kizlar hamile kaldinizi nasil anladiniz ve ne yasadiniz oan esinize soyleyince

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
42
selam kizlar bu konuyu burda acmak istedim.hayatta insanin sanirim aldigi en guzel haber budur sanirim duruma gore deyissede oyle oldugunu saniyorum.once ben anlatayim:bbo:ben mayisin 10 hamile kalmisim neyse.haziranin sekizinde dogum gunumdu .esim ailesi beraber bahcede oturuyoruz pasta falan yiyoruz .neyse o gun cok yoruldum heryerim agriyo .tam oturdum ay bugunde sirtim cok agridi dedim esime guldu.sonra ben hediyelerimi aciyorum oglusum bile opucuk ver di .esim bisey almamis ya dedim hediyen nerde kulagima eyildi hediyeni yakinda gorursun dedi .cicili bicili bir kiz dedi.bende sacmalama dedim usulca ya daha gunum gecmedi ne kizi mizi dedim.sonra.10 tik yok bekledim bir hafta 15 gittim doktora .ben saniyorzumki hastayim cunku hic bir belitti yok hamile olduguma dayil esiminde korundugunu bilince .doktor test istedi ben gerek yok dedim esimde gerekyok esim hamile dedi .ay manyakmi diyorum doktorda tamam birakin testide gelde utrasyonla bakalim .bi bakti doktor hamileyim.ay sok oldum sonra esim demezmi doktora kizim geliyo kizimmmm Şenizsonra yapisti optu beni.sonra dort ay sonra kotrode bi gordukkki kizimiz olucak .cok ilgincti esim cocugu olacagina okadar deyilde kizi olacagina okadar cok sevindim ay yollarda sarilip sarilip duruyodu bir oglumuz olunca uc yasinda .rabbim her isteyene annelik duygusunu yasatsin kizlar ya sizinkiler nasil oldu​

canım aynen sana katılıyorum RABBİM herkese yaşatsın eşin sana çok güzel bir hediye vermiş ama kız oldugunu nerden anlamış rüyasındamı görmüş canım ALLAH BEBİŞLERİNLE EŞİNLE GÜZEL SAGLIK VE MUTLULUK VERSİN geleyim benim hikayeme ben 28 yaşındayım 11 yaşında bir kızım var bu kızım çocuk yaşta oldugu için yaşım küçüktü dogumum zor oldu ve ben dogumdan korktugum için uzun zaman çocuk düşünmedim bu sene çocuk yapmaya karar verdim mayısın 11 de hamile kalmışım 1gün günüm geçti dedimki kendi kendime benim hiç günüm geçmezdi yoksa hamilemiyim eşime söyledim bugün günüm geçti yarın doktora gidicem test yaptırıyım tamam dedi çok heycanlıydı doktora gittim dediki hamilesin çok sevindim eve geldik eşim ve akrabalarıyla kutladık eşim ev işlerinde bana çok yardımcı oluyordu eşim rüyasında kız görmüş dediki kızımız olcak erkek istiyordu ama rabbim ne demişse o olur ve şimdi kızını çok seviyor kızı kendine benziyor ondan seninde dediyin gibi ALLAH hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin canım

harikasınız ya.
aysima inan kahkahalarla okudum hikayenizi inş. ömrünüzün sonuna kadar sizinde evinizden o kahkalar eksik olmasın.
aynı şekilde oltu cum senin ,benim ve bütün kardeşlerimizin inş.
bende anlatayım birinci kızımın hamilelik haberini aldığım dönem çok sıkıntılı bir dönemdi hiçbirşey anlayamadım .
şimdi ikinciye hamileyim buda aynısı oldu.:KK43:(
hamd olsun ailemle alakalı değil ama eşimin ailesi ile alakalı ALLAH cc hepsinin yardımcısı olsun .
ben bebelerimi çokkkkkk seviyorum eşimde aynı şekilde :))

