Kontakt Lens Solotica adriana limanın göz rengi quartzo

971nat.jpg
x585lt.jpg

soloticanın üçlü opak seri yani en koyu gözleri bile açması için tasarlanmış olan ve açık yada koyu gözde farketmeksizin tüm gözlerde aynı sonuç veren quartzo rengi:)

6xujkp.jpg

Son düzenleme:
noluur bissürü resim ekle gün ışığı ay ışığı yıldız ışığı bulut ışığı fln :KK70: hiç bir istediğim mavi olmazsa bunu alcam çünkü :KK70:

bi gelsin quartzonun siyah gözde duruşunda resim patlaması yapıcam ama gelsin yeterkiiiiiii :KK52::KK52:

kızlaaaaaarrr lenslerim gelmiş çok mutluyum ptt kargodan kağıt gelmiş bugün off yarın 23 nisan açıkmıdırki acaba çok merak ediyorum.:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Arkadaşlar bayadır söylüyorum,quartzoyla ilgili şunu söyleyebilirim;benim iki arkadaşımın da kendi gözleri biri mavi-gri diğerinin quartzo tonunda,ikisinin de kendi gözleri opak görünümlü,bunu kendileri de kabul ediyorlar,quartzo rengine tıpatıp benzettiğim gözlü arkadaşımın direkt opaklığına haresine kadar aynı quartzo,alanlar vealmayı düşünenler hiç düşünmesin opak mı diye,solüsyonla da biraz kullanınca şeffaflaşır,benim de istediğim ton olsa alırdım,belki bir ara ben de alırım,yani endişe etmeyin opak görünümlü gerçek göz de var:KK31:

bugün o çok istediğim guartzolarıma kavuştum....
günlerdir hep aklımdaydı..şimdi ise gözlerimde..
daha önce freshlook ve amazon almıştım....
ama bundan sonra solotica harici bir lens almam sanırım..
zaten renk ortada muhteşem ama en önemlisi rahatlığı..gözünüzde hiç yok gibi..
almak istiyenler hiç düşünmesin.....
işte size benden guartzo fotoları

Son düzenleme:
bende bu denli güzel durmadı:63:
hattaa hiç durmadı resimlere bakarak lens alma taraftarı değilimm...
özlemle aynı göz rengine sahip olmamaıza rağmenn aynı lens ikimizde çok farklı durdu...

muhteşem ötesi canımmm kıskandığımı biliyosunnn:KK34:

bende bu denli güzel durmadı:63:
Hattaa hiç durmadı resimlere bakarak lens alma taraftarı değilimm...
özlemle aynı göz rengine sahip olmamaıza rağmenn aynı lens ikimizde çok farklı durdu...

Muhteşem ötesi canımmm kıskandığımı biliyosunnn:KK34:

bebeğim çok saol:KK69::KK70::KK70::KK70:
Sen kıskanmazsınkiiiiii seviyosun beniii:KK69:

bugün o çok istediğim guartzolarıma kavuştum....
günlerdir hep aklımdaydı..şimdi ise gözlerimde..
daha önce freshlook ve amazon almıştım....
ama bundan sonra solotica harici bir lens almam sanırım..
zaten renk ortada muhteşem ama en önemlisi rahatlığı..gözünüzde hiç yok gibi..
almak istiyenler hiç düşünmesin.....
işte size benden guartzo fotoları

canım gözünün kendi rengi ne

X