Kadın iç giyim modasında güvenilir alış veriş yapabileceğim internet sitesi yardım!!!

gizemkeskin

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
3
0
Merhaba Hanımlar,
İlk kez internetten alış veriş yapmak istiyorum zamanım kısıtlı alışverişe çıkamıyorum. Bana önceden iç giyim üstüne alış-veriş yaptığınız ve sorun çıkartmayan internet sitesi adresleri hakkında bilgi verirseniz sevinim.Paketlenmesi gizli ve kaliteli birşekilde yapılmış olmasını istiyorum.Ayrıca kredi kartıyla alışverişyapacağım için güvenemiyorum sizlere danışmak istedim yardımcı olun lüftennnnnnn...

Son düzenleme:
ben markafoniden çok memnunum açıkcası tavsıye ederım ayrıca müşteri hizmetlerine ürünle ilgili soru sorabilirsin kısa zamanda dönüş oluyor maille....

ben markafoniden çok memnunum açıkcası tavsıye ederım ayrıca müşteri hizmetlerine ürünle ilgili soru sorabilirsin kısa zamanda dönüş oluyor maille....

Çok teşekkürler ilgine inceleyeceğim.İç çamaşırı alacağım için tedirğinim ayrıcan güzel hizmet vermelier çok önemli.

ürün alırkennn bedenini iade durumunu sorup öyle alıyorum acıkcası canım..guzel iç çamasırı markalarıda bayagı ındırımlı oluyor..zekinin iç çamasırlarını ve geceliklerini tavsıye ederım mesela marka olarak ...

ürün alırkennn bedenini iade durumunu sorup öyle alıyorum acıkcası canım..guzel iç çamasırı markalarıda bayagı ındırımlı oluyor..zekinin iç çamasırlarını ve geceliklerini tavsıye ederım mesela marka olarak ...

Teşekkürler inceleyeyim umarım memnun kalırım.yardımların için çok sağol.

çarşıbaşı.com ve çeyyiz.com a bakabilirsin gizli paketleme yapılıyor:KK34:

X