Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

kys

sensiz hayat cok zor
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
277
2
tup bebek tedavisine baslayan arkadaslar merkez hakkinda ne dusunuyorsunuz paylasirsaniz sevinirim.

Kizlar Allah,in bir kuluda bu merkezde tedavi gormuyormu?

merhaba arkadaşlar kayseri de tüp bebek düşünüyorum lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın:
benimkiler
1- kayseri tüp bebek merkezi ile görüştüm
2- acıbadem tüp bebek ile görüştüm araştırmaya devam ediyorum yarın acıbademe bir daha gideceğim

merhaba, evet tlf da gorustum kayseri tup bebek merkeziyle yaza bende yaptirmayi palanliyorum nurettin hocayla konustum, ben yurtdisinda kaliyorum Turkiyeye gelmeden bir ay once dogum kontrol hapi kullanacagimi soyledi fiyat 3600+ ilaclar dediler coguma geldi aslinda. Bugun yine aradim hastaneyi hapin adini sormak icin gorumcem turkiyede ona aldircaktim ama herhangi bi dogum kontrol hapi olur dediler.bende asllinda kararimi vermedim sende tedavi surecini paylasirsan sevinirim arkadasim.

hakkimizda hayirlisi olsun.

merhaba, evet tlf da gorustum kayseri tup bebek merkeziyle yaza bende yaptirmayi palanliyorum nurettin hocayla konustum, ben yurtdisinda kaliyorum Turkiyeye gelmeden bir ay once dogum kontrol hapi kullanacagimi soyledi fiyat 3600+ ilaclar dediler coguma geldi aslinda. Bugun yine aradim hastaneyi hapin adini sormak icin gorumcem turkiyede ona aldircaktim ama herhangi bi dogum kontrol hapi olur dediler.bende asllinda kararimi vermedim sende tedavi surecini paylasirsan sevinirim arkadasim.

hakkimizda hayirlisi olsun.

slm
tabiki paylaşırım ama birileri de benimle paylaşsın lütfen.bende çok acemiyim.ve haftaya cumartesi acıbademe randevu aldım yine ben araştırmaya devam ediyorum da daha önemlisi hastaların deneyimleri o yüzden yazdım buraya.
hastaneler hepsi kendini en iyi diyor fiyat 3500 tüp bebek 150 ilk muayene 150 tahliller ve 1500 gibi ilaçlar 2000 de olabilirmiş.

selam arkadsim topigi biraz baslarda tutabilirsek belki gorup yazan olur.kayseri tup bebek merkezinde suzudilara diye bi arkadas yaptirmis suanda hamile.

bu arada sen kac yillik evlisin ve kacinciyi deneyeceksin.

ben evleneli yaza 10 yil olacak ve 4. deneyecegim.

arkadaşım ben 2 yıllık evliyim ve ilk denemem olacak İNŞALLAH olur.
suzidilaranın yazdıklarını nasıl okuyabilirim?ben siteyi bilmiyorum fazla?
bu cumartesi yeniden acıbademe gideceğiz

merhaba canim, ilk sayfaya girdiginde (( gelismis arama yap )) yaziyorya oraya suzudilara diye yaz hep yazdiklari geliyor. ben buyuk ihtimalle kayseri tup merkezini secerim turkiyeye gelmeden bir ay once aricam bakalim doktoru burdan dogum kontrol hapi alacagim adetimi izine ayarlamak icin. insallah bebegine biran once kavusursun ben 10 yildir doktorlarla ugrasip duruyorum yoruldum ama yapacak bisey yok. gelismelerini bildirki bende bilgilenim olur mu. gorusuruz

peki acıbademi araştırdınmı kayseri de ve ya kayseri tüp bebek merkezinin labaratuar düzeyini öğrendinmi?
ben yarın acıbademe muayene için gideceğim ama elimde bu iki seçenek var iyi olanı bulmam lazım Allah pişman etmesin. bu olayda labaratuar çok önemli.
ve suzidilarayı okudum çok teşekkür ederim
:)

dedigin gibi en onemlisi labaratuar ama hangisi en iyisi bilemezsinki sen birazdaha sanslisin karsilikli konusuyorsun merkezlerle tlf da derdini anlatmak birazda zor oluyo.Acibademi biraz internet sayfalarina baktim ama karisik gibi biraz. senin tedavi benden once bakalim nereye karar vereceksin bende karmakarisigim. kayseri tup bebek merkezindede baska yaptiran cikmadiki birazda bilgi edinsek. gorusmen iyi gecer insallah.

