Medical Park Göztepe Hakkında

esrako buyuk gecmıs olsun tatlım. gecen hafta soyluyordun ameliyatı ve Can beyden biraz bahsetmiştin. Aslında Can bey de olabilir. Bak şimdi kafamı karıştırdın :eek:

melekcim çok sagol
can bey super birdr isini çokiyibiliyor kesinlikle tavsiye ediyorum acayip bilgili ve kendindne emin biraz ukalalık da var ama itici gelmiyor diyorsunki adam isini biliyor prof edasında bu kelimeyi biri daha soylemisti çok yerinde prof havası var, ben hamile kalmayı basarırsam kesinlikle baska dr aramam artık ozel cep tel inide aldım ordan bulruum nerde oldugunu :KK66:

yoo ayrıntılı istemedi benden yarın sorularının cevabını bulacakssın bende merak içindeyim.kendisinden aldım randevuyu kendisi yapacak sanırım.

glc sendeyaz can beyle ayrıntılı ultrason sonucunu
ben çok çok sevdim can beyi çok guvendim, ameliyatımda da çokilgili idi surekli odaya geldi gitti herseyle bizzat ilgileniyor hastaenedende memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim odalarıda hastanenin gercekten genis ferah yatakları çok rahat , ameliyata giderken sedyefalan gelmiyor normal kendi yatagınla gidiyorsun sedye geçisini falan yasamıyorsun uyanma odasında gozunu actıgında yine kendi yatagında oluyorsun
sahsenben çıplak halde ustu ortulu de olsa ordan oraya tasınmaya rahatsız olan biriyim buguzel bir uygulama

Kızlar merhaba,bir haftadır giremıyordum,şimdi gördümm..Mehtap Hn ın gidişine çok üzüldüm yaa:çok üzgünüm: tam da istedigim gibi bir doktor buldum,hastanede güzel,yakında derken..tühh,walla içim gitti şimdi,arıcam ben de Ebru yu.Memorial da ssk ya bakmıyorsa yandık walla

Selam arkadaslar,
bugun mehtap hnma ugradım dedım boyle boyle duydum ayrılıyormussunuz..
sasırdı nereden duydunuz dedı dedım netten arkadaslardan.. Allah Allah dıyor ınternete mı dusmusum dıye :))
ayrılma ısının kesın olmadıgını soyledı.. henuz daha bellı degıl dedı.. olursa ne zaman ayrılıcaksınız dedım.. 1 ay sonrasında dedı.. karsı yakaymı gecıceksınız dedım hayır hayır bu yakada dedı..
florance nıghtıngale ı dusunuyormus..memorıal degıl.. ama ssk anlasması yok degıl mı dıye sordum evet dedı..
ayrıldıgınıza uzulen cok hastanız var dedım.. artık dedı malesef bır sekılde bır cozum bulucaz takıpler olsun dogumlar olsun bakalım dedı.. zaten kesınlesırse hastalarına geldıklerınde soyler sanırım..
ama karsı yakaya gecmedıgıne sevındım de su ssk ısı kotu.. ona da ozel sıgortası olanlar sanslı bızde yaptırmayı dusunuyruz bakalım..

Selam arkadaslar,
bugun mehtap hnma ugradım dedım boyle boyle duydum ayrılıyormussunuz..
sasırdı nereden duydunuz dedı dedım netten arkadaslardan.. Allah Allah dıyor ınternete mı dusmusum dıye :))
ayrılma ısının kesın olmadıgını soyledı.. henuz daha bellı degıl dedı.. olursa ne zaman ayrılıcaksınız dedım.. 1 ay sonrasında dedı.. karsı yakaymı gecıceksınız dedım hayır hayır bu yakada dedı..
florance nıghtıngale ı dusunuyormus..memorıal degıl.. ama ssk anlasması yok degıl mı dıye sordum evet dedı..
ayrıldıgınıza uzulen cok hastanız var dedım.. artık dedı malesef bır sekılde bır cozum bulucaz takıpler olsun dogumlar olsun bakalım dedı.. zaten kesınlesırse hastalarına geldıklerınde soyler sanırım..
ama karsı yakaya gecmedıgıne sevındım de su ssk ısı kotu.. ona da ozel sıgortası olanlar sanslı bızde yaptırmayı dusunuyruz bakalım..

betulum hay Allah raı olsun senden canım benım nası seındım bılemezsın
yarın bende gıdecegım zaten yanına ıns detaylıca srarım bende
bu arada gunum gectı 3. gundeyım hala adet olmadm Allahım ıns yarın guzel haberlerle gelırım . Rahım fılmı cekılecektık bu ay gerek kalmayacak sanrıım hadı hayırlısı :KK70:

bu arada gunum gectı 3. gundeyım hala adet olmadm Allahım ıns yarın guzel haberlerle gelırım . Rahım fılmı cekılecektık bu ay gerek kalmayacak sanrıım hadı hayırlısı :KK70:

Allah hepımızden razı olsun canım :)..
henuz kesın degıl kı ama canım yınede cok sevınmemek lazım.. Allahım gonlune gore verır ınsallah en kısa zamanda hamıle kalır saglıkla kucagına alırsın bebısı..
Allah tum ısteyenlere nasıp etsın..

