Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Gaz kaçırma

selam , LEVENT TEZCAN "Gaz kaçırma; gazın geldiğini hissetmeme, sadece kokusundan anlama durumudur. Gaz sıkışma hissi ise gazın geldiği hissedilir ama ertelenemez. Sıklıkla da bu gaz sıkışma hissi, gaz kaçırma durumu olarak yorumlanır. Bu nedenle bu iki kavramı iyi irdelemek gerekir." demiş.
benim merak ettiğim bu hastalığı yaşayanalrda durum ne. koku var ses yok mu ya da her ikisi de mi var ya da koku yok ses mi var ? lütfen yazar mısınız.

emelcim merhaba
ıbs için ben bi karışım buldum
2 gün oldu deneyeli.biaz kulanıyım iyi gelirse sanada öneririm. 18 bitkinin karışımından oluşan bi macun.

soruna cvp veriyim. sanki bende her iki durumda var

emelcim merhaba
ıbs için ben bi karışım buldum
2 gün oldu deneyeli.biaz kulanıyım iyi gelirse sanada öneririm. 18 bitkinin karışımından oluşan bi macun.

soruna cvp veriyim. sanki bende her iki durumda var

merhaba hayat nasıl gidiyor. kurtulabildinmi hastalıktan birileriyle konuşmaya öyle iihtiyacım var ki içim içimi öyle yiyor anlatama sana. kurtulmak veyaşamıma devam etmek istiyorum. bize de yazık değilmi

merhaba hayat nasıl gidiyor. kurtulabildinmi hastalıktan birileriyle konuşmaya öyle iihtiyacım var ki içim içimi öyle yiyor anlatama sana. kurtulmak veyaşamıma devam etmek istiyorum. bize de yazık değilmi

canım bi karışımdan bahsettim ya o biraz rahatlattı gibi. akupunturu araştırıyorum şimdi. biz narg ile tlf görüşüyoruz. burda herşey yazılmıyo biliyosun bişiler bulunca birbirimizle paylaşıyoruz. olumlu sonuçları seninle paylaşırız.

İyi günler bayanlar bende de gaz kaçırma problemi var gaz kaçırdığımın farkında değilim. Gitmediğim doktor kalmadı bende intiharı düşünmedim değil sosyal hayatım bitti dışarı bile çıkmak istemiyorum.En son Levent Tezcan a gittim bana testler sonucu REKTOSEL dedi ve ameliyat olmamı söyledi.Korkuyorum ameliyat sonrası sıkıntılarım geçicek mi?

İyi günler bayanlar bende de gaz kaçırma problemi var gaz kaçırdığımın farkında değilim. Gitmediğim doktor kalmadı bende intiharı düşünmedim değil sosyal hayatım bitti dışarı bile çıkmak istemiyorum.En son Levent Tezcan a gittim bana testler sonucu REKTOSEL dedi ve ameliyat olmamı söyledi.Korkuyorum ameliyat sonrası sıkıntılarım geçicek mi?

merhaba bir şeyi merak ettim gaz kaçırdığının farkında değlsen bunu nasıl anlıyorsun. ne zamandır bu sıkıntıyı yaşıyorsun

Bu sıkıntıyı yaklaşık 6-7 yıldır çekiyorum.Gitmediğim hastane kalmadı gibi.Sorunun cevabına gelince çevremdekilerin tepkilerinden

Bu sıkıntıyı yaklaşık 6-7 yıldır çekiyorum.Gitmediğim hastane kalmadı gibi.Sorunun cevabına gelince çevremdekilerin tepkilerinden

merhaba daha önce de rektosel teşhisi mi koydular.anal manometri yaptılar mı sonuç ne oldu. bursada mısın.ben de çok doktora gittim. ankara istanbul kayseri bursa dolaşıyorum işte bir yığında para harcadım ama gene yok gene yok. bitkisel bir çözümü yok mu acaba bizim hastalığımızın.

X