Gelinlik Modelleri Pronovias Aglaya

amazonit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2011
2
0
Kızlar gelinliğimi bu modelin aynısı diktiriyorum.Sizce nasıl?

Aslında ben bu modeli çok beğenmiştim ama tam karar verememiştim vakit azaldığı için birden karar verip

diktirmeye başladım ama umarım pişman olmam.

$aglaya1.jpg $aglaya3.jpg

beğeniyorum bu modeli bende ama omuzları biraz sıkıntılı bir model

işte bu benım modelimmmmmmmmmmm a:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69: bende bunu istiyorum çok güzel işallah bende yaptırcam istedigim gibi olur senden ricam :) provalar sonrası resimleri paylaşırmısın bende eylülde başlıcam cunku senınde fikirlerine ihtiyacım oalbilir :KK71: teşekkürler

bence cok güzel =)

işte bu benım modelimmmmmmmmmmm a:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69: bende bunu istiyorum çok güzel işallah bende yaptırcam istedigim gibi olur senden ricam :) provalar sonrası resimleri paylaşırmısın bende eylülde başlıcam cunku senınde fikirlerine ihtiyacım oalbilir :KK71: teşekkürler

bence cok güzel =)

canım düğün 25 eylül de gelinlik en geç 10 u gibi tamamen bitmiş olarak elimde olur sanırım resimleri eklerim yardımcı olabilirsem sevinirim

canım düğün 25 eylül de gelinlik en geç 10 u gibi tamamen bitmiş olarak elimde olur sanırım resimleri eklerim yardımcı olabilirsem sevinirim

gelinlik çok hoş duruyor. Ben de geçen yıl 25 eylülde evlenmiştim. Omuzların nasıl? eğer genişse modelde sıkıntı çekmezsin. Çünkü modeli gösteren omuz modeli olmuş. Pronoviasa gidip orjinalini denedin mi? şundan soruyorum geçen yıl benim de çok beğendiğim bir model vardı gittim denedim üstümde hiç hoş durmadı.

evlendiğimde diktireceğim model çok güzel ya sadece ben yakasını böyle yaptırmicam inşallah istediğin gibi olur

Son düzenleme:
cok güzel bayiliyorum pronovias modellerine dikilmis halide asil modeli kadar güzel olur umarim :KK16:

gelinlik çok hoş duruyor. Ben de geçen yıl 25 eylülde evlenmiştim. Omuzların nasıl? eğer genişse modelde sıkıntı çekmezsin. Çünkü modeli gösteren omuz modeli olmuş. Pronoviasa gidip orjinalini denedin mi? şundan soruyorum geçen yıl benim de çok beğendiğim bir model vardı gittim denedim üstümde hiç hoş durmadı.

kesinlikle katiliyorum, bende daha once 1-2 model gormustum nette gidip denedim ama uzerimde hic hos durmadi. Once mutlaka dene sonra zaten elinde resimleri var diktirebilirsin. Ayrica pronovias gelinlikler cok pahali bende cok begenmistim bitane ama 7000 lira falan dedilerdi bana.Zaten duvagi yada aksesuarlarida ayri ayri satiliyor.:KK6:
aslinda en iyisi hazir almak, diktiripde sikinti yasayan cok kisi var.Umarim iyibir moda evine teslim edersin kendini. En mutlu gununde icine sinerek giyirnirsin.
simdiden mutluluklar...:KK34:

ne cok begeneni varmıs :) bende bu gelinligin hastasıyım

sitenin birinde 396 dolar bu gelinlik ...
burdaki fiyatını bilen varmı

canım bence omuzları ve göğüs dekoltesi seni uğraştırabilir düğün esnasında...oturduğunda omuzları havaya kalkar gibi geldi bana yakasıda aynı şekilde vücuduna oturan straptez bişi düşünsen üstünü altı güzel sıcakta rahat hareket edebileceğin bi gelinlik olması senin açından iyi olacaktır...genede sen bilirsin...her şekilde güzel bi gelin olursun şimdiden ömür boyu mutluluklar...:KK71::KK71::KK71:

bu gelinliğin güzelliği straplesten farklı bir model olmasından geliyor zaten. yaka tasarımı özelliğini veriyor. straples bir gelinliğe dönüştürüldüğü zaman özelliğini kaybeder, sıradanlaşır. bambaşka ve bence sıkıcı bir şey çıkar ortaya.