benim hamileliğimi öğrenmek bir muamma olmuştu biz 0605 2007de evlendik yani henüz bir yılı doldurmamıza bir kaç gün var, neyse tabi eşim korunumuştu o zaman, ve hiç bebek düşünmemiştik ve böyle bir ihtimali aklımızın ucundan bile geçirmiyorduk, evlendim hiç regl olmadım enson evlenmeden bir hafta önce olmuştum 24 nisanda başlamıştı 7-8 günde bitmişti, neyse tabi ayın 24 ü geldi geçtiiiiii Allah Allah bende tık yok 4 gün gecikti bir karın ağrısı bende birkaç gün bir mide bulantısı ki sormayın ,eşime dedim ben hamilemiyim yoksa:bbo:yok canım mümkün değil bence dedişakkıdı kayınvalidemle konuştuk çok dua etmiştim dedi acaba duam kabulmu oluyor dedi test al bakalım dedi neyse eşime test aldırdım sbah yaptık iki çizgiden biri belli belirsizdi ama bu yinede pozitif demek oluyormuş neyse biz inanamadık tabi ertesi gün birdaha yine sonuç aynı tabi diğer gün artık kan testi için sağlık ocağına gittim demesinlermi teste gerek yok o sonuç nediyorsa odur hadi eşimle şok olduk hala inanamıyoruz bekleyelim biraz kadın doğumcuya ggidelim dedik neyse 7 haftalık hamiştim (tabi emin değiliz) gittik kadın doğumcuya USG de bir baktıkki içimde kalp damarı atmaya başlamış bir canlı ve bir kesecik var:1shok: şooooooooooooooooooooookkkkkkk olduk tabi ben başladım ağlamaya eşimde tabi saolsun sarıldı ama hala inanamıyor doktora sorduk biz kornuyorduk bu ne mümkün ?? doktor %100 hiç bir ürün korumaz dedi eğer yakalam kat sayısı yüksekse bayanın veya senin hareket sayın yüksekse bu durum olabiliyor dedi veeee sizin analayacağınız biz sevinç ve büyük bir şaşkınlık ile öğrendik kızışımı ama çok şükür Rabbim aratmadan nasip etti.

İYİKİ VARLAR

aysima , ne güzel bir konu açmışsın. hep sorunlarımızı merak ettiğimiz konuları açıyoruz yazışıyoruz.. böylesi farklı oldu . benim hamile kalışım Tamamen görülür KAZA oldu :)) evliliğimin ilk zamanları çocuk düşünmemiştik prezervatif yoluyla korunuyorduk , 1 seferliğine mahsus eşimin korunmasını istemedim Eşim de istemedi. çünkü prezervatif birçok kadının yaşadığı gibi ilişki sırasında kuruluk yapıyor bazen can yakıcı oluyor.. Yani benim hissettiğim bu .Cahillik işte nasıl olsa hemen hamile kalmam sanki hamile kalmak o kadar kolay mı diye düşündüm ve 9 aylık evliyken hamile kaldım . Bir de Tayinciyiz başka ile gidiyoruz ev taşıcaz ev yerleştiricez çok ters bir zamana denk gelmişti ama neyse ki o günleri atlattım. Ben ilk esnada hamile olduğumu anlamadım ve çok düzenli adet görürüm , bel ve karın ağrılarımın sebebinin adetim yaklaştığı için olduğunu sandım ve defalarca ağrı kesici aldım . Evimin bütün halılarını koltuklarımı sildim ağırlık kaldırdım , kendimi fazlaca yordum . Eşim işi sebebiyle kursa gitmişti ben annemlerde kalıyordum. Adetimin üzerinden 4 gün geçmişti test aldım pozitif çıktı sevindim evde 1 tur koştum inanamadım : )))) Aklıma gelen herkese telefon açtım müjdeledim . Eşimin tepkisi şaşkınlıktan Gülmek oldu .. Adamcağız durup durup güldü : ))) Ama eşimle çook sevindik iyi ki de oldu dedik.. Yani hamile kalmam için 1 kerelik yaptığımız hata yetti : ))) Şimdi minicik bir oğlumuz var . Eşim ikinci çocuğumuzu da fazla ara vermeden istiyor : ))) Allah olmayan herkese nasip etsin bu mutluluğu ... Herkesin gönlüne göre versin

