Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

canim ya goruyomusun degismedi sonuc yine ayni , biraz umudum vardi kurlerden degismistir diye ama ayni ,bakalim sira ameliyatta ,tabi daha tup bebek merkezinden randovu alcaz ariyoz ama acmiyolar doktor dedi en az iki ay sonraya randovu verirlermis,
burdaki arkadaslarda ilac kullanmis bana oyle bisey demedi ,bende kullansammiki tabi sorup

canim eger doktorun uygun gorurse verir zaten istersen bir sor..

selam kızlar bizdede hiç sperm yok azospermi napıcamı bilemiyorum kızlar bu konuda napabilirim yani artması için keçi boynuzu hariinde kullundugınız kürler yada hplar varmı
canim ben hap kullanmadim iste bende onlari soruyodum ,bana gelen cevaplari okursan sende yararlanabilirsin , ben keci boynuzu ve nohut kuru uyguladim bir ay boyunca pek faydasi olmadi ama yinede devam etcem
biz 1 başarasız tüp bebek tedavisi olduk tesede de bulunamadı nolur biri cevap versin çok çaresisiz

canim biz daha tup bebek yaptirmadim ,ve ameliyatta olmadik , simdi bulanamayinca ameliyat onerildi insallah bizde bulurlar
canim allah sabir versin insallah yukselir
siz suan ne durumdasiniz
bide erkekinfertilesi bolumu var linkide su
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...unden-hamis-kalamayan-bayanlarin-listesi.html
bak burdan yazarsan orda cok arkadaslar var insallah yardimci olurlar ,tabi benimde senin gibi her bilgiye ihtiyacim var

sympathique canim bide caksir koku suyu diye bir sey varmis hem sperm sayisini arttiriyo hemde kalitesini bende simdi aradim buldum bunu internetten belki orda turk marketlerinde vardir
bide ari poleni leclerc magzasi varya biliyosundur orayi orda satiliyomus bende bakicam bulabilirsem alicam insallah hersey gonlunce olsun canim

sympathique canim bide caksir koku suyu diye bir sey varmis hem sperm sayisini arttiriyo hemde kalitesini bende simdi aradim buldum bunu internetten belki orda turk marketlerinde vardir
bide ari poleni leclerc magzasi varya biliyosundur orayi orda satiliyomus bende bakicam bulabilirsem alicam insallah hersey gonlunce olsun canim

canim o dedigin otu zannetmiyorum turk marketlerinde olcagini ,burda mutlaka vardir ama hem ismi ne hem nerde bilmiyorum ancak turkiyede bulunuz
canim ben turkiyeden getirtim ari poleni ve aktar bi karisim vermis oda cok arttiriyomus esim ve ben okarima bal katip hergun kullanmamiz gerekliymis, nohut ve keci boynuzu kurune devam edicem insallah bi gelisme olur
canim bu arada sen fransadasin sanirim
senindemi ayni sorunun var

evet canim bende fransadayim
bizdede esimin sperm sayisi dusuk henuz bir sey denemedik biz esim pek bitkisel destek almak istemiyo gittigimiz doktorda ilac vermiyo burdan e vitamini aliyim dedim onuda eczaci vermedi doktor tavsiye etmedi diye halbuki vitamin sadece hakkimizda hayirlisi olsun canim egerki e vitamini alicaksan ilac isimlerini banada verirmisin canim

erkek infertilitesi bölümnü biiyorum zaten ordan ögrenim keçi boynuzu kürünü ama bu hal öyle bişeyki nerden ne duysam napsam çaresizlik işte bakalım ne olcak bilmiyorum bazen çok umulanıyorum bazen düşüp kalıyorum sperm yok tsede spermin oluşması için 4 aşamadan geçmesi gerekiyor bizde birinci aşamada yüzde 20 ikinci aşamada yüzde 5 zaten sonrasıda yok napcam bilmiyoum

