Lekeler, Çiller Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar bnde 4 yıl önce roacutan kullandım sivilce izlerim çukur çukur kaldı :KK43: . bu merhemi kullansam iyi gelirmi yani. boşuna ümitlenmiyeyim... sevgiler

sivilce izleri için aldım bende bugün umarım işe yarar..

ben de aldım bu kremi...uzun süre kullanmamak gerek...ara verip tekrara kullanıcaksın...sivilce izlerine iyi geliyo...ben de ağda sonrası kararma için almıştım...ama uzun vadede kullanmak gerekiyo ara verip verip...ben de exginmente geçtim daha etkili...2 gündür kullanıyorum...kurtulayım şu karartıdan:/

ben de aldım bu kremi...uzun süre kullanmamak gerek...ara verip tekrara kullanıcaksın...sivilce izlerine iyi geliyo...ben de ağda sonrası kararma için almıştım...ama uzun vadede kullanmak gerekiyo ara verip verip...ben de exginmente geçtim daha etkili...2 gündür kullanıyorum...kurtulayım şu karartıdan:/

nasıl ıyı geldımı

çok sürünce cildi soyuyor gerçekten de

aralıklarla azar azar özelikle sorunlu bölgeye sürmek çok iyi geliyor yanağımda sir ağdadan sonra oluşan kocaman bir yara oluşmuştu dümdüzdü çukurluğu falan yoktu ama büyük 1.5 cm kadar karartısı vardı yok etti gerçekten..

bende bi soyulma olmadı ama dikkat edin 1 haftadan sonra 2-3 günde bir kullanın tahriş olabiliyor ben feda ettim kendimi deniyim diye 1 haftadan sora kızarıklık oldu.. Siz önceki dediğim gibi kullanın yani 1 hafta sonra 2-3 günde 1!şutarafagitti

sabah hametan krem --- akşam madecesol sürülünce kızarıklık vs .. Olmuyormuşşş.....:KK66::KK66:

arkadaşlar daha önce yazdım ben bu krem mucize bişey sivilcelere faydası yok ama sivilce izlerini yok ediyor ben mart ayından beri kullanıorum ve yüzümde sivilve izinde eser yok bence kesin kullanın ama sabır gerekiyor inşallah faydasını görürsünüz artık yüzümde sivilce izi yok ama makyaj altı kremi olarak kullanıorum içinde ıtır ve lavanta esansı olduğu için çok hoş bi kokusu var

faydalı olmasına sevindim....sabah hametan krem ---- akşam madecesol şeklinde 1 ay kullanınca leke falan bırakmıyoormuşşşş:KK66::KK66::KK66:

Medecassol ile acnelysi beraber bacaklarımdaki çatlaklar için kullandım şimdi dizlerimin arkaları soyuldu ve kırmızı kırmızı isirik oldu 1 hafta oldu geçmedi bu konudaq bilgisi olan var mııııı????

Medecassol ile acnelysi beraber bacaklarımdaki çatlaklar için kullandım şimdi dizlerimin arkaları soyuldu ve kırmızı kırmızı isirik oldu 1 hafta oldu geçmedi bu konudaq bilgisi olan var mııııı????

bunu doktor tavsiyesi olmadan kullandıysanız hata yapmışsınız doğal ürünler harici ilaç olan ürünlerde ona buna iyi geldi banada iyi gelir düşüncesi çokkk yanlışdır ilaçları bilinçli kullananalım içeriği nedir ne etki eder bilmeden sürüyoruz şuan kalkıp mantar hapı yada böbrek için bi ilaç yada ödem sökdürücü lasix içermisiniz durduk yerde kimse içmez o yüzden eczane ürünlerini doktora eczacıya danışmadan kullanmayalım bu arada geçmiş olsun inş. geçiçidir

Kızlar bende de yaklaşık iki ay önce lazerden dolayı yanık oluşmuştu bacağımda. O zaman bu kremi kullandım. Aradan zaman geçmesine ve çok kısa bir süre kullanmama rağmen hiç iz kalmadı.

Aknelerle de uğraşıyorum. Tabi bir sürü sivilce izimin de olması cabası.

Bugün yüzümün küçük bir kısmına kullanmaya başlıycam. Bakalım nasıl bir etki gösterecek.

bu krem ilginç bi şekilde yüzümü kaşındırdı..bende korktum bıraktım..yarıyosa tekrar başlayabilirim kızlar..

inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

Kızlar bende de yaklaşık iki ay önce lazerden dolayı yanık oluşmuştu bacağımda. O zaman bu kremi kullandım. Aradan zaman geçmesine ve çok kısa bir süre kullanmama rağmen hiç iz kalmadı.

Aknelerle de uğraşıyorum. Tabi bir sürü sivilce izimin de olması cabası.

Bugün yüzümün küçük bir kısmına kullanmaya başlıycam. Bakalım nasıl bir etki gösterecek.

inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

İnşallah bakalım canım. Ben şu an yüzüme çok fazla şey kulllandığım için kendimi ilaca ve kreme boğmakta istemiyorum açıkçası :KK53:

O yüzden üç günde bir süreceğim. Zaten yüzümün halini bikaç gün önce fotoğrafladım. Aradan biraz zaman geçsin ilerleme ya da gerilemeyi yeni fotoğrafta daha iyi irdeleyebilirim :KK1:

İnşallah geçer ya ben umutluyum. Yanık geçerse izler de geçer bence. Nolur geçsin nolur nolur nolur :KK25:

kızlar ben geceleri yatarken düzenli olarak bu kremi yüzüme sürüyorum bir buçuk ay falan anca olmuştur .ilk sürdüğümde hafif bir yanma hissi oluyo ama umursamıyorum yüzümde sivilce lekesi yok ama göz çevremde belli belirsiz hamilelikten kalma bir kaç nokta var bu dönem içinde bu krem o lekelere hiç etki etmedi .kremin içini okudugumda sağlam bir kolajen bağı oluşumunu sağlar diye bir cümle görmüştüm .bizim cildimizin sarkmasını engelleyen sanırım kolajen yani biz bu kremi şöyle bir 20 yıl kullansak 47 48 yaşına geldiğimizde acaba hala güçlü kolajen liflrimiz olurmu .ben kullandıgım kremleri yatırım olarak görüyorum cildime sürdüğüm e vitaminleri c vitaminleri yada bu kremlerden 1 ayda kendini gösterecek mucizeler beklemiyorum ancak uzun yıllar içinde yaşıtlarımızdan daha diri bir cildimiz oldugunu görürsek anlarız ki emeklerimiz boşa gitmemiştir .

X