Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:böle yaptım kuzum 1 saattir sabrediyorum artık dayanadım:KK25::KK25::KK25::KK25:

yaw vurma selencelkım ya :KK19::KK19:
hey allahım okurken hem üzüldüm hem guldum rabbım gunah yazmasın yaptıgın smile cok guldum ben gormemıstım onu daha:KK9::KK9::KK9:
ben hıc dayak yemedım bu yasıma kadar yanlız annem bır elektrık soku verıyodukı carpıyodu valla :KK53::KK53::KK53:yakamdan bi tutardı sacları tavana kadar kabarırdı mubarek sonra bi güzel sarsardı beniii:KK52::KK52::KK52:heyt be ne ka güzel günlermiş:KK9::KK9::KK9::KK9:sende ölem yap etkili oluyor ben cocugumu anamdan gordugum taktıkle buyutecem inşallah:KK9::KK9::KK9::KK9:

ya egerkı oyle bi şansı varsa amelıyat olsun isterse 1 yıl korunsun canbonum.saglık acısındanda önemli olabılır böyle şeyler.ben bılmıyodum bukadar derın bı konu oldugunu :26:rabbım şifa versın en kısa zamanda :KK16:

kendi bilir artik hayalotum ben söyledim zaten gecen doktoruda demis ameliyat olmalisin diye...yok riske girecem diyosa bi hamilelik dener ..inslalahta biseycik olmazzzzz:KK19::KK19::KK19:

X