevap vermedim çıkışımız da yakındı servise bindim ana emir de bizim servise bindi :KK53:ve benim indiğim yerdede indi :KK53::KK53:servisin beni bıraktığı yer ile evin arası 10-15 dk yürüme mesafesi yağmurda yağıyo bu kolumdan tuttu:KK47: Işte beni dinleyeceksin diye apatmanın kenarındayız ama sinirleniyorum ben işte ayşeyle alakam yok sırf ayıp olmasın diye 2 kısa mesaj atıyorum ( tlf uzatıyo bak istersen diye )
bize bir şans ver ben kimle olmak istediğimi 1 sene önce karar verdim diye ama ben dinliyorum ama şok içinde:KK53: Sonra sarıldı :KK17:beni eve bıraktı gitti
2 saat sonra mesaj attı biz şimdi neyiz diye hiç mesaj atmadım ne diyeceğimi bilemedim :KK50:

Ertesi gün işe geldim sematik sempatik bakmalar falan :KK1:bir kaç arkadaş geldi hayırlı olsun dedi ordan anladım sevgiliyiz bakalım hayırlısı olsun hakkımızda hoş iyi çocuk bakalım :KK17::KK17:

ayyyy berivanımm ne güzel bahar da insanın aşkı dolu dolu yaşayası geliyor. İnşallah aradığın kişiyi bulmuşsundur.

Eki Görüntüle 714373

teyzelerrrr ilk cicilerimiz .biraz erkek cicisi gibiler napalım ablamız bunları çok beğendi :KK1::KK1:

Çok güzel bunlar inşallah giydiği zaman da resimlerini görürüz. Küçük bebek sevesim var ya hem de çokkkkk

herkese ıyı tatıller kızlar,

once bugunku menumu yazayım.

sabah 10 da uyandım, hemen kahvaltı yapmadım 11 de yaptım balkonda kendıme guzel bır khavltı hazırladım. sevdıgım dızyı ızleyerek keyıf yaptım uzun uzun

ac karnına bır bardak sut
yarım salatalık
ıkı cherry domates
az kasar, az margarin, ıkı yumurta ve bır bucuk dılım tam bugdaylı ekmek ıle neslının omletınden
acık sekersız cay

ara olarak 500 ml su, 4 kasık dondurma

saat uc gıbı dısarı cıktım, normal tempoda yurudum ıslerımı hallettım, gelırken balık yaptırdım toplamda 1,5 saat yurumus oldum magaze falan gezdıgım zamanlarda ayakta durmam vs dısında.

yururken 500 ml su ıctım

aksam 6 bucukta aksam yemegımı yedım.
bır meyvelı soda, 4-5 catal karpuz, bır porsıyon salata, bır ızgara cupra

7 bucuga gelırken evden cıktım, 40 dk yuruyerek spora gıttım, 8 de basladı 9 da bıttı, kayıt vs ıslerı bıtınce 9:20 guıbı cıktım yuruyerek eve geldım 10:05 gecıyordu eve gırdıgım.45 dk yurudum yanı.

bugun pestılım cıktı resmen, yarına nasıl olacagım bılmıyorum hep cok cok yurudum hem de ılk kez profesyonel bır tecrubem oldu. evet sonunda oldu aksam 8-9 arası cumartesı, salı ve persembe gıdecegım. 6 aylık anlastım normalde 60 tl aylık ama 6 aylık olunca 270 tl oldu mecbur hıssedıp spor yapmak ıcın bu sarttı bana.

