kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

diy ne kuşum :26:
eed maxi etek edinmeyi düşünüyorum:KK31:hiç yok ne yazık ki

DIY = Do it yourself canim, hani kendin yap diye özel bölümler olur bloglarda.
Ben onlara bayiliyorum, pek uygulamasam da.

Maxi etekler süper ya. Benim vardi ama cok kötü olmustu attim. Bende edinmeliyim bu yaz icin...

http://www.kadinlarkulubu.com/alisv...4-kaban-hardal-sarisi-krem-sizce-hangisi.html

kızlar şu konuya cvp bekliyorum bi bakın please....:97:

ve tabii değişik kombin önerileri de...siyah jeansle daha iyi olcağını düşünüyorum krem botlarımla giyivm ama çanta ve atkı olarak olarak pek bişe düşünmedim

hardal sarisi da hos ama daha kullanisli oldugu icin bu renk cok cok daha isabetli olmus bence.
güle güle kullan cok da güzelmis.

kombin önerisine gerek yok aslinda cok seyle giyilir bu. siyah dar paca kot ile, üzerine beyaz gömlek, rengarenk fular, siyah kalem etek, altina desenli (puantiye cok tatli olur) corap ve yüksek papiler ve sade bir cardigan ile,genis paca siyah kumas pantolonla, üzerinde kirmizi bi giysi olabilir. ne giysen olur be buna..

Ayakkabida siyah, kahverengi olabilir. cantada öyle. siyahdan sasma bence. yada camel rengi de olur ama siyah daha asil durur. atki olarak kirmizi olabilir, sade siyah olabilir, yakali giyersen atkisiz olabilir..

du bakim deneyeyim yarın
hala içine girebiliyorsam boyayayım ben de:KK53:
makinada mı boyadın sen kuşum?

evet canım makinede yıkıyorum..
deterjan bölümüne de koyuluyo boya ama ben makinenin içine koyup,95 te yıkıyorum...
ama sonra deterjan bölümüne çamaşır suyu koyup boş yıkıyorum,yoksa diğer çamaşırların bi daha kullanılamama riski olabiliyo :KK1:

evet canım makinede yıkıyorum..
deterjan bölümüne de koyuluyo boya ama ben makinenin içine koyup,95 te yıkıyorum...
ama sonra deterjan bölümüne çamaşır suyu koyup boş yıkıyorum,yoksa diğer çamaşırların bi daha kullanılamama riski olabiliyo :KK1:

hemen sonrasında mı yıkıyosun çamaşır suyuyla?
boya kurumadan di mi:KK61:

hemen sonrasında mı yıkıyosun çamaşır suyuyla?
boya kurumadan di mi:KK61:

boya kurumadan derken?
boyadıktan sonra makineden çıkarıyosun ya boyadığın herneyse,boş çalıştırıyorum sonra makineyi,sadece çamaşır suyu koyup...
dip köşe temizlensin diye...
hee unutmadan boyadığın şeyi sıktırmıcaksın makinede,asıp kurut bi yerde :KK37:
ne uğraşmalı şeymiş bee yazarken yoruldum :KK53: :KK9:

boya kurumadan derken?
boyadıktan sonra makineden çıkarıyosun ya boyadığın herneyse,boş çalıştırıyorum sonra makineyi,sadece çamaşır suyu koyup...
dip köşe temizlensin diye...
hee unutmadan boyadığın şeyi sıktırmıcaksın makinede,asıp kurut bi yerde :KK37:
ne uğraşmalı şeymiş bee yazarken yoruldum :KK53: :KK9:

boya makinanın içine de bulaşır,kurumadan hemen çamaşır suyu ile çalıştırmak ondan mı diye düşündüm:KK55:

Kontess merhaba.Ben giyimle ilgili yazılarını ne giydin bölümündende takip ediyorum ve hoşuma gidiyor tarzın..

tesettürlüyüm 1.76 boy 59 kiloyum.Orantılı bi vücudum var.Kaynımın nikahı olucak 2 ay sonra.

Elbise giymek istiyorum üstünede mini ceket(onların adı tam olarak ne bilmiyorum ama bolero değil).Elbise leopar desenli olacak.modellere netten öyle bi göz attım seninde bildiğin bu tarz elbiseler varsa bana yardımcı olabilirmisin..Bide leopar desenlİ çok mu iddialı olur ben farklı ama güzel giyinmek istiyorum çünkü..(bileğe yakın ara boy yada uzun olabilir..Çok bol gymeyi sevmiyorum)..

Kontess merhaba.Ben giyimle ilgili yazılarını ne giydin bölümündende takip ediyorum ve hoşuma gidiyor tarzın..

tesettürlüyüm 1.76 boy 59 kiloyum.Orantılı bi vücudum var.Kaynımın nikahı olucak 2 ay sonra.