arkadaslar bugun doktordan geldim benim rahil filmim normal iyi cikti
esimin test sonucu ise sperm sayisi 0 mis:çok üzgünüm:
doktor 1 olsa tup bebek yapicaktim ama hic yok dedisenağlama
1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafman cok karisti sabahtan beri aglamakliyim
sperm sayisini yukseltmek icin formul varmi
sizlerde cevrenizde hic kimsede oldumu
neolur bu konuda bilgilendirin cok ihtiyacim var cok kotuyumsenağlama
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım sakın moralini bozma..öncelikle stres erkekleri çok etkiliyor..stresten uzak durmaya çalışsın eşin..sonra da arkadaşların bahsettiği gibi keçiboynuzu gerçekten mucize bir bitki..ibrahim saraçoğlu nun sitesine girip ordan da bakabilirsin,ama kür arkadaşların tarif ettiği gibi..ayrıca çinko nun sperm yapımında etkili bir vitamin olduğunu biliyorum..çinko tabletler satılıyo..ben eşime aldım,günde 1 tane içiyo..denemeni tavsiye ederim..bir de e vitamini ni çok duyuyorum..taze havuç suyu sıkıp günde 1 bardak yatarken içir..olumlu gelişmelerini bekliyoruz..kendine ii bak..:teytey:

evet canim bende fransadayim
bizdede esimin sperm sayisi dusuk henuz bir sey denemedik biz esim pek bitkisel destek almak istemiyo gittigimiz doktorda ilac vermiyo burdan e vitamini aliyim dedim onuda eczaci vermedi doktor tavsiye etmedi diye halbuki vitamin sadece hakkimizda hayirlisi olsun canim egerki e vitamini alicaksan ilac isimlerini banada verirmisin canim

canim esin neden denemek istemiyo bitkisel destegi ,bence cok faydasini gorursunuz, hic okumusyomusun sitedeki arkadaslari ozellikle keci boynuzu cok faydaliymis, ben ullandim bir ay boyunca fayda etmedi belkide bizim olmadigi icin etmemistir, siz kullaniin hep duyduklariminki yukseltmis, bence eini razi et en guzel tedavi bitkisel olan keske her sorunumuz oylle duzelse
canim benim doktorum bisey demedi bende sormayi unuttum , bilmiyorum eczaneye falan sormam gerek ,doktordan habersizde kullanmak istemiyorum ozellikle ilac olunca korkuyorum
bu arada sen farnsanin neresindensin ,ben paris teyim

erkek infertilitesi bölümnü biiyorum zaten ordan ögrenim keçi boynuzu kürünü ama bu hal öyle bişeyki nerden ne duysam napsam çaresizlik işte bakalım ne olcak bilmiyorum bazen çok umulanıyorum bazen düşüp kalıyorum sperm yok tsede spermin oluşması için 4 aşamadan geçmesi gerekiyor bizde birinci aşamada yüzde 20 ikinci aşamada yüzde 5 zaten sonrasıda yok napcam bilmiyoum

canim ya hic bilgim yok hatta benim senden bili almam gerekiyo ,bu ameliyat hakkinda
nasil 4 asamadan gecmesi gerek bana anlatirmisin tam olrak

canim ya srnin adina cok sevindim , insallah dedigin gibi bizdede olur
size bu hapi doktormu verdi, ve ameliyata gerek kalmadan yukseldi oylemi,
canim ben simdi bu hapi eczanden bi sorum varmiymuis, egerki varsa doktora danismam gerekiyo , ona gore alirim ,doktor hayir derse bilmem kullansammi ,zaten burda recete olmadan kesinlikle alamazsin turkiye gibi degil

eeeee peki tup bebek yapildimi ,suan ne durumdasin ,cevap verirsen sevinirim
optum canim bilgin icin tsk ederim

