Bacak boyunu uzun göstermek icin?

vildansu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
679
4
19 yasindayim boyum 1.60 60 kiloyum azcik fazlam var yani göbek bölgesinde :KK59::KK59: boy kompleksi basladi bende su son bir kac aydir acaba asagidaki pantolon bacak boyunu uzun gösterir mi yoksa aksine daha mi kisa gösterir. yanlis bir secim yapip kas yaparken göz cikarmak istemiyorum:26::26::26::26::26:. yardimci olursanir sevinirim simdiden tesekkürlerrrrrrrr :86::86::86::86::86::KK19:

http://www.hm.com/de/product/94204?article=94204-B

Son düzenleme:
boyunu kısa görüyor olabilirsin fakat kimi insanda bacak boyu kimi insanda bel bölgesi daha uzundur bunun boyla bir iligisi yok.belki boyuna göre bacak uzunluğun idealdir sadece boya takıntın olduğu için uzun göstermek istiyorsan uğraşma derim ben canım ama eğer gerçekten bacak boyun vücut yapına oranla kısaysa yüksek bel pantolonlar daha tercih edilesidir.bence boyu flan hiç takma güzel fizikde boyla olmuyo canım ideal gördüğün kiloya gel kendine yakışanı giy boyum uzun olsun diyede asla o kocaman topukluları giyme derim ben kısa insanların belli bir minyonluğu hoşluğu oluyor o topuklular bozuyor bunu topuklu ayakkabı giyiceksende çok yüksek olmayanları tercih et derim :KK34:

bacak kısaysa kısadır uzunsa uzundur işte..sanki bi pantolon mucizeler yaratacak

kendinizle barışık olun biraz ya

Önce acil kilo vermen lazım. 1.60 boya 60 kilo çok fazla. :KK53:
19 yaşındasın daha, kolay verirsin.
Kilo ver ki bacakların da incelsin.
O zaman pantolonlar işe yarar daha uzun görünmesinde bacaklarının.

bacak kısaysa kısadır uzunsa uzundur işte..sanki bi pantolon mucizeler yaratacak

kendinizle barışık olun biraz ya

canım sana katılıyorum insanın kendini sevmesi çok önemli ve evet bir pantolon mucizeler yaratamaz ama buna bacak boynu uzun göstermek için değilde vücut yapısına uygun giyinmeyi bilmek derek daha doğru olur.

boyunu kısa görüyor olabilirsin fakat kimi insanda bacak boyu kimi insanda bel bölgesi daha uzundur bunun boyla bir iligisi yok.belki boyuna göre bacak uzunluğun idealdir sadece boya takıntın olduğu için uzun göstermek istiyorsan uğraşma derim ben canım ama eğer gerçekten bacak boyun vücut yapına oranla kısaysa yüksek bel pantolonlar daha tercih edilesidir.bence boyu flan hiç takma güzel fizikde boyla olmuyo canım ideal gördüğün kiloya gel kendine yakışanı giy boyum uzun olsun diyede asla o kocaman topukluları giyme derim ben kısa insanların belli bir minyonluğu hoşluğu oluyor o topuklular bozuyor bunu topuklu ayakkabı giyiceksende çok yüksek olmayanları tercih et derim :KK34:

ve açık renk ten rengıne yakın topuklu ayakkabı gıymelısın bence,uzmanlar ole soluyo bılemem

Benim boyumda 1,70 Haliyle Bacakta Uzun Oluyor Keşke Ben Kısa Olsaydım Bencede Kendinle Barışık ol :)

Kesinlikle kendinle barışık olmalısın.Benim de boyum 1.60 ama kimse inanmıyor.Çünkü bacak boyum uzun.Yüksek belli giyinirsen gövde boyunu kısaltabilir bacak boyunu daha uzun gösterebilirsin.

bacak boyunu uzun göstermek için platformlu ayakkabı giyip ayakkabı pantolonun altında hiç görünmeyecek şekilde uzun pantalon kullanırsan ayakkabının verdiği uzunluk senin bacağınmış gibi görünür.

Bacak boyumu ölçtüklerinde 1.15 'di yanlış hatırlamıyorsam.Bacağı uzun göstermek için boyunA çizgili pant,İspanyol paça pant giymek gerekir.İspanyol paça yere kadar olursa ayakkabı görğnmeyecek ve platform giyilecek.EN büyük hile bu ,Tabi yüksek belli pant kaçınılmaz,şart giymek...Ama kızlar zaten kısa olan boylarını düşük bel giyerek daha da kesip,kısaltıyorlar. ://

önce bacagının ust kısmımı alt kısmı mı uzun ona bı bak ona göre . eger ust kısmın uzunsa yuksek bel hafiften yuksel bel pantlonlar çok işe yarıyor ama alt bacak uzunsa ten rengıne yakın ayakkabılar gıyıp etek tercıh edebılırsın ama hafıften mini :)

Yüksek belli baldır kısmı oturan dizden aşağısı bol ve yere kadar pantolon giyip altına da topuklu bi ayakkabı giydin mi upuzun bacakalra sahip olursun.. Veya bu sene çok moda yüksek belli yerlere kadar etekler hem çok hoş..

Peki bişey sorucam ben bacak boyumu uzun göstermek için ne yapabilirim? Boyum 166 ve bacakalarım ince. Platform ayakkabı giymek istiyorum bacaklarımı uzun göstermek için, ama annem yaşın daha küçük diyor.Geçen gün de bir elbise aldım, elbisenin boyu dizimden sadece 1 parmak yukarıda. Aslında ben almak istemedim, anneme dedim ki mini etekler bacak boyunu daha uzun gösteriyor bu mini elbise değil dedim ama annem senin bacakların zaten uzun mini etek giyerek uzun göstermene gerek yok dedi ve beni ikna etti ben de elbiseyi aldım. Ama tereddütteyim acaba bacaklarımı kısa mı gösterir diye? Lütfen yardım edin.

Kızlar şimdi bir şey sorucam. Bacak boyu: boy/2+10 olmalı ya bu ölçü dış bacak boyunda geçerli değil mi? Ve bir de... Ben arkadaşlarımla ölçüldüm. Mesela bacak boyumuz aynı bir arkadaşımla ama otururken ben ondan uzun oluyorum acaba benim bedenim mi uzun diyorum ama değil yani ölçtük. O eğik oturuyor bayağı bir, bense dik. (ben asla eğik oturamıyorum) acaba onda mı var bir sorun yoksa bende mi?

Ha bir de göğüs altından oturtmalı elbiseler de uzun gösteriyor ama büyük desenli olmamalıymış desenleri ne kadar küçük olursa o kadar iyimiş.

Son düzenleme:
X