Saç Rengi ve Saç Boyama Vital Karamel (resimli)

deepinside86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2011
435
1
37
$img032-001.jpg

arkadaşlar merhaba, siteye yeni üye oldum, hem merhaba demek için, hem de karamel rengi düşünen arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına bu resmimi yükledim, umarım rengimi beğenirsiniz :)

not: saç rengim vital karamel,

Son düzenleme:
çok beğendim canım,çok güzel olmuş,bundan önceki saç rengin neydi?

canım beğenmene çok sevindmm :) bu boyayı yapmadan önce saçlarım palette ışıltılı toffie idi. çok ışıl ışıl, herkesin beğendiği bi renkti ama karamellik yok diye değiştirmeye karar verdim. toffie rengi aşağıdaki gibiydi :)

$19062011260-001 (2).jpg

selam ben dun saçımı palette papatya sarısı ve nevacolor bal kopugune boyadm onceki rengim yine bir karısımdı guzel bir sarıya yakın renktı simdiyse saclarm acık bi kızıla yakn degisik bir renk oldu tabi boyle dısarı cıkamıyrm simdi açık kumral ve acık papatya sarısı aldım sizce ne renk cıkar:S nolur cok cabuk bi fikir vern yine kotu bi renk cıkmasını istemyrm guzel bir sarı olabılır mı cok acık cig bir sarı istemıyorum dogal bi renk olsun istiyrm:S:S:KK59:

selam ben dun saçımı palette papatya sarısı ve nevacolor bal kopugune boyadm onceki rengim yine bir karısımdı guzel bir sarıya yakın renktı simdiyse saclarm acık bi kızıla yakn degisik bir renk oldu tabi boyle dısarı cıkamıyrm simdi açık kumral ve acık papatya sarısı aldım sizce ne renk cıkar:S nolur cok cabuk bi fikir vern yine kotu bi renk cıkmasını istemyrm guzel bir sarı olabılır mı cok acık cig bir sarı istemıyorum dogal bi renk olsun istiyrm:S:S:KK59:
bal renginden dolayı öyle kızıllık olmuştur.Kumral kullanacaksan sanmıyorum çok çiğ bir sarı olacağını.ama küllü kullansan daha iyi değil mi hem kızıllığı kapatır.yani küllü açık kumral olsa sanki daha iyi olur gibi.

cnm benim alt rengim koyu kumraldı o yüzden biraz açık olabilir ama aklınızda olsun vital tüp şeklinde bir boya ve kutudakilere göre daha kalıcı :KK66:

canım merhaba saç rengin çok güzel ikisi de. palet toffie den önceki rengin neydi acaba? ben de o boyayı alcam sanırım saçım koyu - orta kahve gibi aynen seninki gibi tututar mı toffie sence.

BENDE karemel yapmayı düşünüyorum ama şu an saçım siyah resimli göstrim
Eki Görüntüle 219623

Canım sac renqin koyu olduqu icin bence karamelden daha acık bir renqe boyayıp acman qerekir. Arkadaslarımın coqu böle yaptı sarıya falan boyatarak actılar karamel yapmak icin.)
Eki Görüntüle 219352

arkadaşlar merhaba, siteye yeni üye oldum, hem merhaba demek için, hem de karamel rengi düşünen arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına bu resmimi yükledim, umarım rengimi beğenirsiniz :)

not: saç rengim vital karamel,

Cok qüsel olmus sac renqin qüle qüle kullan.)

canım merhaba saç rengin çok güzel ikisi de. palet toffie den önceki rengin neydi acaba? ben de o boyayı alcam sanırım saçım koyu - orta kahve gibi aynen seninki gibi tututar mı toffie sence.

cnm benim toffiden önce bal köpüğüydü daha doğrusu önce sarıydı karamele boyadım aktı bal köpüğü oldu :)

bence kahverengine çok da güzel tutar ama yine de bikaç boyamadan sonra tam sonucu alırsın bence, çok tatlı bir renk gerçekten yA parıl parıl parlıyo bi de :21:

canım beğenmene çok sevindmm :) bu boyayı yapmadan önce saçlarım palette ışıltılı toffie idi. çok ışıl ışıl, herkesin beğendiği bi renkti ama karamellik yok diye değiştirmeye karar verdim. toffie rengi aşağıdaki gibiydi :)

Eki Görüntüle 219603

bu rengi çok beğendim :KK16: kızlar ya bende deniza girdim saç rengim mahvoldu saçım aşırı açıldı ... ama güzel olmadı böyle sanki yeşillenme oldu hemde saçımda küllü bir renk olmamasına rağmen :18:

cnm benim toffiden önce bal köpüğüydü daha doğrusu önce sarıydı karamele boyadım aktı bal köpüğü oldu :)

bence kahverengine çok da güzel tutar ama yine de bikaç boyamadan sonra tam sonucu alırsın bence, çok tatlı bir renk gerçekten yA parıl parıl parlıyo bi de :21:

evet canım saçlarında çok güzel durmus ama eski rengin de açıkmış baya. sence bende kızıllık olur mu rengi açık biraz sence saç rengim de biraz açılır mı bi de içinde oksidan oluyormus o saçımı yıpratır mı?

evet canım saçlarında çok güzel durmus ama eski rengin de açıkmış baya. sence bende kızıllık olur mu rengi açık biraz sence saç rengim de biraz açılır mı bi de içinde oksidan oluyormus o saçımı yıpratır mı?

cnm kızıllık yapacağını hiç sanmıyorum sütlü kahve tarzı bir renk ışıltıları olan bir renk. her ay saçımı boyuyorum hiç zararını görmedim

ama senin saçını çok az açar eğer benim saçım gibi istersen bal rengi ya da sarı boya alıp bir kaç sıkım karıştırırsan açabilirisn benimkisi gibi olur

sarıya dönsen saçına zarar verebilir ama sen birazcık açıcaksın oksidanın hiç bir zararı olacağını sanmam cnmmm :KK55:

X