idrar yolları enfeksiyonu hamilelik

hanrey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
70
0
Merhaba Arkadaşlar ,

arkadaşımın idrar yollarında enfeksiyon vardı ilaç kullandı ve reglisi 4 gün geçikti.telde doktoruna danıştı bu nedenlerden dolayı reglim geçikti nedeni ne olabilir diye doktor enfeksiyondan regli geçikmez iki nedeni var ya hamilesin yada hormonlarla ilgili demiş ve arkadaşım eşiyle doğal yollardan korunuyorlarmış sizce hamile olabilir mi ve bu şekilde hamile kalan var mı ?

canım ıdrar yolu enfeksıyonu gebelıge emgeldegıl ma ısı zorlastırıyoı ya hamılae halma olayını uzatıyo bıraz ben 12 senedır cektıgım ıcın bılıyorum canım hakında hayırlısı arkadasının

canım ıdrar yolu enfeksıyonu gebelıge emgeldegıl ma ısı zorlastırıyoı ya hamılae halma olayını uzatıyo bıraz ben 12 senedır cektıgım ıcın bılıyorum canım hakında hayırlısı arkadasının

engel olması değil zaten korunuyorlarda idrar yolları enjeksiyonundan tedavi gördü tedevinin hemen ardından bilmeden kaza olupta hamile kalmış olabilir mi diye merak ettik

canım ıdrar yolu enfeksıyonu gebelıge emgeldegıl ma ısı zorlastırıyoı ya hamılae halma olayını uzatıyo bıraz ben 12 senedır cektıgım ıcın bılıyorum canım hakında hayırlısı arkadasının[/QUOT

peki idrar yolu enfeksiyonu regliyi geciktirir mi?

yok canım reglı gecıktırmez reglının gecıkmesı halende 2 secenek var yaa hamılesın yada yumurtalıklaarında proplem var demektır bu arada evet kazalada olsa kalmıs olabılır genlde ıdrar yolu enfeksıyonu temızlendıkten sonra hamıle kalma olsılıgı daha yuksek bence adetı gectıyse test yaptırsın

benımde idrar yolu enf.vardı doktorum hamıle kalmanı zorlastırabılır demıstı enf. gectı ama hala hamıle degılım

arkadaşlar arkadaşımın regli geçikme durumu 7 gün oldu devam ediyor.ıdrara testi yaptı negatif çıktı yarın akşama doktora gidecek bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı bize bir yol gösterin lütfen.Neden olabilir birde idara testi negatif çıkpta kabda pozitif çıkan arkadaşlar var mı?

arkadaşlar lütfen :umursamaz:cevap bekliyorum

canım bendede vardı idrar yolu enfeksiyonu hap kullanıyorsa adetini o geciktirmiştir benim 2 ay önce öyle olmuştu enfeksiyon adeti geciktirmez ama hormonlarında bir problem varsa o geciktiriri adeti ben hamile olacağını zannetmiyorum

canım bendede vardı idrar yolu enfeksiyonu hap kullanıyorsa adetini o geciktirmiştir benim 2 ay önce öyle olmuştu enfeksiyon adeti geciktirmez ama hormonlarında bir problem varsa o geciktiriri adeti ben hamile olacağını zannetmiyorum

sizin adetiniz kaç gün geçikmişti? 7 gün oldu ve daha önce hep günü gününe olurdu

Benim 17 gün adetimi geciktirmişti 3 ay önce hormon tahlili falan yaptırdım ultrasonla baktırdım bişey çıkmayınca demekki enfeksiyon geciktirdi
Şuan yine gecikti korkuyorum
İnşallah yine enfeksiyon yoktur :KK43:

Arkadaşlar bnde de enfeksiyon var zolax 200mg verdi dktr pazartesi rahim filmine gidicm adetimin 3. Günü başladım kullanmaya. Ama adetim kesildi ilaçtan mi başka bisey mi bilemedim yardımcı olurmusunuz banada lutfeenn...

X