Ben 1 yillik evliydim esim cocuk delisidir bende cok severim korunmayi birakali 6ay olmustu ama hamile kalamamistim esimle kocaman bir safari parka gitmistik esim surekli oyunlardan oyuncaklar kazaniyor elimiz kolumuz doldu dedim kime vericez bunlari dedi cocugum olucak yakinda onun icin dedi guldum gectim birgun okuluma geldi beni almaya donuste eczaneye ugrayalim dedim sasirdi test aldim yaptim zor bekledi once ilk cizgi sonra 2. cizgi ama o kadar uzun bekledikki nasil silik nasil silik dikkatli bakmazsan goremezsin cok sevindi cilgina donduk gurbetteyiz tabi hemen herkezi aradi salyalari haliya damliyordu ilk ultrason kagitlarini bakmaktan eskitti ve ben kiz istiyorum dedi ben erkek istiyordum o kadar kalpten istemiski kizimiz oldu bugun 5 gunluk gorseniz birde emzirse bana ihtiyac kalmiycak severken kendinden geciyor zaten kizda babasinin kopyasi bir tek gozleri kirpikleri ben kalan baba bana demez mi kusura bakma ben seni gercek ask saniyordum yanilmisim gercek aski buldum kocami elimden de aldi ama su gercek ki cok mutlu mesut hamilelik yasadim yasiyorumda herseyi esime borcluyum

canım aynen sana katılıyorum RABBİM herkese yaşatsın eşin sana çok güzel bir hediye vermiş ama kız oldugunu nerden anlamış rüyasındamı görmüş canım ALLAH BEBİŞLERİNLE EŞİNLE GÜZEL SAGLIK VE MUTLULUK VERSİN geleyim benim hikayeme ben 28 yaşındayım 11 yaşında bir kızım var bu kızım çocuk yaşta oldugu için yaşım küçüktü dogumum zor oldu ve ben dogumdan korktugum için uzun zaman çocuk düşünmedim bu sene çocuk yapmaya karar verdim mayısın 11 de hamile kalmışım 1gün günüm geçti dedimki kendi kendime benim hiç günüm geçmezdi yoksa hamilemiyim eşime söyledim bugün günüm geçti yarın doktora gidicem test yaptırıyım tamam dedi çok heycanlıydı doktora gittim dediki hamilesin çok sevindim eve geldik eşim ve akrabalarıyla kutladık eşim ev işlerinde bana çok yardımcı oluyordu eşim rüyasında kız görmüş dediki kızımız olcak erkek istiyordu ama rabbim ne demişse o olur ve şimdi kızını çok seviyor kızı kendine benziyor ondan seninde dediyin gibi ALLAH hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin canım
rabbimya ne kadar buyuk bize ruyalarla yol gosteriyo canim canim hikayelerimizi okurken kehh gozlerim dolfdu kehh guldum.insan ne kadar cok seviniyo dimi canimya aynen benim gibi olmussun benimde hic gunum gecmezde insan kendine yinede konduramiyo dimi.rabbim tekrar anneligi nasip etmis ne guzel canim.rabbim yavrularini korusun canim

harikasınız ya.
aysima inan kahkahalarla okudum hikayenizi inş. ömrünüzün sonuna kadar sizinde evinizden o kahkalar eksik olmasın.
aynı şekilde oltu cum senin ,benim ve bütün kardeşlerimizin inş.
bende anlatayım birinci kızımın hamilelik haberini aldığım dönem çok sıkıntılı bir dönemdi hiçbirşey anlayamadım .
şimdi ikinciye hamileyim buda aynısı oldu.:KK43:(
hamd olsun ailemle alakalı değil ama eşimin ailesi ile alakalı ALLAH cc hepsinin yardımcısı olsun .
ben bebelerimi çokkkkkk seviyorum eşimde aynı şekilde :))

kafamçokkarıştıcanim sagol guzelim inan bende yazarken buraya size kendi kendime guluyodum canim.ama aynen oyle oldu aslinda dahasida var bide dogum gunune alisverise ciktik cocuk mazasi indirime girmis esim tutturdu girde bi dolan guzel indirimde kiz esyalari varsa al cicili bicili.bende ya adam sen iyimisin ya daha ay halime bir hafta var diyorum adam kolumdan tuttu zorla soktuya ciddiya bende guzel bi canta vardi cok sik hemde bebek cantasi olarakta kullaniliyodu onu aldimda .canim benim esim hic romantik deyildir canim cok alöaycidir oyuzden hayatimizi cogu zaman boyle gecer guzelim canim hic uzulme canim bak iki evladim var ilk cocugum uc bucuk yasinda ona hamile kaldigimda kayinvalideminkanser oldugunu ogrendim dusun.ne hamileligimden nede cocugumdan bisey anlamadi ilk dogum gunundede vefat etti perisan olduk.oglum vesilesiyle toplandik.ikinci hamileligimdede tam esimin ailesiyle sorun yasadigi vakte denk geldi kizima hamileligimden beri babasiyla konusmuyo ablasiylada olan bize oldu yine tum hamileligim burnumdan geldi ama unutma rabbim bize evlatlarimizi birazda mukafat olarak veriyo eyer onlar olmasa bu kadar sikintiya katlanamazdik canim seni cok optum evlatlara uzun omurler versin canim

