kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

$DSCF4764.jpg $DSCF4768.jpg $DSCF4769.jpg

ilkini, baharda, altına siyah bir babet ile giyebilirsin... ya da kırmızı bir babet olur, şirin bi kombin şeklinde...

ikincisini evde giy bence :26:

eteklerin ilkini hoş bir beyaz ya da krem renk gömlekle giyebilirsin, gömlek vücuda oturan dar kesim olmasın, son çıkan modern gömleklerden olsun derim.
altına da taba rengi bir topuklu, altın sarısı takılar ile müthiş olur:KK52:

lila eteğin üzerine koyu renk bir bluz giy derim, yine gömlek ya da salaş kesim bir bluz olabilir. renk olarak siyah düşündüm.
ayakkabı olarak topuklu olabilir yine ama lila renginden dolayı daha bi günlük kombin oluşturmak istedim ben, o yüzden siyah üzeri beyaz puantiyeli bir babet hem tarz durur hem de bluz ile uyar:KK17:

ayyy yaz gelse de giysem bu tarz şeyler :KK1:

teşekkür ederim kkontess zevkli hatunsun maşallah... bide ben becerebilsem şu kombin vs işlerini :KK53: ama nerdeee

bu arada kontes çizgili olan elbise bildiğin kışlık tarzda yünlü kalın iplerden... bu konuda fikir verebilirmisin ?

aaa evet giyiylir :KK34: ya ben acayip kötüyümm kombin konusunda, adım adım değişicem öğrenicem. sık sık sana sorarım artık burda kusura bakma

ilkini, baharda, altına siyah bir babet ile giyebilirsin... ya da kırmızı bir babet olur, şirin bi kombin şeklinde...

ikincisini evde giy bence :26:

eteklerin ilkini hoş bir beyaz ya da krem renk gömlekle giyebilirsin, gömlek vücuda oturan dar kesim olmasın, son çıkan modern gömleklerden olsun derim.
altına da taba rengi bir topuklu, altın sarısı takılar ile müthiş olur:KK52:

lila eteğin üzerine koyu renk bir bluz giy derim, yine gömlek ya da salaş kesim bir bluz olabilir. renk olarak siyah düşündüm.
ayakkabı olarak topuklu olabilir yine ama lila renginden dolayı daha bi günlük kombin oluşturmak istedim ben, o yüzden siyah üzeri beyaz puantiyeli bir babet hem tarz durur hem de bluz ile uyar:KK17:

ayyy yaz gelse de giysem bu tarz şeyler :KK1:

aaa evet giyiylir :KK34: ya ben acayip kötüyümm kombin konusunda, adım adım değişicem öğrenicem. sık sık sana sorarım artık burda kusura bakma

bak kırmızı ile işaretlediğimi o elbisen için söylemiştim ben zaten :KK19:

rica ederim canım, beklerimmm :KK16:

sakarkedi ilk elbiseni kahverengi ve sütlü kahve rengi görüyorum doğru mudur... uzun hırkayla çorap olarak da vanilya rengi çorap ve kahve bottie ile güsel durur bence ... bir de etekler konusunda kontese tamamen katılıyorum öyle çok güsel oluo :KK23:

kızlar sizce bu elbise bordo çorapla nasıl olur . elbisenin bordosunu alacaktım ama tükendi siyahını da alsam mi die düşünüyorum kombinleyemiceksem nie aliim düşüncesiyle sizlere soruyorum bordo çorapla kombin nasıl olur :KK31:

kızlar lütfen yardımm:KK50:
eşofman tarzı spor giyimle süper olur
onun dışında tunik tayt ugg çizme kombinlerinde süper olur :KK53:

kızlar sizce bu elbise bordo çorapla nasıl olur . elbisenin bordosunu alacaktım ama tükendi siyahını da alsam mi die düşünüyorum kombinleyemiceksem nie aliim düşüncesiyle sizlere soruyorum bordo çorapla kombin nasıl olur :KK31:

şu arkası fiyonk şeyleri ben sevmiyorum canım, o yüzden beğenmedim elbiseyi :26:
ama eklediğin çorapla uygun olur, daha kalın bordo çorap boğabilir ama bu eklediğin güzel

şu arkası fiyonk şeyleri ben sevmiyorum canım, o yüzden beğenmedim elbiseyi :26:
ama eklediğin çorapla uygun olur, daha kalın bordo çorap boğabilir ama bu eklediğin güzel

hımm anladım canım yaa bende arkasını sevdim de ön kısmından şüpheliyim nasıl olur die:KK31: dur bakiim o zaman yarına karar veririm çok saol :KK16:

bordosunu pembe dolaba eklemistin degilmi?? Siyahi daha hos bende cok severim böyle siyah elbiseleri bordo coraplada gayet güzel olur!!:KK16:

bordosunu pembe dolaba eklemistin degilmi?? Siyahi daha hos bende cok severim böyle siyah elbiseleri bordo coraplada gayet güzel olur!!:KK16:
evet canım bordosunu pembe dolaba eklemiştim ama diyorum ya tükenince bende alternatif olarak siyahını düşündüm .hımm güzel olur mu diyosun sende çok teşekkür ederim o zaman çok mersi :KK16:

spor bı yagmurluk oldugu ıcın spor kıyafetlerle kombın yapman daha dogru olur klasık sıyah dar paca pantolon cızme gıbı ıcıne de tunık gıyersın

teşekkürler canım fikirlerin için.tunik giymeyi pek sevmem ama dar paa pantolon ve çizmeyle kombinlemeyi deneyeceğiö aklıma yattı:)

canım spor olduğu için dar kesim jeanle güsel durur içine giyindiğinin yağmurluğundan uzun olmazsa ve etekle kombinlemezsen gayet ii durur kanaatindeyim rengini çok beğenmiştim :KK1:

yok canım onlarla olmaz zaten bende rengine vuruldum da aldım :) geçen gün lacivert dar paça kotla giydim hoş durdu gibi geldi ama eminde olamadım:)

eşofman tarzı spor giyimle süper olur
onun dışında tunik tayt ugg çizme kombinlerinde süper olur :KK53:

canım eşofmanla denedim harika duruyo gerçekten tunik giymeyi pek sevmem mervemervemervede önermişti ama çizmeyle deneyeceğim mutlakaa :KK16:

sakarkedi ilk elbiseni kahverengi ve sütlü kahve rengi görüyorum doğru mudur... uzun hırkayla çorap olarak da vanilya rengi çorap ve kahve bottie ile güsel durur bence ... bir de etekler konusunda kontese tamamen katılıyorum öyle çok güsel oluo :KK23:

ilk elbisem krem ile siyah bnnunama dediğin gibi uzun kırkaylada kullanabilirm :KK66: teşekkür ederim yardımın için:KK66:

X