2014 Şubat Anneleri

selam kızlar .. bat.ıma 2 gün var.. inşallah adet olmam :)
bişey sorcam benim normalde yumurtlama dönemimde hafif bir ağrı olur sağda yada solda ama bu sefer dün ağrı girdi yolda yürürken eve zor girdim.. adete yakın zamanda hiç olmazdı .. sizde de oluyo mu böyle neden olabilir bi fikri olan var mı?

iyi haberlerini alırız inşallah.geçen sabahta bende oldu aynı ağrı.Allahtan çabuk geçti.

kızlar geçen ay çok ümitliydim ama maalesef olmadı..bu ay akışına bıraktım..ne vücudumun nede beynimin sesini dinleyeceğim..resmen yalancı hamilelik belirtileri yaşadım geçen ay..bu ay çalışmalara başladık..dileğim şubat annesi olmak ama hayırlısı artık...

iyi geceler. bende çok sabırsızım ama daha var. 10 gün sonra belli olacak inşallah.
21 eylülde anne olacaktım ama kalp atşları durduğu için şubat 19 da kürtaj oldum.
bu ay hamile kalabilirsem 12 şubatta inşallah anne olacağım.
hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.....

kızlar çalışmalara haliyle devam ediyorum..aklıma getirmemeye çalışıyorum acaba hamile kalacakmıyım diye..düşündükçe stres oluyor insan..geçen aydan ağzım yandı :KK43: tek istediğim günler çabucak geçsin :)

Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.

Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.[/QU

tebrik ederim.darısı başımıza inşallah.

Şubat annesiyim :) Çarşamba günü, adet günüme 3 gün kala idrar testi yaptım ikinci çizgi hafif silik çıktı, o gün hastaneye gittik ve kan tahlili yaptırdık hcg değerim 89 çıktı, dün tekrar kan testi yaptırdık ve 452 ye çıkmış bu arada reglim sadece 2 gün gecikti ama ben bayağı önce hissettim :) Çok fazla yorgunluk, uyku hali, ateş basması ve kasık ağrısı vardı, hala da devam ediyor bu belirtiler. 4 gün sonrası için tekrar çağırdı doktor, keseyi görebilmek için, yüzde bir ihtimal dış gebelik olabilir dedi, neden böyle söyledi acaba bir anormallik mi var değerlerimde? 452'yi biraz yüksek buldu sanırım.
ben de şubat-2013 annesiyim. ben de adetime 3 gün kala öğrenmiştim. şimdi kızım 3,5 aylık. şu anda senin heyecanını çok iyi anlayabiliyorum. ben çok ağlamıştım öğrendiğim gün...:KK43::KK43: 8 şubat 2013 doğum yaptım

kızlar merhaba..
gecen cuma adet oldum demiştim burda ama cuma günü gelen lekelenme tarzı kanamadan sonra gelen giden olmadı test de yapmadım.. ama hiç bir ağrı sancı yok.. göğüslerimde hassasiyet vs hiç bir belirti yok... yani kendimi hamile gibi de hissetmiyorum.. öncekinde baya bi belirtim olmuştu...dr.a gitcektim randevuları doluymuş.. napcam bilemedim ya.. iyi bildiğim bütün dr.ların randevuları dolu.. sağlık ocağına gidip test mi yaptırsam acaba.. normalde adetim hic şaşmaz gününde olur ama kürtajdan sonra döngüm biraz değişti.. acaba beklesemmi biraz daha..

kızlar merhaba..
gecen cuma adet oldum demiştim burda ama cuma günü gelen lekelenme tarzı kanamadan sonra gelen giden olmadı test de yapmadım.. ama hiç bir ağrı sancı yok.. göğüslerimde hassasiyet vs hiç bir belirti yok... yani kendimi hamile gibi de hissetmiyorum.. öncekinde baya bi belirtim olmuştu...dr.a gitcektim randevuları doluymuş.. napcam bilemedim ya.. iyi bildiğim bütün dr.ların randevuları dolu.. sağlık ocağına gidip test mi yaptırsam acaba.. normalde adetim hic şaşmaz gününde olur ama kürtajdan sonra döngüm biraz değişti.. acaba beklesemmi biraz daha..

bence doktora git.kafan rahat eder en azından.

inşallah bende şubat annesi olurum:KK5: 14 günüm kaldı heyecanlıyım çok:KK76: eğer benimde bebeğim şubatta gelirse dogum tarihi 14 şubat:KK16: olcakmış ... allahım hayırlısıysa tüm bekleyenlere nasip et allahım... hepinize güzel bir 9 ay dilerim şubat anneleri...:KK49:

kızlar bende hamileyim adetim 2 gün geçti ama ben hamile olduğumu 1 hafta önce öğrendim. çok fazla yorgunluk uyku hali vardı birde göğüslerim çok acıyordu. 1 hafta önce kanda hcg 58.26 iki gün sonra 123,2 çıktı. şimdi tekrar bugün kan verdim. yarın sabah alıcam sonucu. yanlız dün gece az bir kanamam geldi sonra kesildi yerine kahverengi akıntıya bıraktı az az da olsa geliyor. doktorum kan sonucuna göre ilaç vericekmiş. geçen ayda kimyasal gebelik yaşamıştım açıkcası çok korkuyorum yine, bu arada göğüslerimdeki ağrıda hafifledi :KK43:

kızlar ya ben sabredemedim dr. saati gelene kadar.. :18: test yaptım silik çizgi çıktı ama ümitlenmiyorum bazen yanlış olabiliyor.. ama inşallah doğrudur :KK9:

kızlar ya ben sabredemedim dr. saati gelene kadar.. :18: test yaptım silik çizgi çıktı ama ümitlenmiyorum bazen yanlış olabiliyor.. ama inşallah doğrudur :KK9:

inşallah doğrudur canım dün bende aynı şeyi yaşadım ve sonra bhcg ye baktırdım 129.06 çıktı dün adet günümdü sana evde yaptığım idrar testini ekliyorum belki içine su serper biraz inşallah hamilesin canımmm :KK16::KK16:

$2013-05-26 09.03.58.jpg

kızlar merhaba bende inşallah 2014 şubat annesiyim hamileliğimi dün öğrendim rabbim isteyen herkese versin
bundan sonraki sürecte birbirimizi bilgilendirelim

X