kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bence o etek daraltınca bıseye ıhtıyacı kalmayacak gıbı
cok hanı renklendırmek ıstıyorsan
altın rengıne yada daha koyu renge yakın dugmeler , pul tarzı seylerle kafana gore bı desen felan dıkebılırsın yada dıktırebılırsın
yada asker yesılı sanırım
bole askerı seylerı cagrıstıran armalar dıktırebılırsın

aa evet arma iyi fikir zemuszemuszemuszemus
daralttırmaya gidiyorum bakalım nası ocakk

Bende bunlari kombinleyemiyorum kendime yakistiramiyorum birtülür

bi iki kere giymisimdir bu güne kadar birde üstelik 2 beden büyük..

bu yaz Türkiye´den bir butikten almistim kombinleyip birtürlü giymek nasip olmadi. Uzun kollu birseyle olurmuki???

bu gecen mangodan yeni almistim

cok renkli ve üzerimde bol duruyor off nasil kombinleyecem...hadi bi el ativerin kizlar...

pamuk yelek büyükse eğer kötü durabilir yelek tam olmalı bence vücuda
birde son resimdeki renkli olanı taytla giyebilirsin altına çizme yada yazlıksa babetle çok hoş olur bence

Kontes deri ceketi aldım canım.Resimleri ekliyorum.Telefondan çektiğim için net değil ama biraz anlaşılıyor.Kırışık deri.
fotoraf0040.jpg
Fikrini ve fikirlerinizi merak ediyorum:)

aa evet arma iyi fikir zemuszemuszemuszemus
daralttırmaya gidiyorum bakalım nası ocakk

daralttırdımm sadece belden değil komple daraldı fena değil gibi yaa zemuszemuszemuszemus
peki ben bunu nasıl kombinleyebilirim ona karar veremedim işteeeyvahedigeldismile

daralttırdımm sadece belden değil komple daraldı fena değil gibi yaa zemuszemuszemuszemus
peki ben bunu nasıl kombinleyebilirim ona karar veremedim işteeeyvahedigeldismile

böyle kırık beyaz tonlarında hanı collezıone da felan satılan dar bluzlar oluyor ya sıfır yaka v yaka felan ole bı bluzla gıy canım altınada duruma gore kavhe spor cızme tarzı topuklu ugg vs. oyle bırsey gıyebılırsın bence

dersane bu arada makyaj malzemelerın ne kadar cokmus masallah
sana bır ara ugramak lazım
ceketın cok hos olmus gule gule gıyyy

pamukhelva hepsını daralttır
kollu boleroyu askılı elbıselerın uzerıne gıyebılırsın
sonuncuyuda lacrımaydı sanırım onun dedıgıne katılıyorum
tayt ve sıyah topuklu ıle cok guzel olacaktır

pamukhelva;
ilki bolsa hele ki 2 beden,önce bi daralttr derim o öyle giyilmez
ikincisini askılı bluzlerinin üstüne giyebilrsin ama bn pek beenmedim
üçncüsü bende olsa açık renk dar bir kot ve boynumda bi sürü uzun kolyelerle kombinlerdim
sonuncusunun beline kemer takılıp içindeki renklerden birinin hakim olduğu babet/sandalet ile giyilebilr

böyle kırık beyaz tonlarında hanı collezıone da felan satılan dar bluzlar oluyor ya sıfır yaka v yaka felan ole bı bluzla gıy canım altınada duruma gore kavhe spor cızme tarzı topuklu ugg vs. oyle bırsey gıyebılırsın bence

dersane bu arada makyaj malzemelerın ne kadar cokmus masallah
sana bır ara ugramak lazım
ceketın cok hos olmus gule gule gıyyy

pamukhelva hepsını daralttır
kollu boleroyu askılı elbıselerın uzerıne gıyebılırsın
sonuncuyuda lacrımaydı sanırım onun dedıgıne katılıyorum
tayt ve sıyah topuklu ıle cok guzel olacaktır
Evet canım bendeki makyaj malzemesi kulüpteki tüm bayanlara yeter:kedi:Ceketi beğendiğine sevindim teşekkür ederimopuyorumnanaktan

Ya bu arada ikinize de ''Evet canım'' sözleriyle cevap vermişim.Meğer ne çok kullanırmışım bu sözcükleridelikafadulden

kiz kombinle de görelim bi :)

@ dersane

yakismis ceket

Son düzenleme:
Kizlar bunu nasil kombin etsem ?

Eklentiler

• $P1000388.jpg
    $P1000388.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 31
X