Ya çok merak ediyorum evlendiğiniz ilk gece nasıldı?

merak etme güzelim o gece hiç uykun gelmez bayram sevinci yaşayan çocuklar gibi olursun...walla benim akşamdı düğün 1 i geçiyodu eve geldik sonra nikah kıyıldı kayınvalidemler ve sülalesi gece yarısı 3,5 tu ancak gittiler aslında hiç niyetleri yoktu benimki artık ters ters bakmaya başlamıştı oturup duruyorlar ne var ne yok yediler zaten balayına gitces diye bişey almadık eve olanda bitti :KK9: sonra zaten benim saçımdaki milyonlarca tokayı çıkarmakla geçti zaman uçak çok erkendi hiç kıpraşmadan duşumuzu alıp yollara döküldük :KK60:değil bi akşam bi hafta uyku yoktu :KK66::KK66::KK66:

ayy...iyi ozaman..insallah bendede öyle olur caniim ya..cok korkuyorum...dügün bizim gün sürecek..ama iyi sonra eve gitmeyecegiz o gece icin özel hotel hazirlamis nisanlim..kimse gelemez oraya...hahah =)

iste bence sacma olan bu simdi siz beni yanlis anlayacaksiniz ama bence esini herkes ii secmeli once tanimali tum ozelliklerini ki vucudu da dahil beraber olmali yaptigi herseyden zevk almaki ki boyle ilk gece son gece korkusu olmasin ..
ben esimi tanidigimda sanki o nu cook onceden taniyor gibiydim ve tanismamizin 4. ayi nisan oldu tam 1 yil icindede evlendik .. ki beraber olmamiz tanismamizin 1. ayiydi ki zor tuttuk kendimizi simdi siz bunada yaa ne azmissiniz diyceksiniz ama insaniz ki hepimizin ihtiyaclari var ki duygu ile olani en makbul olani bu sekilde korku yada cekinerek degill.

iste bence sacma olan bu simdi siz beni yanlis anlayacaksiniz ama bence esini herkes ii secmeli once tanimali tum ozelliklerini ki vucudu da dahil beraber olmali yaptigi herseyden zevk almaki ki boyle ilk gece son gece korkusu olmasin ..
ben esimi tanidigimda sanki o nu cook onceden taniyor gibiydim ve tanismamizin 4. ayi nisan oldu tam 1 yil icindede evlendik .. ki beraber olmamiz tanismamizin 1. ayiydi ki zor tuttuk kendimizi simdi siz bunada yaa ne azmissiniz diyceksiniz ama insaniz ki hepimizin ihtiyaclari var ki duygu ile olani en makbul olani bu sekilde korku yada cekinerek degill.

sacma olan el oglu demesimi??
evet aslinda orasi sacma..biz 3 senedir beraberiz...yazin evlenecegiz...yabancilik yok cekingenlik yok aramizda..seninde dedigin gibide bazen zor oluyor tutmak..ama tutuyoruz iste

canımcım bilmiyorum bu işler kadermidir şansmıdır belli olmuyor...biz eşimle 7 yıl normal arkadaştık dosttuk aklına gelebilecek herşeyi paylaştık ben ona oda bana sevgililerini anlatırdı ben onu hep çok iyi bir dost olarak gördüm herkes dediki aaaa dost olamaz bir kız bir erkek mutlaka elektrik olur falan diye onun bende çoktandır gönlü varmış biliyorum dostluğumuza ihanet etmemek adına belkide ben hiç o gözle bakmadım sonra ne olduğunu anlayamadan sevgili olduk onun karşısında çıplaktım resmen herşeyimi biliyordu beni çok iyi tanıyordu inanılmaz bi cinsel çekim vardı sona hemencecik evlendik ama bi baktıkki ben vajinusmusum aşık olduğum son derece güvendiğim adamla olamıyorum...neyseki atlattık yani seninki mükemmel bi uyum allah ağız tadınızı bozmasın ama bu işler biraz karışık :KK69: benki özgürdüm ailem hiç bi şekilde kısıtlamadı aşık oldum en yakın dostuma ama aylarca beraber olamadık ne tuhaftır ki ....şu an her açıdan mükemmel bir evliliğim var allah nazarlardan korusun ama insanız insanın başına neler geleceği hiç belli olmuyor....herkesin gönlüne göre versin Allah....