canım dr.tavsiye etmemişti eşim kendi araştırmış bulmuş aldı geldi dr.falan hiç danışmadık kullandıktan 1 ay sonra bir spermiogram tesiti daha yaptırdık umutsuz bir şekilde ama sonuç yüzümüzü güldürdü dr. eşim demiş ben bitkisel bir hap kullanmaya başladım onun etkisiyle sayı artmış olabilirmi diye oda olabilir sen ne kullanıyorsan kullanmaya devam et inşallah sayı dahada artar demiş işte salı günü tekrar test yaptırmak zorundayız spermiogram testinde sperm bulunursa benimde hemen ogün yumurtalarım toplanacak tabi eğer yeterli sayıda bulunmazsa tese ameliyatı olacak sperm bulunursa önümüzdeki cuma günüde transferim olucak benim tedavim devam ediyor 3-4 gün sonra tedavim bitecek bende herşey normal inşallah eşim içinde ameliyata gerek kalmadan tüp bebeği yaptırabilir istediğimiz bu sizin içinde herşey yolunda gider inşallah derdide veren Allah çaresini verende Allah sperm sayısını arttırıcı birsürü formül var birinden biri işinize yara mutlaka seni çok iyi anladığım için sorununu okuduğumda tepkisiz kalamadım birçok yerdede bu hapın ismini yazdım bu durumda olanlara çünkü bizde umutsuzduk hatta dr. hiç boşyere uğraşmayın imkansız dedi çok defa yıkıldık ama Rabbbim biryerden kapı açıyor mutlaka bu hap öule illaki eczanelerde satılan bir hap değil bitkisel ürünlerin satıldığı yeren almış eşim orda almak çok zorsa türkiyeden gönderecek bir yakınınız varsa nasıl olur bilmiyorum denemeye değer ALLAHIM BİZİMDE KUCAKLARIMIZI BEBİŞLERLE DOLDURSUN:ecrin_bebek:a.s.

merhaba.hiç üzülme rabbim bi çaresini mutlaka veriyor.
senin yaşadığın şeyin aynısını bende 3 ay önce yaşadım.
dünyam karardı zannettim.benimde eşimin sperm testi ilk teste 0 çıktı çocuğumuzun olamıyacağı söylendi.yıkıldık.eşimle bi aktara gittik sperm arttırıcı bi macun var aktar bile bize onu hiç ümit etmeyerek verdi.ama biz ısrarla aldık.eşime onu düzenli olarak sabah akşam ilaç gibi yedirdim.bir hafta sonra eşim bi test daha yaptırdı.onda 750 000 tane sperm çıktı.çok mutlu olduk.biz bu macun ve keçi boynuzu kürüne devam ettik ve tüp bebek yaptırmak için istanbul memorial hastanesin gittik.her şey yolunda gitti ve şu an 5 hafta 5 günlük hamileyim.rabbimin izniylede tabiki.çok dua ettik ve rabbinde izniyle sonuca olumlu bi şekilde ulaştık.sende sakın yılma ve peşini bırakma.allah isteyen herkese benim yaşadığım mutlu sonucu nasip esin......

dünyam karardı zannettim.benimde eşimin sperm testi ilk teste 0 çıktı çocuğumuzun olamıyacağı söylendi.yıkıldık.eşimle bi aktara gittik sperm arttırıcı bi macun var aktar bile bize onu hiç ümit etmeyerek verdi.ama biz ısrarla aldık.eşime onu düzenli olarak sabah akşam ilaç gibi yedirdim.bir hafta sonra eşim bi test daha yaptırdı.onda 750 000 tane sperm çıktı.çok mutlu olduk.biz bu macun ve keçi boynuzu kürüne devam ettik ve tüp bebek yaptırmak için istanbul memorial hastanesin gittik.her şey yolunda gitti ve şu an 5 hafta 5 günlük hamileyim.rabbimin izniylede tabiki.çok dua ettik ve rabbinde izniyle sonuca olumlu bi şekilde ulaştık.sende sakın yılma ve peşini bırakma.allah isteyen herkese benim yaşadığım mutlu sonucu nasip esin......

canım macunun ismini yazarmısın 3-4- gün kaldı teste ama belki işe yarar.

slm arkadaşlar aranıza yaklaşık 15 gün önce katıldım durumumu anlatmak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim 2 sene 8 aylık evliyim 1.5 sene önce doktora gittim eşim varikoselmiş 1.5 sene önce örendik bunu 1 sene önce eşim ameliyat oldu sperm sayısı artacağına dahada düştü 15 gün önce doktora gittik tüpbebek için doktor hastanenin ürolağoğuna yönlendirdi bizi ürolao tekrardan sperm testi istedi ml de 1.5 milyon hareketlilik %15 çıktı tesye 1 hafta önce gittiğimizde sperm hareketliliğini yükseltsin diye bazı ilaçlar verdi buğun gittiğimizde işlemlere hemen başlayabilirsiniz dedi eşim çok tereddütte 2-3 ay bekleyelim diyo bende beklemek sadece zaman kaybı olur diyorum bizim durumumuzda olup bu sperm sayısı ile hamile kalan varmı eşim doktor çok acele ettiğini düşünüyo 4 gün sonra adet olcam doktor 2 günü çağırdı heralde ilaçlara başlıcam benim durumumdakiler allah rızası için bana yazarmısınız çok zor durumdayım lütttveeeennnn yardım istiyorum

