Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kızıl ve turuncuları paylaşalım..

merhaba kızlarrr =) bu da benim saç rengim uzun süredir kullanıyorum çok memnunum havuç kafamdan :p $DSCF2047.jpg :KK16:

hürremin saç rengini veren bir boya markası önerebilir misiniz ? castingde yok. kolstonda koyu cıkıyor :s palette mi dersiniz ?

hürremin saç rengini veren bir boya markası önerebilir misiniz ? castingde yok. kolstonda koyu cıkıyor :s palette mi dersiniz ?

canım alt tonu açıksa eğer palette tarçın bakır la hürremin tonunu elde ediyormuşsun,bir çok arkadaş kullandı bu boyayı ve memnun kalan çok,topiklerde araştır tarçın bakır diye.
sevgiler.

Hürrem'in rengi tam turuncu degil, sari yansimali bir bakir. Koyu sari dore bakir 8.34 ile elde edebilirsin.

Hürrem'in rengi tam turuncu degil, sari yansimali bir bakir. Koyu sari dore bakir 8.34 ile elde edebilirsin.

evet benım istediğimde aynı sekılde. hatta hürreminkinden bile daha fazla sarımsı bir turuncu istiyorum.. suan sacım casting balköpügü ile boyalı. 730. diplerde 3 cm kadar var.. kumral.. direk 8.34 ile boyasam elde edebilirmiyim istediğim rengi ?
cok tesekkür ederim cevapladıgın ıcın

canım alt tonu açıksa eğer palette tarçın bakır la hürremin tonunu elde ediyormuşsun,bir çok arkadaş kullandı bu boyayı ve memnun kalan çok,topiklerde araştır tarçın bakır diye.
sevgiler.

alt tonum cok acık degıl. 730 gibi.. palette tarcın bakır aklımda çıkar yol bulamazsam sansımı ondan yana kullanacagım. ınsallah elde ederım :)
cevapladıgın ıcın tesekkür ederim

tarçın bakır değilde hürremin saç rengi için 8.34 kullanırsan daha iyi olur %9 luk volümle istediğin tonu tutturursun.

kızlarr çok teşekkür ederimm ben palette yoğun bakırla elde ediyorum ilk boyamamda kuaföre boyattım sonraki boyamalarda sürekli kendim boyuyorum :KK16:

kızlar saçlarım sıcak çikolata bu iki tonu nasıl elde edebilirim bayılıyorum bu renklere ama sordum bi çok konuda kimse cevap vermiyooooo:2::2:

Eklentiler

• $reddreamsbythenightshed.jpg
    $reddreamsbythenightshed.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 131
  • $tlcjrnj42e13_t.jpg
    $tlcjrnj42e13_t.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 87
kızlar saçlarım sıcak çikolata bu iki tonu nasıl elde edebilirim bayılıyorum bu renklere ama sordum bi çok konuda kimse cevap vermiyooooo:2::2:

arkadaşımın saçını daha yeni boyadım da, 2. rengin bi ton koyusu gibi oldu. igora koyu kumral yoğun kızıl + vital güneş kızılı karıştırmıştık. siyaha yakın kendi rengi, o kısımlar daha koyu tuttu belirteyim ama. akmış kızıl üstüne 2. resme çok yakın bi renk oldu

bu kız gibi tenin ve çok koyu ya da renkli gözlerin yoksa bu renk yaşlı ve boğuk gösterebilir.

arkadaşımın saçını daha yeni boyadım da, 2. rengin bi ton koyusu gibi oldu. igora koyu kumral yoğun kızıl + vital güneş kızılı karıştırmıştık. siyaha yakın kendi rengi, o kısımlar daha koyu tuttu belirteyim ama. akmış kızıl üstüne 2. resme çok yakın bi renk oldu
çok teşekkür ederim yaaa sonunda sesimi biri duydu:)

bu kız gibi tenin ve çok koyu ya da renkli gözlerin yoksa bu renk yaşlı ve boğuk gösterebilir.

cevap çin teşekkür ederim canım. benim tenim beyaz ve yanaklarımda hafif pembelik var gözlerim de ela. hem 10 yıldır kızılı kullanıyorm. yani bu rengin yakışacağını düşünüyorum ama bugün sonbahar kızılına boyadım. hep kolestonun kor ateş kızılına boyuyordum herhangi bir sorun olmuyordu. palettenin sonbahar kızılı saç diplerimde iyi tuttu ama saç uçlarım 1-2 ton koyu oldu malesef.... ne yapmalıyım? 1 kutu tekrar alıp uçları boyasam olur mu? çünkü kuaför 2 kutuyu saçıma yettiremedi gibi geldi bana. yoksa acaba boyanın açıcılığıyla ilgili bir sorun mu bu? fikirlerinize ihtiyacım var:KK43:((

X