Allah hepımızden razı olsun canım :)..
henuz kesın degıl kı ama canım yınede cok sevınmemek lazım.. Allahım gonlune gore verır ınsallah en kısa zamanda hamıle kalır saglıkla kucagına alırsın bebısı..
Allah tum ısteyenlere nasıp etsın..

Melek pek online olamıyorum,çok yogundum gecen hafta...Betulcum tskler,bu yakada olmasına sevındım walla,cuma benım de kontrolum var,detaylı sorarım artık

bugun mehtap hanımı aradım ptesı rahım fılmı cekılecektı randevu alayım dedım meger bugun son gunuymus telefonda sekreterıyle gorustum kız ona soruyor tabı bende duyuyorum telden
o radyolojıde cektırsın telefonda bana bıldırsın sonucu dıyor halbukı 2 hafta once kendım cekıyorum demıstı nasılda sevınmıstım.ama dedım kendım cekıyorum demıstı mehtap hanım dedım kız ona gene sordu yok kendım cekmeyecektım dedı ıananamadım.
cok moralım bozuk ben yıne yollara dusup dr mu arayacagım kıme guvenecegımı sasırdım
tekrar leyla hanıma gıtsem 1 ay soonraya randevu verecekler gıtmesem bu ayıda gecırmek ıstemıyorum artık
kafam allak bullak

Aradım sımdı pazartesıden sonra ayrılıyormus yarın ordaymıs benımde yarın randevum vardı.
ne oluyor dedım ya daha 1 hafta oldu yuzyuze konusalı bır dahakı ay sonunda dedı dıye hatırlıyorum..
valla bırde bu sıkıntı cıktı sımdı aaamaaaann... :kahve::kahve:

sanırım kadın olması senin tercihindii
bana dıyorsun sanırım canım
erkek dr a muayene olamam kadınlardan bıle cok cekınıyrum canım ya
ama suna emınım artık erkekler kadınlardan daha ıyı anlıyor ınsanı
dıger bayan dr ları tanımıyorum sule hanımı gordum pek sıcak gelmedı
mıne hanım var keza oyle bılemıyorum ne yapacagım

yaaa bak gördün mü.. ben söylemiştim gidiyor diye..Birde gıcık olduğum konu hastaneden 1 kasıma randevu alıyorum mehtap hanıma yok demiyorlar..oraya gittiğimde yok ayrıldı diyecekler hasta kaybetmemek için başka doktora yönlendirecekler. Ben Gökmen beye devam etmeyi düşünüyorum.

Aradım sımdı pazartesıden sonra ayrılıyormus yarın ordaymıs benımde yarın randevum vardı.
ne oluyor dedım ya daha 1 hafta oldu yuzyuze konusalı bır dahakı ay sonunda dedı dıye hatırlıyorum..
valla bırde bu sıkıntı cıktı sımdı aaamaaaann... :kahve::kahve:

betülcüğüm bende yarın kontrole gidiyorum.ayrıntılı ultrason sonuçlarını göstermeye. Son kez görmüş olcaz yarın yani

bana dıyorsun sanırım canım
erkek dr a muayene olamam kadınlardan bıle cok cekınıyrum canım ya
ama suna emınım artık erkekler kadınlardan daha ıyı anlıyor ınsanı
dıger bayan dr ları tanımıyorum sule hanımı gordum pek sıcak gelmedı
mıne hanım var keza oyle bılemıyorum ne yapacagım

aslında bende de vardı o. ama aşmak lazım. şule ve mine hn. bende ısınamadım. Gökmen bey diyorum

betul sen dogumunu yaptın gene bız napalım bacım yaa :KK43:(

haklısın canım.. ama doktor bu ıste ınsan bır doktoru olsun ıstıyor her defasında baska bırıne gıtmekte kotu.. benım samımı bır arkadasımın teyzesının 13 yıllık doktoruymus mehtap hnm.. evlendıgınden berı ona gıtmıs dogumunu onda yapmıs.. hangı hastaneye gıttıyse oda pesıne gıtmıs.. ınsan ıyı brı doktro buluncada kaybetmek ıstemıyor işte.. :kahve:

X