Kılcal damar sorunları

göz altlarımdaki kılcal damarlar çok belirgin,göz altlarıma at kestanesi yagı sürsem bir zararı olurmu.Burdaki deri çok ince hiçbirşey sürmeyin deniliyor,bende tereddüt ediyorum.derim ince oldugu için yüzümdeki damarlarda belirgin,tüm yüzüme hergün bu yağı sürsem bir zararı olurmu,tüyleribeler mi mesela.

at kestanesı kılcal damarlara ıımı gelıomus :S bnmde burnmda bırz belırgınde ondan sordum cnm =)

yüzdeki kılcal damarlar için;5 tane atkestanesini soyup küçük küçük doğrayın ve bir cam kavanoza koyun.Üzerine çıkacak kadar susam yağı ekleyip, güneş gören bir yerde iki hafta bekletin.Sürenin sonunda süzüp, elde ettiğiniz sıvıya iki çorba kaşığı elma sirkesi katın.bunu da cildinizi temizledikten sonra masaj yaparak cildinize yedirin. bir iki saat sonra yıkayın.sonuç için sabırlı olmak gerekiyor biz dördünce hafta içinde gelişme kaydettik.buda suna abladandı. at kestanesi aktarda satılıyo.

cok tesekkur ederım cnm kesınlıkle denıcem a.s.

yüzdeki kılcal damarlar için;5 tane atkestanesini soyup küçük küçük doğrayın ve bir cam kavanoza koyun.Üzerine çıkacak kadar susam yağı ekleyip, güneş gören bir yerde iki hafta bekletin.Sürenin sonunda süzüp, elde ettiğiniz sıvıya iki çorba kaşığı elma sirkesi katın.bunu da cildinizi temizledikten sonra masaj yaparak cildinize yedirin. bir iki saat sonra yıkayın.sonuç için sabırlı olmak gerekiyor biz dördünce hafta içinde gelişme kaydettik.buda suna abladandı. at kestanesi aktarda satılıyo.

cok tesekkur ederım cnm kesınlıkle denıcem a.s.

göz altlarımdaki kılcal damarlar çok belirgin,göz altlarıma at kestanesi yagı sürsem bir zararı olurmu.Burdaki deri çok ince hiçbirşey sürmeyin deniliyor,bende tereddüt ediyorum.derim ince oldugu için yüzümdeki damarlarda belirgin,tüm yüzüme hergün bu yağı sürsem bir zararı olurmu,tüyleribeler mi mesela.

Canım, biz at kestanesi yağını göz çevresi kremine koyduk ve kullanıyoruz. Benim çevremde bacak damarları problemli olan (varis vs.) insanlar yağı kullandılar ve inanılmaz fayda gördüler. Bu arada biz kendimiz yapıyoruz bu yağı yalnız, sızma zeytin yağı ile yapıyoruz. Sonuçta göz çevresi kremimizi de yağlardan yapıyoruz ve kremi göz altına da sürüyoruz, içinde at kestanesi yağı da var, dolayısıyla zarar vermeyebilir diye düşünüyorum ama; cildin çok hasassa kesin bişiy söylemek zor...a.s.

kızlar bilgiler için çok teşekkürler.Bu arada yağ hazır olarak aktarlarda satılıyor yapmaya üşenenler için:)

yüzümün her yerine sürsem mi tereddütlüyüm hala. Yan etkisi olurmu acaba. Kırışıklıklar artar mı acaba nede olsa kırışıklık kremlerine erken başlamak cildi yoruyor ve erken yaşlanmaya neden oluyor.

bende de mevcut kılcal damarlar.varis kremi diye duymuştum ama cesaret edemedim

Ben internetten sipariş veriyorum öyle çıkıp aktar aktar dolaşmaktan daha iyi fiyatıda çok ugun

X