yani siz evlimisiniz :26:
baska bir mesajdada kına gecesinde ne yapılır
acaba balayına nereye gitsek demişsinizde :26:

eevt haklissin ama bak atlatmissin ne guzel allah herkese sevdigi huzur buldugu heranlamda herseyi acikca konusup yapabildigi bi es nasip etsin insallah.. ben hergundua ediyorum dogru insanlayim diye.

yani siz evlimisiniz :26:
baska bir mesajdada kına gecesinde ne yapılır
acaba balayına nereye gitsek demişsinizde :26:

evet evliyim ben ama dugunum henuz olmadi haziranda olucak ben yurtdisindsa oldugum icin hersey ii kez olucak turkiyedede tekrardan dugun nikah ve balayi yapicaz.

sacma olan el oglu demesimi??
evet aslinda orasi sacma..biz 3 senedir beraberiz...yazin evlenecegiz...yabancilik yok cekingenlik yok aramizda..seninde dedigin gibide bazen zor oluyor tutmak..ama tutuyoruz iste

allah kolaylik versin canim zor biz pek dayanamadik sanirim tut tut nereye kadar hos tabi bide millet neder olayi var ama kimsenin bilemsine gerek yok bence herkes herseyi bilmeli esi hakkainda sonrada almali ...

6 yıldır evliyim 10 yıldır hayatımdaki özel insan.
Elin oğlu kelimesini el gibi gördüğünden değil, soruna bir latife yaparak başladığını ilk mesajında anladım.
Evet ne kadar seversen sev, o gün artık annenin küçük kızı değilsin sanki.
birden farklı ve çok güzel bir dünyanın içine giriyorsun.
Alışamamaktan korkma severek evlendiğinize göre birbirinizin o günkü ruh halinden anlarsınız.
İlk başlarda belki onun yanında çıplak kalmaktan, çekinebilirsin fakat uzun süreceğini sanmam.
Biraz ürkek olmakta bir sakıncada görmüyorum, bırak herşeyi o öğretsin ne zararı var.

Sarılıp uyumaya, gülen gözlerle uyanmaya çabuk alışırsın çekinme :)

Allah tamamına erdirsin diyor, mutluluklar diliyorum.

Sevgiler...

ay o gün bi arkadaş uyumuş eşi izlemiş ya evet çok güzel bir durumda...ben çekinirim yaaa.sonuçta uyurken insan ne yaptığını bilmiyo...gaz filan çıkarsa ilk günden rezillik:KK1:

Böyle güzel duyguları anları inşllh biz bekarlarda yaşarız arkadaşlar gönlümüzün istediği biriyle Alah hepimiz için hayırlısını versinnn..