Elbise giymek istiyorum üstünede mini ceket(onların adı tam olarak ne bilmiyorum ama bolero değil).Elbise leopar desenli olacak.modellere netten öyle bi göz attım seninde bildiğin bu tarz elbiseler varsa bana yardımcı olabilirmisin..Bide leopar desenlİ çok mu iddialı olur ben farklı ama güzel giyinmek istiyorum çünkü..(bileğe yakın ara boy yada uzun olabilir..Çok bol gymeyi sevmiyorum)..
merhaba canım,hoş geldin:KK61:
mini ceket giymek zorunda mısın?
leopar iddalı olur evet ama bu da özel bir gün sonuçta:KK61: kaç yaşındasın ?

Son düzenleme:
ben o ceket işini sevmedim kuşum,onu ele :90:
şu tarz modellere ne dersin?
boylar uzaltılabilir,o kısma takılma...
boyun kısmını da baş örtüye göre boğazlı yaptırabilirsin ya da işte nasılı uygun olursa artık...
kol-sine kısmı resimdeki gibi olsun derim
ceketten daha şık ve kibar olurlar bence:KK31:

ya da alttaki fotodan 3. model gibi sade bir elbise giyebilirsin

Hmm öylemi diyosun...

İlk elbise hoşuma gitti öyle bişey diktirebilirm..Leopar desen için ne düşünüyosun peki?Olmazmı sence?

Eger leopar desen olmaz dersen ayakkabı ve çantada leopar düşünüyorum..Yani taktım leopara: )

Kontesscim Nicole Kidmanin elbisesi harikaymis bu vesile icin, ayrica masallah Feryalin boyu da uzun cok güzel olur...

Feryal bence Leopar güzel hos ama abartildiginda hos durmayabilir.

Hmm öylemi diyosun...

İlk elbise hoşuma gitti öyle bişey diktirebilirm..Leopar desen için ne düşünüyosun peki?Olmazmı sence?

Eger leopar desen olmaz dersen ayakkabı ve çantada leopar düşünüyorum..Yani taktım leopara: )

ilk elbiseyi beğendiysen,siyah yaptır canım
kolları siyah tül olsun
belindeki kalın kuşak kısmı leopar olsun
papin leopar olsun

merhaba canım,hoş geldin:KK61:
mini ceket giymek zorunda mısın?
leopar iddalı olur evet ama bu da özel bir gün sonuçta:KK61: kaç yaşındasın ?

Pardon ilk mesajını görmemişim.23 yaşındayım 2 yaşında oğlum var ellerinden öper: )

ceket giymek zorunda deilim sadece öyle bi düşünmüştüm işte güzel durabilir diye..

Kontesscim Nicole Kidmanin elbisesi harikaymis bu vesile icin, ayrica masallah Feryalin boyu da uzun cok güzel olur...

Feryal bence Leopar güzel hos ama abartildiginda hos durmayabilir.

Ewet canım bende netten yorumlara baktım gerçekten abartıldıgında hoş durmuyo..onun için ya elbisede yada aksesuarlarda kullanmak istiyorum

Pardon ilk mesajını görmemişim.23 yaşındayım 2 yaşında oğlum var ellerinden öper: )

ceket giymek zorunda deilim sadece öyle bi düşünmüştüm işte güzel durabilir diye..

maşallahhh:nazar:
öpsün evet annesinden bile büyükmüşüm ben:KK9::KK69:

yok yok ceket giyme
yaşına da ağır olur
cici bişey giy
j.lo elbisesi güzel bence

bnmde dolu kombinleyemediğim sey var. 2 tanesi mor ve kırmızı kot pantlon meselaa :KK59::KK5: nerden para verdm ben onlara yaaa bikere giydim ikisinide :26: nasıl kombınlemem gerek sizce ? resım koymayıda bılmıorum aslında koymak ısterdım ama özellığı yok bıldıgınız kırmızı renkte bir pantolon ve morunuda aldım salak gıbı :84:

bnmde dolu kombinleyemediğim sey var. 2 tanesi mor ve kırmızı kot pantlon meselaa :KK59::KK5: nerden para verdm ben onlara yaaa bikere giydim ikisinide :26: nasıl kombınlemem gerek sizce ? resım koymayıda bılmıorum aslında koymak ısterdım ama özellığı yok bıldıgınız kırmızı renkte bir pantolon ve morunuda aldım salak gıbı :84:

aslında süper şeyler oluşturabilirsin onlarlaa:KK52:
mor için beyaz - gri
kırmızı için gri - sütlü kahve ilk aklıma gelen kombin renklerii
ayrıcaaa fotolar konuşsun diyorum:82:

X