bugun tek ben vardım aerobık ve step hareketlerı yapıyoruz ama canım cıktı ya, benkı leslının hareketlerınde bıle yorulurdum karnım acıyor su an, bacaklarımın arkası cekıyor belım ve boynum tutulmaya basladı ama mutluyum cunku bır mucıze olmus gıbı sevınclıyım,

ayrıca hıocam cok cıcı bırı cok sevdım rahatım yanında, bır ay sonra sıze kondısyon da yaparım dedı sızın ıcın cumartesı ve pazar yaparım dedı gunduz olur erkeklerın gelmedıgı bır saate ayarlarım dedı buna ayrıca sevındım, sohbet de ettık hastalıklarımı herseyı bılıyor ıyı bır ınsan, oyuzden bu acıdan da keyfım yerınde. salondakı hocalar kasıntı gıcık oluyor bu acıdan cok sanslı cıktım. kılonuz ve ılk kez yapan bırı olarak gayet ıyısınız cok da azımlısınız dedı cok moral oldu bana. ara gunlerde hıcbırsey yapmayın dınlenın dedı ama ben fırsat ya da yorgunluk olmazsa yuruyusler yapmayı ya da yarım saat elıptık yapmayı dusunuyorum elıptık kılo verdırıyor heryerı calısıtırıyor ama basen yapıyor dedı, elıptık cok yuklenmeyecegım

sımdılık aklımda kalanlar bunlar. salı ve persembe gunlerı, ısyerımde yemek yıyıp, yaklasık bır bucuk saat yuruyerek gıdıp sproumu yapıp eve donerek plan yapıyorum bakalım, cumartesı evdeysem eger, esımle evde yemek yerım oyle cıkarım 40dk yuruyerek gıderım spora.

yatıncaya kadar 3-4 bardak su ıcerım sanırım, bugun az su ıctım cok da terledım malum.

bır sut ıcecegım ve su. elma yıyın dedı ama yemem sanırım.

Menü süper olmuş canım spor salonuna yazılman çok iyi olmuş sevindim ne güzel 6 ay da inşallah istediğin kiloya ulaşırsın.

herkese ii pazarlarrrrrrrrr
yarın umarım ben dahil herkes ---- leri görür
bu sabah ki kahvaltım: 1,5 dlm ekmek,domates,2 hindi salam,peynir,1 tatlı kaş. bal şekersiz çay:KK3::KK3:

herkese ii pazarlarrrrrrrrr
yarın umarım ben dahil herkes ---- leri görür
bu sabah ki kahvaltım: 1,5 dlm ekmek,domates,2 hindi salam,peynir,1 tatlı kaş. bal şekersiz çay:KK3::KK3:

cemrem , sehır dısındaydın ama haftasonu yetısmıs olsan da dondugunden berı faal oluyorsun destek oluyorsun aktıflık adına. tsk ederım sana, yanlız bırakmadıgın ıcın.

haftaortası baya ++ cıkıyordum hapa yenı basladıgım ıcın sanırım, bu hafta sureklı hareketlıydım malum spor ve yuruyus konusunda da astım kendımı, ama bakalım nekadar --- gorecegım, spor sısırırmıs bırkac gun, oyuzden yarın sabah tartılacagım dun aksam ve bugun tartılmadım, ınsaallah bol -------- ler goruruz hepımız.

ayyyy berivanımm ne güzel bahar da insanın aşkı dolu dolu yaşayası geliyor. İnşallah aradığın kişiyi bulmuşsundur.

Çok güzel bunlar inşallah giydiği zaman da resimlerini görürüz. Küçük bebek sevesim var ya hem de çokkkkk

Menü süper olmuş canım spor salonuna yazılman çok iyi olmuş sevindim ne güzel 6 ay da inşallah istediğin kiloya ulaşırsın.

ınsaallah erce bebısın resmını de ekler severız, ardından cemremın de bebısı olur, sırayı ben alırım sonra ınsaallah.

bu hafta elımden geldıgınce dısıplınlı oldum, yuruyuslere basladım spor salonuna da yazıldım canım, 6 ay devam etmeyecegım bundan sonra sureklı devam ederım cunku verdıgım kılolaları almamam lazım ayrıca benım kılom 6 ayda hedef bır kıloya ulasacak bır kılo degıl ve yenı bır karar ıle 60 kılo olmadan tedavıye gıtmeme kararı aldım kısa kadar 80-85 olsam gıtsem dıyordum ama fıkır degıstırdım.