benim hamileliğimi öğrenmek bir muamma olmuştu biz 0605 2007de evlendik yani henüz bir yılı doldurmamıza bir kaç gün var, neyse tabi eşim korunumuştu o zaman, ve hiç bebek düşünmemiştik ve böyle bir ihtimali aklımızın ucundan bile geçirmiyorduk, evlendim hiç regl olmadım enson evlenmeden bir hafta önce olmuştum 24 nisanda başlamıştı 7-8 günde bitmişti, neyse tabi ayın 24 ü geldi geçtiiiiii Allah Allah bende tık yok 4 gün gecikti bir karın ağrısı bende birkaç gün bir mide bulantısı ki sormayın ,eşime dedim ben hamilemiyim yoksa:bbo:yok canım mümkün değil bence dedişakkıdı kayınvalidemle konuştuk çok dua etmiştim dedi acaba duam kabulmu oluyor dedi test al bakalım dedi neyse eşime test aldırdım sbah yaptık iki çizgiden biri belli belirsizdi ama bu yinede pozitif demek oluyormuş neyse biz inanamadık tabi ertesi gün birdaha yine sonuç aynı tabi diğer gün artık kan testi için sağlık ocağına gittim demesinlermi teste gerek yok o sonuç nediyorsa odur hadi eşimle şok olduk hala inanamıyoruz bekleyelim biraz kadın doğumcuya ggidelim dedik neyse 7 haftalık hamiştim (tabi emin değiliz) gittik kadın doğumcuya USG de bir baktıkki içimde kalp damarı atmaya başlamış bir canlı ve bir kesecik var:1shok: şooooooooooooooooooooookkkkkkk olduk tabi ben başladım ağlamaya eşimde tabi saolsun sarıldı ama hala inanamıyor doktora sorduk biz kornuyorduk bu ne mümkün ?? doktor %100 hiç bir ürün korumaz dedi eğer yakalam kat sayısı yüksekse bayanın veya senin hareket sayın yüksekse bu durum olabiliyor dedi veeee sizin analayacağınız biz sevinç ve büyük bir şaşkınlık ile öğrendik kızışımı ama çok şükür Rabbim aratmadan nasip etti.

İYİKİ VARLAR

canim arkadasim benim canim ay ne guzelde anlatmisin her zamanki gibi yazilarin okadar icten o kadar samimiki insan okumaktan zevk duyuyo guzelim demek teyzesinin gulunun hikayesi boyle boncugumun oyy.canim insan inanamiyo dimi bende ilk keseye gorunce once oglumda ya inanamadim orda ay aglamaya baslamistim doktor soruyo sevinmedinmi diye ben sevinttten agliyorum dedim.kizimdada utrasyona girdigimde yanimda oglum vardi okadar cok sevindimki yine aglamaya basladim yine oglumda gozyaslarimi siliyo aglama annecim diye.sonra anladimki insan kac kere anne olursa olsun yine ayni seyleri hissediyo.canim hikayen cok guzel insallah huzurlu saglikli bir omrunuz olur canim.minisi op benim icin

aysima , ne güzel bir konu açmışsın. hep sorunlarımızı merak ettiğimiz konuları açıyoruz yazışıyoruz.. böylesi farklı oldu . benim hamile kalışım Tamamen görülür KAZA oldu :)) evliliğimin ilk zamanları çocuk düşünmemiştik prezervatif yoluyla korunuyorduk , 1 seferliğine mahsus eşimin korunmasını istemedim Eşim de istemedi. çünkü prezervatif birçok kadının yaşadığı gibi ilişki sırasında kuruluk yapıyor bazen can yakıcı oluyor.. Yani benim hissettiğim bu .Cahillik işte nasıl olsa hemen hamile kalmam sanki hamile kalmak o kadar kolay mı diye düşündüm ve 9 aylık evliyken hamile kaldım . Bir de Tayinciyiz başka ile gidiyoruz ev taşıcaz ev yerleştiricez çok ters bir zamana denk gelmişti ama neyse ki o günleri atlattım. Ben ilk esnada hamile olduğumu anlamadım ve çok düzenli adet görürüm , bel ve karın ağrılarımın sebebinin adetim yaklaştığı için olduğunu sandım ve defalarca ağrı kesici aldım . Evimin bütün halılarını koltuklarımı sildim ağırlık kaldırdım , kendimi fazlaca yordum . Eşim işi sebebiyle kursa gitmişti ben annemlerde kalıyordum. Adetimin üzerinden 4 gün geçmişti test aldım pozitif çıktı sevindim evde 1 tur koştum inanamadım : )))) Aklıma gelen herkese telefon açtım müjdeledim . Eşimin tepkisi şaşkınlıktan Gülmek oldu .. Adamcağız durup durup güldü : ))) Ama eşimle çook sevindik iyi ki de oldu dedik.. Yani hamile kalmam için 1 kerelik yaptığımız hata yetti : ))) Şimdi minicik bir oğlumuz var . Eşim ikinci çocuğumuzu da fazla ara vermeden istiyor : ))) Allah olmayan herkese nasip etsin bu mutluluğu ... Herkesin gönlüne göre versin

