Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

S_eda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
82
0
:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

Bu söylediklerine kendinde inaniyormusun be gülüm???

Beni aldtanla isim olmaz!!!!:1closedeyes:

Varligimin kiymetini bilmeyeni

Yoklugumla adam ederim... bu kadar:kahve:

Şaka gibi :1shok: O aşkı canlandırmak için insanda moral olcak seni aldatsın sen hiç bişey yokki gibi al onu koynuna aşkını canlandır başlarım onun aşkına bana gelmez allah kimseye böyle bişey yaşatmasın

o beni aldatacak bende aşkımızı canlandıracam valla benim nefis buna uymuyo benim tahammülüm olmaz böle bişeye o adamla aynı havayı teneffüs edemem. allah kimseye göstermesin.

olurmu oyle sey ya tamam cezasini yuce rabbim versin ama onu diger tarafda cekicek bende yalan dunyada benden mahrum ederek veririm cezasini hatta rezil ederim kusura bakmada canim katilmiyorum sana a.s. NE YANI BENI ALDATANI BAS TACIMI EDIYIM..

Seda sölediklerin inan belki iyi niyetinden ama yenilir yutulur gibi değil en azından benim açımdam.Farzı misal eşin böle bişey yaptı vede afettin tekrar beraber olmaya başladın.Peki nasıl evi yatağını nasıl paylaşıcaksın.Hiç mi için sızlamıcak hiç mi kıyaslama yapmıcan ve içine attıkça dahada sıkıntı verecek şekilde birbirinize dahada saygısızca davranmayacakmısınız.Vede hiç bir şekilde eşin ne kadar bir daha yapmıcam da dese yapacaktır.Alışmış kudurmuşdan beterdir diye bir söz var. Ben hep eşime derim gözümle görmediğim sürece inanmam .Ama gözümlede görürsem gözüme görünme.Her ne kadar kötü olursada olsun erkek asla paylaşılmaz.En acı verici olaylardan biridir ve cezasıda kesinlikle af değil bırakma olmalıdır kanımca böle.

Son düzenleme:
Ayol insanda can mı kalır canlandırıcakmış...-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Gülsüm sölediklerin inan belki iyi niyetinden ama yenilir yutulur gibi değil en azından benim açımdam.Farzı misal eşin böle bişey yaptı vede afettin tekrar beraber olmaya başladın.Peki nasıl evi yatağını nasıl paylaşıcaksın.Hiç mi için sızlamıcak hiç mi kıyaslama yapmıcan ve içine attıkça dahada sıkıntı verecek şekilde birbirinize dahada saygısızca davranmayacakmısınız.Vede hiç bir şekilde eşin ne kadar bir daha yapmıcam da dese yapacaktır.Alışmış kudurmuşdan beterdir diye bir söz var. Ben hep eşime derim gözümle görmediğim sürece inanmam .Ama gözümlede görürsem gözüme görünme.Her ne kadar kötü olursada olsun erkek asla paylaşılmaz.En acı verici olaylardan biridir ve cezasıda kesinlikle af değil bırakma olmalıdır kanımca böle.

Ben söylemedimki hayatim seda arkadasimiz konuyu acmisbenneyaptımki

Aldatan erkeği affetmek mi???
Evliliğe hiç bişi olmamış gibi devam etmek mi???
Şaka yapıyorsun herhalde!!! :kızgın:
Beni aldatan bi erkekle aşkımı canlandırmam ben,direkt adamın boğazını sıkar olan canını da ben alırım! kötükedihüso
Şaka mısın sen yaaa akşam akşam hey Allahım yarabbimmm sen keçilerime mukayyet ol daha neler duyucam töbe töbe :kızgın: :kızgın:

Ben de affetmekten yana değilim.Daha doğrusu yapamam gibime geliyor.Allah kimselere yaşatmasın.:nazar:
Sana dokunduktan sonra bir başka kadına dokunması, onu okşaması onun yatağına girmesi; aşka , verilen sözlere, evliliğe, bir yastığa baş koymaya yakışmayan bir davranış.
Ben aldatmam, aldatamam ama; aldatılmaya da tahammül edemem sanırım..

:bbo: Demek ki ben o kadar yüce gönüllü biri değilim..:1no2:

Aşkı alevlendirmek gibi bir şeyi asla yapmam..Söndürürüm..:dilcikar:

Alevlendirmem, alevlendirmek isteyen hemcinslerime engel olmam..gamyoncuiremsu

aldatan erkeği affetmek:nazar:
bunun ilişkiyi yücelten,aşkı canlandıran,nefsi terbiye eden,ve Allah'ın tasvip edeceği bir şey olduğunu sanmıyorum be sedacokacimcoook
çirkeflikte yapmam...hiç uğraşmam bile..:1closedeyes:

Siz affedin ama kimseye bu çok ii bişimiş gibi anlatmayın ben affetmem affedilmesini tavsiye etmem

neeeee affetmek mi ASLA!!! aynen kapının önüne canım. ben almayım. lülülülülülü

Şaka mı bu? Adam aldattı diye ödüllendirmek mantıklı mı acaba?

Son düzenleme:
hem aldatılacağım , hem de adamı ödüllendireceğim. öyle mi??? :1shok:

adamın da yeni hayat düzeni pek hoşuna gidecek,bizim de alın kaşıntımız devam edecek.

nefsini terbiye edemeyeni , ben terbiye etmek için uğraşmam. h... terbiyecisi değilim ben.

X