kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Etek süper... dar gömlek giyip içine de sokabilirsin. body giyip üstüne bolero tarzı birşey de alabilirsin.. hatta üstüne giydiğin şeyin rengiyle ayakkabıyı uydurursan süper olur bence:KK8:

kızlar az çok tarzımı biliyorsunuz artık
bu elbisenin içine gömlek giymek benim için çok klasik kaçıyor
başka alternatif ne olabilir?
rengi siyah,V yakalı,kısa kollu triko elbise.

straplesslerle de olur havanın durumuna göre boğazlı penyelerle de olur bebeeemmm:93:

canım gömlek ya da badi olsun farketmez ama her halükarda üstüne giydiğini eteğin içine sokman lazım

öncelikle cevap veren herkese teşekkürler ::KK19:
gömlekler de süper durur ama ben body tercih edicem galiba. yaş daha 20 çok da olgun görünmeyeyim :))

kkontess cim evet 2 halükarda da eteğin içine sokucam ne giyersem ama gömleğin uçları içerde potluk yapar diye öyle dedim :KK34:

bu konuyu iyi ki açmışsın, fikir alışverişi yapalım En Büyük KK

kontesim ayakabılarda böyle rugan ama yağmur yağarsa diye kısa topuklu bot düşünmüştüm sen bakta ayakkabılara fikrini söyle canım

yeni cici geldiiiiii
her ne kadar aklımda fikir olsa da,yeni fikirlere açığım
ikisinin de modeli aynı ama katlı olan daha kalın,kazağımsı.bi de kemeri yok.

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:
rengi fotolara tam yansıtamadım ama bariz bir canlı kırmızı kendisi.

ne kadar hos nıye gıymıyosun kı :90:

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:
rengi fotolara tam yansıtamadım ama bariz bir canlı kırmızı kendisi.

yaa giyy çok güzel tam benim istediğim renk bu yıl ama kotamı doldurduğum için alamıyorum benim yerime sen giy bolcaa:))

kkontess kızım giy şu kırmızı mantoyu. çok güzelmiş! kotlarla falan çok güzel olur :KK16:

Bu eteği çok severek aldım ama kombinleyemiyorum :KK43:

grnt0448.jpg

bende de var böle bi etek tek renk badi ile giyorum mesale sende beyaz yada kırmızı tek renk badi ile giysen gayet şık olur

X