ya bence arkadaş düşüncelerini tam olarak ifade edememiş.elin adamı derken elbet sevdiği,saygı duyduğu,olmassa olmazıdır.bu tamamen karakter meselesidir canım takma kafana o gece gelsin unutursun mutlaka yada daha sonrasında.eğer utangaçsa bunu değiştiremez canıda olsa elin adamıdır yani doğallığa alışması için yaşaması gerek.üstelik düğün streside bindimi üstüne nolcak,ne kalcak,iyi olcak mı,mutlu olabilecekmiyiz,tatmin edebilecekmiyiz birbirimizi,yada utanmadan nasıl durcam,tepki vermem gerek mi değilmi..... liste uzayıpta gidiyor.işte tüm bunla kişinin karakterinden ve düğün stresinden kaynaklanıyor.şahsen bende çok utangaç biriyim ama sorunluyum birazcık.175 boyundayım 56 kiloyum güzel bir bayanım nişanlım bana aşık, ama ben ya beni beğenmesse diye aptalca kuruyorum bu yüzdende kendimi yediğim oluyor.fakat nişanlım beni öptüğünde hepsi uçup gidiyor.heee ilk seferinde elbet utanırım buda olmalı zaten diye düşünüyorum.çok azdır sonunda sana kavuştum diye adamın tepesine çıkan:)))))bu tür düşünceleri at kafandan herşey güzel olucak de.o zaman o elin oğlu olmaz senin canın olur.umarım atlatırsın bu sorunları çünkü kendini yer bitirirsin.kendine güven.birbirinizi seviyorsunuzki evlenmeyi düşünüyorsunuz.korku ve telaşların ilerde komik anılar olarak zihnini süslemekten öteye gidemez.:KK9:

pardon herbişeyini tanıyalım tamamda vücudu nasıl oluyo çekap yaptırsak olmazmı :KK3:

bence bekar arkadaslara cokta ıyı akıl vermemıssın bunu yazarak sen evlenmıssın ya evlenme yoluna gıdıpte evlenemeyenler yada bekar olupta senın bu lafından gaz alıp yola dewam edenler onların halı ne olucak oldu dıyelım ya sonrası o işi yaptıgı deılde evlenıcegı kocasına vucudunu tanıdım erkek arkadsımınmı dıcek bunun ne ahlakta nede dınde yerı war ıster kız ıster kızma bende esımle tasıstgımızın 1 ayında bırlıkte oldum ama yanlıs yapmısım sımdı kendınde yapmıssın nıye yazıyosun deme yapmıs we yanlıs bır hareket yapmıs bırısı olarak ders alsınlar dıe yazıyorum hos esımle evlendım ama yınede yanlıs bence sımdıkı aklım olsa yapmazdım sabrederdım we en guzelı olan ılk geceyı beklerdım buda benden bekarlara bır tawsıye

bence bekar arkadaslara cokta ıyı akıl vermemıssın bunu yazarak sen evlenmıssın ya evlenme yoluna gıdıpte evlenemeyenler yada bekar olupta senın bu lafından gaz alıp yola dewam edenler onların halı ne olucak oldu dıyelım ya sonrası o işi yaptıgı deılde evlenıcegı kocasına vucudunu tanıdım erkek arkadsımınmı dıcek bunun ne ahlakta nede dınde yerı war ıster kız ıster kızma bende esımle tasıstgımızın 1 ayında bırlıkte oldum ama yanlıs yapmısım sımdı kendınde yapmıssın nıye yazıyosun deme yapmıs we yanlıs bır hareket yapmıs bırısı olarak ders alsınlar dıe yazıyorum hos esımle evlendım ama yınede yanlıs bence sımdıkı aklım olsa yapmazdım sabrederdım we en guzelı olan ılk geceyı beklerdım buda benden bekarlara bır tawsıye

1. ayındamı cesaretine hayret ettim:KK53:

allah kolaylik versin canim zor biz pek dayanamadik sanirim tut tut nereye kadar hos tabi bide millet neder olayi var ama kimsenin bilemsine gerek yok bence herkes herseyi bilmeli esi hakkainda sonrada almali ...

sagol..bir yandanda öyle aslindada iste...bakalim artik..5 ayimiz kaldi =)

canım sen nişanlınla fazla samimi değilsin galiba nebilim seviyosunuz ama uzak kalıyorsunuz sanırım pek de buluşmuyorsunuz bu yüzden onunla aynı yatağa yatmak bazı şeyler yaşamak sana tuhaf geliyor öle değilmi....anlıyorum seni

canım peki neden yanlış yağtığını düşünüosun bide eşin olmuş evlenmişsiniz nasip olmuş..ama neden pişman oldun ki merak ettim

X