canim tamda dedigin gibi oldu.hep bebeklerimizin sorunlarindan bassediyoruz biz annelere hele emzirme doneminde birazda moral lazim.bide derlerya werkeklerin askerlik kadinlarinda hamilelik dogum hikayeleri bitmez diye,ay ben okadar zevk aliyorumki anlatmaktan sanirim tum anneler oyle canim.sizlerlwe paylasayim dedim.canim bende ilk evlendigim gun hamile kaldm ilk cocuguma canim .deddimki kendi kendime ya cocuk yapmak kolay deyil heralde .ilk gunden olmaz ama oldu canim.kizimada kazayla oldu diyecem kazayla oldu biliyorum ben ama ama esim beni kazaya kurban etmisya.bebeklerimizin yuzlerine bakinca boyle kazaya can kurban diyoruz demi.canim minnacik oglunu op benim icin ne kadarlik senin ufaklik ikinciyi ne zaman dusunuyosun bak benim oglan uc bucuk yasinda kizim uc aylik olucak yakinda bu ara bile beni zorluyo bide kimsem yok yardimcim esimde tum gun iste belkide ondan zorlaniyorum.

hikayeleriniz çok güzel allah bebeklerinize sağlıklın uzun ömür versin yuvanızdan mutluluk eksik olmasın benim hikayem yok sadece okuyodum eşim asker daha şafak 45 inşallah allah bizede nasip eder hayırlı sağlıklı evletlar amiiiinn
bebekleri çok seviyorum

slm kızlar ben ekim annesi olucam inşallah ben ocak ayının başında hamile kalmışım ama adetlerim düzensiz olduğu için anlayamadım 7 haftalıktı bende miğde bulantıları başlayınca acabamı dedim ama genede yok olmaz diyodum eşimi bi sabah işe yolladım baktım 1 saat sonra kapı çaldı baktım eşim hayırdır dedim test alıp gelmiş yaptım bide baktımki çift çizgi eşim sevinçten kloltukları yumrukluyo ben şok yaşıyorum olamaz diye sonra hemen dr.a gittik ve 7 haftalık hamilesin dedi ama şuan keşke olmasaydı diyorum çünkü evliliğim hiç iyi gitmiyo maalesefsenağlamasenağlamasenağlama

gerçektende çok güzel bir konu açmışsınız..çok teşekkür ederim...ben 03.12.2005 yılında evlendim..günümde evlendiğim tarihte bitmişti...evlendikten 20 gün sonra belki size tuhaf gelebilir ama içimde bebeğimi cerenimi hissetmeye başladım..eşime ben hamileyim diyordum..oda olmazsa üzülmek yok ama diye beni baştan hazırlıyodu..neyse kayınvalidemle tel.görüştük..rüyasında ona anne biliyomusun ben hamileyim demişim...güldüm anne bu kadar erken olmaz daha heralde dedim..ona emin olmadan bişey söylemek istemiyodum....neyse eczaneden bi test aldım ve sabahı bekleyemeden hemen yaptım..birinci çizgi net çıktı...eşimle yüreğim ağzımda bekliyoruz..o yine beni baştan hazırlamaya çalışıyo ..yoksa üzülmicez daha çok erken diye ...sonra teste bir daha baktımki...ne göreyim..yavrum benim anne ben geliyorumun ilk sinyalini bana göndermiş..ikinci çizgide okadar net çıktıki....artık bi anne adayıydım...sonucu birde doktorda netleştirince sevinçten havalara uçtuk...canım kızım benim iyiki geldin dünyamıza...

