Yüz yogasından sonra yüzümde asimetri oldu

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
625
9
merhabalar ben yüz yogası dudakta kalem çevirerek elmacık kemikleri belirginleştirme hareketini yaptım bikaç gün yaparken farketmiyordum yüzümün sol tarafı diğer tarafa göre öne çıktı (çenem ve elmacık kemiklerim) böyle kaldım kızlar ne yapıcam ben :KK43: nası düzelticem özellikle gülerken çok belli oluyo ağzım eğrileşiyo :KK43:( tekrar eski haline dönebilmekmek için bi egzersiz varmıdır lütfen yardım edin estetik yaptıramma zaten araştırdım yüz asimetri amaliyatı çok riskliymiş

İlk defa duydum böyle bir şeyi çok şaşırdım
Ben de yüz yogasının çok faydalı olduğunu duydum ve yapmayı düşünüyordum
Ne kadar süre yaptınız?

Ben yıllardım yapıyorum yaşıtlarımdan oldukça genç görünüyorum çevremde bu söylediklerimi onaylıyor

Bende yapıyorum ama hiç böyle bişey duymamıştım daha önce:26:

kızlar ben yüz felci geçirmişim meğer ya yogadan yada başka bişeyden bilmiyorum emar çektirdim kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı onlarda. doktorum öyle denk gelmiştir belki yüz yogasından değildir dedi ama o harekti yaptıktan sonra oldu bu ağızda kalem çevirme egzersizini yapmıştım ve bi daha töbe çok korktum kızlar sizde çok dikkatli olun..

vallahi benim çene kemiğim yerinden oynadı.esneyemiyorum,ağzımı iyice açıp arka dişlerimi bile fırçalamıyorum.en güzeli yüze masaj yapıp kandolaşımını hızlandırmak.öylede kaslar genç kalır heralde.

vallahi benim çene kemiğim yerinden oynadı.esneyemiyorum,ağzımı iyice açıp arka dişlerimi bile fırçalamıyorum.en güzeli yüze masaj yapıp kandolaşımını hızlandırmak.öylede kaslar genç kalır heralde.
bencede masaj en zararsızı. böyle egzersizler riskli bence olan güzelliğimizide kaybetmeyelim..

tatlım aklıma ılk kalemin eger hafıf ıncelerek gıdıyosa yonunu degistirmek geldi veya kalemi farkında olmadan tam ortalamadıgın ıcın bır tarafta agırlık artmıs olabılır mı acaba yuzunun bu one cıkan kısmı hossa yanı dıger tarafıda aynı olsun dıorsan dıe soledım yoksa bırakırsan kaslar bır sure yumusar sonra ıner herhalde

tatlım aklıma ılk kalemin eger hafıf ıncelerek gıdıyosa yonunu degistirmek geldi veya kalemi farkında olmadan tam ortalamadıgın ıcın bır tarafta agırlık artmıs olabılır mı acaba yuzunun bu one cıkan kısmı hossa yanı dıger tarafıda aynı olsun dıorsan dıe soledım yoksa bırakırsan kaslar bır sure yumusar sonra ıner herhalde
allaha şükür yüzüm düzeldi canım. dediğin gibi yapmış olabilir belkide bilmiyorum onu sadece bi gün yapmıştım ve başıma bu geldi o gün. o günden sonra yapmadım zaten çok şükür düzeldi az bişey kaldı oda yavaş yavaş düzelicek galiba doktorum öyle dedi çünkü..

yüz masajı inanılmaz etkilidir. onunla da cilt kaslarına takviye yapıp iyileşme sürecini hızlandırabilirsin

merhaba bende yüz yogasına başlamak istiyorum nereden başlayacağımı bilmiyorum o kadar çok video var ki tavsiye edeceğiniz eğitmen veya videolar var mı

X