canim esin neden denemek istemiyo bitkisel destegi ,bence cok faydasini gorursunuz, hic okumusyomusun sitedeki arkadaslari ozellikle keci boynuzu cok faydaliymis, ben ullandim bir ay boyunca fayda etmedi belkide bizim olmadigi icin etmemistir, siz kullaniin hep duyduklariminki yukseltmis, bence eini razi et en guzel tedavi bitkisel olan keske her sorunumuz oylle duzelse
canim benim doktorum bisey demedi bende sormayi unuttum , bilmiyorum eczaneye falan sormam gerek ,doktordan habersizde kullanmak istemiyorum ozellikle ilac olunca korkuyorum
bu arada sen farnsanin neresindensin ,ben paris teyim

canim ben bitkisel tedavilere inaniyorum sadece kk da o kadar cok ornek var ki bizim doktorda esime ilac filanda vermedi keci boynuzunu bulamiyorum burda ama kayinvalidemler turkiyeye gitmeyi dusunuyolar onlara aldiricam insallah
canim ben chalon sur saone dayim iki hafta once paris in yakinlarina gelmistim bende aramizda 4 saat var

canım dr.tavsiye etmemişti eşim kendi araştırmış bulmuş aldı geldi dr.falan hiç danışmadık kullandıktan 1 ay sonra bir spermiogram tesiti daha yaptırdık umutsuz bir şekilde ama sonuç yüzümüzü güldürdü dr. eşim demiş ben bitkisel bir hap kullanmaya başladım onun etkisiyle sayı artmış olabilirmi diye oda olabilir sen ne kullanıyorsan kullanmaya devam et inşallah sayı dahada artar demiş işte salı günü tekrar test yaptırmak zorundayız spermiogram testinde sperm bulunursa benimde hemen ogün yumurtalarım toplanacak tabi eğer yeterli sayıda bulunmazsa tese ameliyatı olacak sperm bulunursa önümüzdeki cuma günüde transferim olucak benim tedavim devam ediyor 3-4 gün sonra tedavim bitecek bende herşey normal inşallah eşim içinde ameliyata gerek kalmadan tüp bebeği yaptırabilir istediğimiz bu sizin içinde herşey yolunda gider inşallah derdide veren Allah çaresini verende Allah sperm sayısını arttırıcı birsürü formül var birinden biri işinize yara mutlaka seni çok iyi anladığım için sorununu okuduğumda tepkisiz kalamadım birçok yerdede bu hapın ismini yazdım bu durumda olanlara çünkü bizde umutsuzduk hatta dr. hiç boşyere uğraşmayın imkansız dedi çok defa yıkıldık ama Rabbbim biryerden kapı açıyor mutlaka bu hap öule illaki eczanelerde satılan bir hap değil bitkisel ürünlerin satıldığı yeren almış eşim orda almak çok zorsa türkiyeden gönderecek bir yakınınız varsa nasıl olur bilmiyorum denemeye değer ALLAHIM BİZİMDE KUCAKLARIMIZI BEBİŞLERLE DOLDURSUN:ecrin_bebek:a.s.

canim ya o ilaci daha sormadim eczaneye, egerki orda olmazsa burda bio bolumlerinden falan bulabilirim ,yani gozum hep o ilaci ariyo:1shok:
insallah bulursam hemen kullancam bizede ameliyat olmaya gerek kalmaz insallah
canim benmya insallah dedigin gibi kucagimiz bebeklerle dolar:Saruboceq:

canim bneimya cok sevindim gozun aydin olsun insalah darisi bize
canim macun derken siz macun seklindemi aldiniz yoksa toz seklinde alip macunmu yaptiniz, bende turkiyeden getirttim aktar vermis, bitkilerin karismi bunu balla katip macun yapicakmisiz her sabah esim ve ben bi kasik yicekmisiz aceba senin dediginde o olmasin ben pazartesi baslicam ,bide icindekiler alan neler biliyoan bi soylermsiin