ay ne guzel yazilar bunlar
masallah hepinizinki surprizlerle dolu
umarim benim de bir dahaki hamileligim boyle evde yaptıgım estlerle ya da surprizlerle olur arkadaslar
ben bebegime tup bebekle kavustum o yuzden benimki sizlerinkinden farkli
icime 2 tane embriyo ransfer edildi ve 12 gun sonra test gunun dediler
basladi 12 gunluk bekleyis
tabi o 12 gun nasil gecti bir ben bir Allah bilir.
Testten bigun once agla zırla ya tutmamıssa diye.
sabah gittik kan vermek icin odaya girdim beni aglama krizi tuttu ya tutamıssa napicam ben diye.
1 saat sonra cıkar sonuc dediler orda oturup bekledik.Sekreterler gulumseyerek doktorunuz odasında sizi bekliyor dedi.Onlarin gulumsemesinden anladım ama doktordan duymalıydım.Doktor hamilesin tebrikler demez miiiiiii
kadının boynuna sarılıp agladım sonra esime sarildim aglastik.
Degerin yuksek ikiz olabilir dedi.
15 gun sonra gittigimizde bir kese vardi digerini aradık yoktu.Ve kalp atisi bebisimin.
2 emriyodan 1 tanesi tutunmus rahmime.
Muciem askım oglum herseyim
iyiki geldi dunyama
onu cok seviyorumm cooookk
Hepimize bebislerimizle mutlu uzun analı babali huzurlu bir omur diliyorum arkadaslar..

ben bebek düşündükten 1 yil sonra geldi bebeğim artik ben ümidimi kesmiş tüp bebek merkezleri araştirmaya başlamiştim tabi bu arada her ay doktora gidiyorum eşimde de bendede çok şükür bir sikinti çikmadi.. Her ay daha günüm gelmeden testler aliyor yapiyorum ama tik yok hatta bir keresinde hastaneye bile gittim kan testi yaptirdim okadar
hamile kaldiğim ayda 1 gün oldu tik yok 2 gün oldu yok 3. Gün pazar günü arkadaşlarla kahvaltiya gittik arkadaşin biri poliklinikte çalişiyor dedi hemen test yapalim polikliniğe gittik kani aldi labaratuvara götürdük (çabuk olsun diye kendi elimizle götürdük) bir kaç saat içinde haber çikar biz kliniğe haber veririz dedi arkadaşla ayrildik biz alişverişe falan gittik ama gözüm hiç bir şey görmüyor sürekli saate bakiyoruz arkadaşa dedim eğer sonuç olumsuzsa mesaj çek olumluysa telefon aç diye diğer arkadaşa gittik içim içime siğmiyor sonraaa bi telefon sesi acaba çaldirip kapatacakmi dedim yok arayan arkadaş hemen anladim zaten ogün benim için unutulmaz bir gündü allahima çok şükür bize bu günleri gösterdi allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsin

benim güzel kızım evliligimizin 9.ayında bize merhaba dedi
ben çevremdekilerin bebişlerini gördükçe heveslenir heveslendikçe eşimin başının etini yerdim hdi bebek bebek diye:) oda daha erken der ertelerdi neyseki sonunda razı etmiştim,korunmasız olarak geçirdigimiz ilk ayda her yolu denemiştim,ilişkiden sonra yarım saat yatmalar,gün aşırı ilişki vs ne duysam uyguluyodum:)hemen hamile kalacagımı sanıyordum kendimi nsılda kandırmıştım midem bulanıyodu karn agrıyodu başım dönüyodu::):)adetimi beklemeye tahammül edemedigim için bikaç gün kala kan testi yaptırmıştım sonucun negatif oldugunu göünce bitmiştim yaaa hiç unutmuyorm ogünü,hemen kötü seneryoları yazıştım kafama ben kısırım bebegim olmıcak ben ibittim vs...ikinci ay annem ve babam tatile gitmişti kız kardeşim1 ay boyunca bizde kaldı o ay topu topu 4 kez iilşkiye girmiştik ve oda kaçak göçek ,hiç bir umudum yoktu o ay için.adet günüm gelmişti karnım agrımaya başladı heh dedim geldi günüm aaaaa ertesi günü bi baktım agrıdan eser yok ve adet olmamışım ama yinede inanmıyorum tabi,hiç unutmyorum bi kandil günüydü iş yerinde oturuyorum içimden bi ses sürekli git eczaneden test al diyor içimdeki ses susmak bilmiyor:)gittim aldım tuvalete girdim bi baktım tek çizgi amannnnnnn dedim ne bekliyodun ki aaaaaa sonra yavaş yavaş ikinci pembe bir çizgi belirmiyormu gözlerime inanamadım hemen test yaptırdım kanda baktırdım souç pozitif dünyalar benim olmştu eşime annemlerdeyken söledim sımsıkı sarılmıştı hiç unurtmuyorum o günü..ALLAH isteyen herkese nasib etsin inşallah.......

