Mutfağa duvar kağıdı...

Gloxinia

"SADEM"
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.918
2
a.s.arkadaşlar.sizlere birşey danışmak istiyorum.mutfak için özel duvar kağıtları var mıdır acaba?mutfağım daha 2 senelik ama kırdırmak istemiyorum..yardımcı olursanız sevinirim

evet mutfaga ozel duvar kagitlari var temizlenebiliyo benim mutfagim boya ama kaynanaminki kagit

ben soruyu tam anlamadim kirdirmak istemiyorum diyince orda koptu bende.. normal duvar kagidi diyorsaniz tabiki silinebilir kagitlar var.. silenebilir boyalar gibi
daha sabah sildim :) bulasik makinamin kenarina illaki sicriyor.. ama benim boya yani galiba kirec yani yilmiyorum :) aslinda ben soruyuda anlamadim :)

ben soruyu tam anlamadim kirdirmak istemiyorum diyince orda koptu bende.. normal duvar kagidi diyorsaniz tabiki silinebilir kagitlar var.. silenebilir boyalar gibi
daha sabah sildim :) bulasik makinamin kenarina illaki sicriyor.. ama benim boya yani galiba kirec yani yilmiyorum :) aslinda ben soruyuda anlamadim :)

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

delikafaduldendelikafadulden

aslinda bende pek anlamadim...silinebilir duvar kagidini hic duymadim...bizim burda evin butun odalari beyaza boyali duvar kagitlariyla kapli...hatta bazen banyolar da bile...nitekim benim banyom ve mutfagim da kagit kapli...her sene kirlendikce istedigin renge boyuyorsun...normal duvari boyar gibi hic bir farki ya da zorlugu yok....

benim mutfağım da fayans ve ben hiç sevmiyorum onun üzerine kağıt nasıl olur acaba?aralarına bişey sürmek gerekir alçı falan gibi galiba

benim anlamadigim fayans uzerine yapistirmayi dusunuyorsunuz sanirim ama ben oylesini hic duymadim duvara yapistirilan mutfak kagitlari tabiki var bende yakinda alacagim insallah hem cok guzeller hem silinebiliyor

X