kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bencde cok seker bu ndn giymiosun ki siyah bi pntlon la cok da gzel kullanabilirsn bence

canim bugün ilk defa giydim pantolonu. sevmedim ya. resimleri diger tarafa ekledim. kombine göre degisedebilir tabi ama yakismadi bana bence

kombinlenicek yeni ciciler aldımmmmmmm:78:

güle güle kullan çok cici hepsi..bende geçen yıl bu tarz bi yelek almıştım,siyah..çok severek aldım ama şimdi sanki biraz kaba duyuor gibi geliyor ve ne ile kombinlicem bilemiyorum.foto eklicektim ama makinemin pili bitmişş

güle güle kullan çok cici hepsi..bende geçen yıl bu tarz bi yelek almıştım,siyah..çok severek aldım ama şimdi sanki biraz kaba duyuor gibi geliyor ve ne ile kombinlicem bilemiyorum.foto eklicektim ama makinemin pili bitmişş

saol canımm
en yakın zamanda bekleriz fotoo:KK16:

ben bu yeleği elbise ile kombinlemek istiyorum,bakalım...

kızlar az çok tarzımı biliyorsunuz artık
bu elbisenin içine gömlek giymek benim için çok klasik kaçıyor
başka alternatif ne olabilir?
rengi siyah,V yakalı,kısa kollu triko elbise.

Son düzenleme:
kkontess; Benim de buna benzer bir elbisem var. Havanın durumuna göre içine, farklı renkte balıkçı yaka bir body kullanabilirsin; Uzun veya kolsuz olabilir.
Hava iyiyse eğer, strapless bir body ile güzel olur. Boynuna da fular takarsın.

Son düzenleme:
Kontess benim de aynı öyle tunik tarzı elbiselerim var hepsi kısa kollu kışın içlerine uzun kollu dar siyah badi giyiyorum güzel duruyor tavsiye ederim.

kkontess; Benim de buna benzer bir elbisem var. Havanın durumuna göre içine, farklı renkte balıkçı yaka bir body kullanabilirsin; Uzun veya kolsuz olabilir.
Hava iyiyse eğer, strapless bir body ile güzel olur. Boynuna da fular takarsın.

hımm fular şeysini sevdim :97:

buna benzer bi elbisem benimde war..içine siyah boğAzlı giymek yerine ben elbise uzunluğunda hırka aldım öyle giyicem..böylece kollarım da açıkta kalmaz,boyna da fular çok şık durur iyi bi fikir

X