kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Canım merhaba kombinasyon için mutlaka bir şeyler ekleyeceğim ama konu dışı sana bir şey sormak istiyorum.Senin saç uzatma topiğindeki deri ceketin dikkatimi çekti çok hoş görünüyor.Orijinal deri mi bir de fiyatı ne kadardı aldığında?Ben de almayı düşünüyorum.Ama kararsızım model konusunda.Montunun daha ayrıntılı resmini ekleme şansın var mı?Yarın almayı düşünüyorum.Alınca resmini eklerim ben de.Hem de kombine ederiza.s.

canım onun markası 'ayhan'.
zonguldakta çok meşhur ama bilmiyorum başka yerlerde var mı:uhm:
orjinal olduğunu sanmıyorum çünkü 95 liraya almıştım ama bu 2. senesi ve hiç bir deformosyonu,soyulması,renk bozukluğu vs yaşamadım , gayet memnunum.
eğer orjinal bir şey aramıyorsan lcw,colins,mango vb markalarda güzel modeller mevcut (fiyatlar 80-100 diye gidiyor)
orjinallerine de baktım geçenlerde derimod'da , fiyatlar 300tl den aşağı deildi.hatta milyarlıkları vardı ki eyvah eyvah dedim içimden :1ninca:
ayrıntılı çekimle birlikte kombinlerimden bi kaç kare koydum duruşu ile ilgili bilgi verir...
herkesin dolabında olmalı bence hem modern hem de ısıtıcı :kedi::dance:

canım onun markası 'ayhan'.
zonguldakta çok meşhur ama bilmiyorum başka yerlerde var mı:uhm:
orjinal olduğunu sanmıyorum çünkü 95 liraya almıştım ama bu 2. senesi ve hiç bir deformosyonu,soyulması,renk bozukluğu vs yaşamadım , gayet memnunum.
eğer orjinal bir şey aramıyorsan lcw,colins,mango vb markalarda güzel modeller mevcut (fiyatlar 80-100 diye gidiyor)
orjinallerine de baktım geçenlerde derimod'da , fiyatlar 300tl den aşağı deildi.hatta milyarlıkları vardı ki eyvah eyvah dedim içimden :1ninca:
ayrıntılı çekimle birlikte kombinlerimden bi kaç kare koydum duruşu ile ilgili bilgi verir...
herkesin dolabında olmalı bence hem modern hem de ısıtıcı :kedi::dance:

Canım benim çok teşekkür ederim.Önce mesajı yazdım sonra pişman oldum.Neden böyle bir şey sordum diye kendime kızdım.Zahmete girdin sağol canım.Model gerçekten çok güzel.Sana da çok yakışmış.Ben bugün bir mağazada sordum.80 TL dedi.Kırışık deri.Orijinal aramıyorum canım.Gerçekten çok pahalılar.Yalnız markasına kafam takıldı.Zarga diye bir marka.Hiç duymadım,yeni çıktı diyorlar.Sence alsam mı model fena değil.

Jimkeyin deri montunu sordum 140tl,Mispoem'inki ise 110tl.O modeller de güzel ama bu uygun geldi bana.Senin montun gibi de değillerdi ayrıca.

ankarada bır yerde kocaman reklam vardı magazanın onunde derı mont 99 tl dıye ama unlu bı yer degıldı

Canım benim çok teşekkür ederim.Önce mesajı yazdım sonra pişman oldum.Neden böyle bir şey sordum diye kendime kızdım.Zahmete girdin sağol canım.Model gerçekten çok güzel.Sana da çok yakışmış.Ben bugün bir mağazada sordum.80 TL dedi.Kırışık deri.Orijinal aramıyorum canım.Gerçekten çok pahalılar.Yalnız markasına kafam takıldı.Zarga diye bir marka.Hiç duymadım,yeni çıktı diyorlar.Sence alsam mı model fena değil.

hiç sorun deil canım opuyorumnanaktan
teşekkür ederim
kaliteliyse al kuşum
markası bilinmedik şeyler de bazen çok kaliteli ve dayanıklı oluyor:kedi:

bende de şöyle bi etek var..
ama bi sorun var bana 2 beden büyük..
nasıl bişi yapabilirim bunla bi el atıverin hadi
grnt0212.jpg

grnt0222.jpg

hm beyaz güzel bir üst ve hos bir kolyeyle gayet güzel durur bence. daraltiabilirse tabi, garip durmaz heralde ya

bence o etek daraltınca bıseye ıhtıyacı kalmayacak gıbı
cok hanı renklendırmek ıstıyorsan
altın rengıne yada daha koyu renge yakın dugmeler , pul tarzı seylerle kafana gore bı desen felan dıkebılırsın yada dıktırebılırsın
yada asker yesılı sanırım
bole askerı seylerı cagrıstıran armalar dıktırebılırsın

X