canım dr.tavsiye etmemişti eşim kendi araştırmış bulmuş aldı geldi dr.falan hiç danışmadık kullandıktan 1 ay sonra bir spermiogram tesiti daha yaptırdık umutsuz bir şekilde ama sonuç yüzümüzü güldürdü dr. eşim demiş ben bitkisel bir hap kullanmaya başladım onun etkisiyle sayı artmış olabilirmi diye oda olabilir sen ne kullanıyorsan kullanmaya devam et inşallah sayı dahada artar demiş işte salı günü tekrar test yaptırmak zorundayız spermiogram testinde sperm bulunursa benimde hemen ogün yumurtalarım toplanacak tabi eğer yeterli sayıda bulunmazsa tese ameliyatı olacak sperm bulunursa önümüzdeki cuma günüde transferim olucak benim tedavim devam ediyor 3-4 gün sonra tedavim bitecek ama Rabbbim biryerden kapı açıyor mutlaka bu hap öule illaki eczanelerde satılan bir hap değil bitkisel ürünlerin satıldığı yeren almış eşim orda almak çok zorsa türkiyeden gönderecek bir yakınınız varsa nasıl olur bilmiyorum denemeye değer ALLAHIM BİZİMDE KUCAKLARIMIZI BEBİŞLERLE DOLDURSUN:ecrin_bebek:a.s.
allah allah eşinzin kullandıgı hapın adını merke ettım?hersey gönlunzceolsun

canim ben bitkisel tedavilere inaniyorum sadece kk da o kadar cok ornek var ki bizim doktorda esime ilac filanda vermedi keci boynuzunu bulamiyorum burda ama kayinvalidemler turkiyeye gitmeyi dusunuyolar onlara aldiricam insallah
canim ben chalon sur saone dayim iki hafta once paris in yakinlarina gelmistim bende aramizda 4 saat var
canim ya aslinda turk marketlerinde keci boynuzu var ,cok az pakette zaten bi paket bize iki gunluk gidiyi 3.5 euro falan pahali ama yinede ben aldim
annem almanyada orda cok daha rahat buluyo ona getrttim ,sonra turkiyeden gonderdiler ,ve simdide kk den bi arkadasim var ,fransada oda turkiyeye gitti bana gelirken getircek , kendini bulamazsan sende pekmezini al hic yoktan ise yarar
veya nohut kuru dene bu heryerde olan bisey cani ,bende simdi arkadaslar duydugum ilac ismini arastircam onu bulabilrisem kullandircam insallah

slm arkadaşlar aranıza yaklaşık 15 gün önce katıldım durumumu anlatmak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim 2 sene 8 aylık evliyim 1.5 sene önce doktora gittim eşim varikoselmiş 1.5 sene önce örendik bunu 1 sene önce eşim ameliyat oldu sperm sayısı artacağına dahada düştü 15 gün önce doktora gittik tüpbebek için doktor hastanenin ürolağoğuna yönlendirdi bizi ürolao tekrardan sperm testi istedi ml de 1.5 milyon hareketlilik %15 çıktı tesye 1 hafta önce gittiğimizde sperm hareketliliğini yükseltsin diye bazı ilaçlar verdi buğun gittiğimizde işlemlere hemen başlayabilirsiniz dedi eşim çok tereddütte 2-3 ay bekleyelim diyo bende beklemek sadece zaman kaybı olur diyorum bizim durumumuzda olup bu sperm sayısı ile hamile kalan varmı eşim doktor çok acele ettiğini düşünüyo 4 gün sonra adet olcam doktor 2 günü çağırdı heralde ilaçlara başlıcam benim durumumdakiler allah rızası için bana yazarmısınız çok zor durumdayım lütttveeeennnn yardım istiyorum[/QUO
bıle bıel nıye lades dıyorkı eşiniz.vakıt kaybetmeyın bncebenımeşimin de 4milyonken hamile kaldım ama sağlıksız gebelıkoldu kurtaj oldum eşinziikna edın sız edemıyosanzı bıırlerındn yardım isteyın hersey gönlunzce oslun
ilaçalra başlıycm demişsisnz ne ilaçı eşinizin dutumu ortadayken siz niye iaçkulanıyosuzn bosuna hormon yukluyosuznkı vucudunzua

X