Çok çok özür dilerim kızlar gerçekten de 1 haftadır giremiyorum çünkü evde modem bozuldu. telefonumuda oğlum yere düşürdü ikiside tamire gitti kalakaldım öyle kimseye de gidemedim.

Buraya yazdığımı kimse bilmiyor eşimin bile haberi yok.

Sizi habersiz bıraktım ama aklım sizdeydi. İmkanım olsaydı mutlaka yazardım inşallah bundan sonra burdayım. Filizcim nereye gidiyorsun işte geldim.

valla uzuldum gecen hafta bırıncı oldun ama onu bıle kutlayamadık ayrıca ben bu hafta dısıplıne gırdım benzer kıloda oldugumuz ıcın sana motıve edıcı olmak adına daha sıkgoruselım dıye dusunuyordum, merak da etmedıgım degıl sukur bırsey yokmus aksılık ıste hem pc bozulmus hem telefon. bu hafta ozaman bomba gıbı beklıyorum senı,

valla ben karar verdım tultan, eger kı bu haftakı gıbı bır hafta daha yasanırsa ben kesınlıkle cıkarım, kendın cal kendın oyna modundan gercekten sıkıldım cunku,

bugün ki menü
sabah: 1 dl ekmek, domates yarım salatalık, şekersiz çay ,2 dlm hindi salam

öğle: 4 tane sarma, 2 sigara böreği, domates

akşam: cnm bi şey istemedi bende 2 küçük nektari yedim

atcivite: bugün hep sokAKTAYDIM EŞİMİŞN İĞNELERİ İÇİN O OTOBÜS SENİN BU YOL BENİM YÜRÜDÜM DURDUM

1 LT SU, İÇTİM ŞİMDİDE BİTKİ çayımı içicem ii akşamlar

menun az olmus canım ya, kosturmacadan dolayı yemedın sanırım.

esımın ıgnelerı demıssın, tedavıye mı baslıyorsun onunla alakalı bır ıgne mı ?

cemrem gecen gunlerde stres ıle ılgılı seyler paylasmıstım onları uygulayalım oldu mu canım, malum stresın ureme uzerınde ınanılmaz etkısı var,

cnm haklısın gerçekten bi bıraktın mı ucunu kopuyo yaklayamıyorsun
bende spor salonuna yazılmaya karar verdim bugün gidip bi konuşacağım olomuyo evde genede salon daha mecburi hissediyorum kendimi
ah şekerim ne oldu anlat sen :KK34:
sana da ii tatillerrrrrrrrrrr:KK3::KK3:

canım ben hep ıstedım spor salonu ama saatlerı uymuyordu kucuk sehır,bır ıkı tane spor salonu var 5 ya da en gec 6 da yapıyorlar. haftasonu dusundum malum son zamanlarda cumartesılerım tatıl, o sebeple arıyorum kac gundur ama saatler aynıydı, haftasonu gunduz baslayacak demıslerdı onun ıcın aradım bır de ne duyum bu ozel seans baslamıs salı persembe v cumartesı. aksam 8-9 arası. nasıl sevındım anlatamam mucıze gıbı oldu. once konustum sonra cumartesı gunu ugradım aksam deneme amaclı gıttım, kaydımı yaptırdım bayan hocayı cok sevdım tek ben vardım sımdılık aslında bu hosuma da gıttı daha rahat oluyorsun, bır ay sonra bana ozel calsıma yapacak saatlerı bana gore hazırlayacak cok ılgılenıyor kondısyona gecerız bır hafta sonra dedı.

ama var ya ıc organlarım yırtıldı sandım sabaha kadar yatamadım agrıdan, ayagım normal agrı oldu ama karın bolgem mahvoldu, belım de tutulmus baya, sımdım sımdı bıraz kendıme geldım, wc ıcın bıle otururken aglayacak gıbı oldum karın bolgem cok fena oldu amelıyatlıyım sankı mubarek.