kızlar cok güzel yazmıssınız yaa cok duygulandım allahım cocuklarınızı basınızdan eksık etmesın ben 2 yıl 11 ay 12 gündür bebişimin gelmesını beklıyorum yaptıım testlerın haddı hesabı yok bizlere dua edin inş. bi gün gelsın bızde buraya hıkayemızı yazalım a.s.

benim hikayemde biraz farklı. biz evleneli 3 sene oldu. önceleri düğün borçlarımızın fazla olması nedeniyle 1,5 yıl korunduk.işyerinde bir arkadaşım bir gün bana çocuk yapmak için 4 yıldır uğraştıklarını ve olmadığını ,tüp bebek deneyeceklerini ve benimde acele etmemi yoksa yaşımın geçeceğini söyledi ve haklıydı. ben o zaman 29 yaşındaydım. belki bizimde bebişim, olmayacak ve bizde tüp bebek için uğraşacaktık. neyse biz denenmelere başladık yaklaşık 5-6 ay denedik ama olmadı. yanlız benim kasılarımda çok şiddetli ağrılar oluyordu bir gün dayanamayacak hale geldim ve doktora gittim hamile olduğumu söylemesini beklerken tüplerimde kist olduğunu öğrendim yıkılmıştım birde doktor ameliyat olmam gerektiğini yoksa hiç hamile kalamayacağımı söyledi. o gün restmen dünya başıma yıkıldı. sokaklarda yanlız başına ağlaya ağlaya dolaştım. sonra ameliyat olmaya karar verdim ve 2007 nin mart ayında ameliyat oldum. doktorum 6 ay hamile kalmam için zaman verdi eğer 6 ayda hamile kalamazsam tüp bebek yöntemine geçecektik. ben her geçen ay umudumu kaybediyordum üstelik ağrılarım ameliyat sonrasında geçmesi gerekirken devam ediyordu. yıllık izine ayrıldığım gün doktoruma gittim ağrılarım yüzünden. hamile olduğum hiç aklıma gelmemişti. doktorum 2-3 günlük hamilesin demezmi... allahiım dünyanın en mutlu insanı bendim. ayaklarım yerden kesildi.

ben tesadüfen öğrendim.gaz sancım vardı ve acile gittik.orada kan testi falan yapıldı.doktor hamile olduğumu söyledi.eşim de yanımdaydı.bi şaşkınlık oldu.eve gelince idrar testi yaptım eşimin ısrarı üzerine.adam inanamadı çünkü.çift çizgi çıkınca bi sevinç çığlığı ve birbirimize sarıldık. ben hasta olduğumu zannederken hamileymişim.şuan 3 yıl oldu evleneli ve bi oğlumuz var 40 günlük.

slm kızlar ben ekim annesi olucam inşallah ben ocak ayının başında hamile kalmışım ama adetlerim düzensiz olduğu için anlayamadım 7 haftalıktı bende miğde bulantıları başlayınca acabamı dedim ama genede yok olmaz diyodum eşimi bi sabah işe yolladım baktım 1 saat sonra kapı çaldı baktım eşim hayırdır dedim test alıp gelmiş yaptım bide baktımki çift çizgi eşim sevinçten kloltukları yumrukluyo ben şok yaşıyorum olamaz diye sonra hemen dr.a gittik ve 7 haftalık hamilesin dedi ama şuan keşke olmasaydı diyorum çünkü evliliğim hiç iyi gitmiyo maalesefsenağlamasenağlamasenağlama

canim benim insallah hersey bebeyinin dogmasiyla hersey duzelir seni cok iyi anliyorum aysini bende yasadim hamile kaldigima sevinemedim ilk cocugumda ..canim rabbim yardimcin olsun..karnindaki meleyin yuzu hurmetine hersey duzelir insallahh

X