mrb kızlar... bu aralar siteye girmek te yazmakta içimden gelmesede sizin yazdıklarınızı görünce en azında fikir edinmeniz adına yazmak istedim. 3 kez tüp bebek tedavisi gördüm ilk ikisini istanbul memorial hastanesinde oldum ama sonucum ikisinde de negatif oldu..3. tüp bebek tedavimi kayseri tüp bebek merkezinde turgut bey ile oldu.. ve sonucum pozitif ti..hamileydim dünyalar benim olmuştu ama malesefki kaybettim bebeğimi... merkezden memnun ayrıldım ilgileri alakaları çok iyiydi... labaratuar ekibide çok tecrübeli embriyologlarla da tanıştık bize her konuda yardımcı oldular...ne zaman arasam doktorumla görüşebildim sorularımı yanıtsız bırakmadılar zor bi hastaydım ben ama sıkılmadan yardımcı oldular bana en azından ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum.... kayseri tüp memorial kadar büyük bi hastane değildi burda tedavi olmakta bende çok kararsız kalmıştım fakat herşeyi göze alıp Rabbime sığınarak başladım nasipte varsa olacaktı buna çok inanmıştım oldu da hemde ikinci kalite 8 hücreli embriyo ile sizlerinde içinden ne geliyorsa öyle yapın neresi olursa olsun Rabbim verecek olduktan sonra heryer herkes aracı...

slm gelincik, insallah 4.denemene melegine kavusursun ve son tedavin olur canim.bende 3 kez tup bebek tedavisi gordum ve 4. ye kismetse yaza kayseride dusunuyoruz o yuzden tedavi oncesi biraz bilgi edinmek istedim. merkez hakkinda yazdigin dusunceler icin tesekurler ama birazdaha tedavi surecini paylasirsan sevinirim.sen adetle mi basladin yoksa dogum kontrol hapiylami ve kalan embryo nu dondurdularmi ve ne kadar odedin.

slm pingulale; nasil gecti canim gorusmen merak ettim.

iyi bir merkez secmek cok zor canim cok kararsizin. Kayseride yaptirmiyim en iyi merkezler ankarada dedik ciktik yola denedik dis gebelik oldu o kadar cok zor olduki sehir disi o yuzden kayseride yaptirmam lazim esimde istemiyo ankaraya birdaha gidip o rezillikleri cekmeye..
paylastign icin sok sagol.

merhaba arkadaşlar,
dün acıbademde tedaviye başladım.Kayseri'de.Doktor'um Ahmet Kaan KOCA.
Muayene oldum kan verdim rahime bir sıvıyla baktı miyomlarım vardı 2 tane onların pozisyonuna baktı ve miyomu almadan başlayacağız tüp bebek tedavisine.Dün 3 tane ilaç verdi vitamin ve enfeksiyon için.İlaçları aldım.Bugün kan tahlillerim sonuçlanacak.Ve adetin 2.günü gideceğim tekrar.
Burda yaşadıklarını paylaşan arkadaşlar bana çok yardımcı oldu ben de bu yüzden yazıyorum.Umarım birilerinin işine yarar.

slm. tedaviye başladım canım dün kayseri acıbadem de dr ahmet KAAN KOCA.dün üç tane hap verdi onları kullandım.:KK49:İnşallah iyi ollur.bu gün kan tahlillerimin sonuçlarını alacağım.adetin 2.günü de olaya tamamen başlıyoruz.Geçen hafta cumartesi sadece konuştuk doktorla bilgi aldık muayene vs olmadı karar vermemiştik.Dün kesin olarak başladık.
senin ararştırmaların nasıl gidiyor?
ne zaman geliyorsun izine?

tedavin hayirli ugurlu olsun Allah tedavini meleklerinle sonuclandirsin insallah.
canim, benim hangi merkezde tedavi olmayi dusunmeye daha cok zamanim var kismetse 6.ayin 22 sine gelcez.sevgi hastanesini biraz arastirdim kimse tavsiye etmiyo.
belki bende arkandan gelirim acibademe :KK66:
ozel olmassa ne kadar fiyata anlastiniz ve kac tane embryo konulcak.

slm kızlar memnun kalmak herkese göre değişir ama ben şuanda tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum herkes gayet memnun gibi görünüyor hasta sayısına bakılınca bende memnun kaldım sorularıma gayet olumlu cvp verdi doktorum benimle sabırla ilgilendi denilen gibide hijyenik felan değil diyo ama gayet temiz bir yer sizlere tavsiyem burada herkes kafasına göre bişeyler yazıyo bir gününüzü ayırın ve merkezlere gidin görün görünce farkı bulduğunuz yere gidin kısmet ederde bende tedavimin sonuçlarını yazarım inş şuanda normal yolla hamile kalma şansımın olduğunu öğrendim bana bu zamana kadar kimse dememişti bunu bakalım sabırlı bir yola girdim dua edin bana

tedavin hayirli ugurlu olsun Allah tedavini meleklerinle sonuclandirsin insallah.
canim, benim hangi merkezde tedavi olmayi dusunmeye daha cok zamanim var kismetse 6.ayin 22 sine gelcez.sevgi hastanesini biraz arastirdim kimse tavsiye etmiyo.
belki bende arkandan gelirim acibademe :KK66:
ozel olmassa ne kadar fiyata anlastiniz ve kac tane embryo konulcak.

ben zaten birbirimize destek olalım diye yazıyorum hiç özel değil merak etme arkadaşım
bize 3600 dediler % 10 falan indirim olabilirmiş idare ile görüşüp 150 tl ilk muayene 150 tl tahliller ve artı olarak ilaçlar ilaç olayı biraz garip acıbademde ilaç desteği veriyorlar 3 kutu lazımsa birini onlar veriyo mesela.
site gerçekten karışık ama dert etme ben bildiğim kadar anlatırım sana

X