bu gelinliği diktirirken aynı görüntüyü yakalamak için aplik tekniğine dikkat etmek gerekiyor. malesef büyük fotoğrafını bulamadım o yüzden tam göremiyorum ama sanki dantelleri aplik yaparken ortadan tutturmuş, yanlarını serbest bırakmışlar, bu yüzden desenler kumaşla tam bütünleşmiyor, hacimli gibi duruyor. ayrıca göğüs kısmında tül gibi duran bir kumaştan üstüne küçük parçalar eklemiş, daha hareketli bir görüntü elde etmişler. ilginç...pronoviasa gidip orijinalini görmek lazım.

Aglaya-B.jpg

gelinlik harika:)ama biraz t....... zor bi model gercekten duzgun bi fiizik istiyo:)mutluluklar simdiden:KK70:

Son düzenleme:
aşık oldum gelinliğe resmen. hiç de bi gelinlik görüp iç çekmişliğim yoktur biz nişan düğün yakınlarda düşünmüyoruz hiç aklımda yok ama bunu görünce evlenesim geldi. inşallah oturur bedeninize hayırlısıyla giyersiniz :)

kızlar gelınlık harıka da...

dıkımı nasıl olacak cok merak edıyorum. pronovias takliti en zor marka bence. gorunumu belki benzer ama o kalıte gercektn karsılastırılamaz.

konu sahıbı arkadas eger dıkımı bıtıyse gelınlıgını paylasırmısın? insallah seninki de minenes in gelinligi gibi kusursuz bitirilmistir

bu arada belkı hatırlayan vardır benım gelınlıgım buna cok benzıyor. benim modelim de pronoviad alce idi. buna asık olmustum ama, elli saab tasrımı bu gelınlıgın 7000 euro ustune bi de kdv eklenindigini duyunca benim mutevazi gelinligimi almaya karar vermistim :)

minenes Turkiyede yok bu model maalesef gelmiyor. ancak ıngıltere veya amerıkada bulabılırsın.

ha bır de 396 $ vs gordugnuz tum sıteler yenıden dıkım yapıyor. pronoviası 400$ a degıl almak, kıralaması bıle yapılamaz :)

facebookta su 400$lık yenıden dıkım pronovıas modellerını satan bır magaza dıktıgı her gelınlıgı reproduksuyon yaptıktan sonra album olarak yayınlamıs. musterılerın ısmıyle de album acmıs mesela bu pronovıas aglaya modelı zuzanna ıcın dıkıldı vs. gıbı.
buradan ınceleyın.

TIKLA

nasıl bı dıkım olmus sızce?

facebookta su 400$lık yenıden dıkım pronovıas modellerını satan bır magaza dıktıgı her gelınlıgı reproduksuyon yaptıktan sonra album olarak yayınlamıs. musterılerın ısmıyle de album acmıs mesela bu pronovıas aglaya modelı zuzanna ıcın dıkıldı vs. gıbı.
buradan ınceleyın.

TIKLA

nasıl bı dıkım olmus sızce?

olmamış bence o hava yok, eteğinin tülü falan bi değişik beğenemedim bunu ben.

çok da kötü bir kopya olmamıs bence..

gordugum bircok gelinlikten acıkara onde

tabiki aynısı degil.. zaten olamazda kimsenin birebir aynısını dikebilecegini sanmıyorummm

amaaa

bu gelinligin kopyası bile boleyse... :97:

aah ahh

Son düzenleme:
X