salı ıkıncı randevum var bakalım, cumartesı gununkunı konusup gunduz olur mu dıye soracagım muhakkak gıtmem gereken bır dugun var, arkadasımın dugunu.

pomocum cnm haklsıın bende anlamadım bu topik en faal ve en hareketli topikti ne oldu anlamadım cnm inan ki sen gidince bende çıkarım yani
çünki insan senden destek alıyo diyosun bak pomocum benim için çabalıyo ben niye bırakayım diyosun da ama sen çıkınca da buraların tadı tuzu kalmaz be güzelim
kararına saygı duyarım tabiki gitmeni istemem ama karar seninhe burdan ayrılınsa bile gene gelip muhabbebt olur hal hatır sorulur diete devam edilir de böle olmaz yani bakalım zaman ne göstereccek:26::26:

cemrem, bır kısı degıl ıkı kısı degıl kımse yazmıyor, haaaaa benım de ıkı gun ust uste gıremedıgım zamanlar olmadı mı mesela, ıs yogunlugumdan dolayı oldu, ama ara sıra gırdım menu yazmasam bıle kendımden haber verdım sızlerın yazdıklarınıza yorum yaptım, seyahate gıdeceksem haber ettım hatta bazen seyahatteyken bıle yazdım ancak ınternet yoksa yazmadım ayrıca ben olmsam da hepınız yazıyordunuz topık ılerlıyordu dısıpılın bozulmuyordu ama bu hafta resmen elımde bır halay mendılı, kendı basıma halay ceken abuk bır goruntum oldu hem kendı motıvasyonum acısından bu cok uzucu oldu hem de topıgın verımlılıgını goremez oldum.

benım kararım kesın valla cemrem, eger kı bır hafta daha boyle yasanırsa ben hepınızle vedalasırım, bukadar dısıplınsızlık moralımı bozuyor hem de tam dısıplınlı oldugum zaman benı kotu etkılemesın dıye cıkarım yanı.

herkese gunaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr

ıyı pazarlar,

menumu yazayım once.

sabah 10da kalktım.

kahvatım:
4 adet cherry domates
ceyrek salatalık
4 marul
4 zeytın
acık sekersız cay
bıraz taze sogan
2 kk koy peynırı
bır catal recel
bır dılım tam bugday ekmegı
uc yumurtadan omlet, az margarın ve kasar ıle neslının omletınden, ıcıne gevreyen bayatlayan koy ekmegını kırıp yaptım ıkı avuc buyuklugundeydı ekmek. esımle beraber yedık.

kahvaltıdan sonra 500 ml su

saat 14:30 yaklastı 5 kasık dondurma, bır bardak sut ve 500 ml su ıle ara yapmayı dusunuyorum aradan sonra da dısarı cıkarız yuruyuruz esımle.

valla uzuldum gecen hafta bırıncı oldun ama onu bıle kutlayamadık ayrıca ben bu hafta dısıplıne gırdım benzer kıloda oldugumuz ıcın sana motıve edıcı olmak adına daha sıkgoruselım dıye dusunuyordum, merak da etmedıgım degıl sukur bırsey yokmus aksılık ıste hem pc bozulmus hem telefon. bu hafta ozaman bomba gıbı beklıyorum senı,

valla ben karar verdım tultan, eger kı bu haftakı gıbı bır hafta daha yasanırsa ben kesınlıkle cıkarım, kendın cal kendın oyna modundan gercekten sıkıldım cunku,

Haklısın canım bir aksilik oldu mu arkası geliyor. Huzursuz oldum alışmışım size de bir daha böyle bişey olmaz umarım. İnşallah canım bisiklete başladım dün 15 dk yaptım. Yavaş yavaş çoğaltmayı düşünüyorum.

X