İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba:) ben de eski bir uyeyim ama cook uzun zamandir girmiyordum.
Biraz zor bi surecten geciyorum ve cok bunalmis durumdayim:KK43: sacmasapan falcilardan booo geldi:KK43: cafelerde 5 dk bakiyolar ne dediklerini anlayamadan bitiyo zaten:KK43:

Yazilanlardan okudugum kadariyla
Nilufer hanim
Elmira hanim
Ve Emine hanim var

En azindan sanirim cogunluk olarak arkadaslarin memnun kaldigi isimler bunlar:)

İletisim bilgilerine ihtiyacim var bilen arkadaslar iletebilirse coooook sevinirim acil bi durum soz konusu bisiyler duyup icini rahatlatmaya o kadar ihtiyacim var ki:KK43:

Tesekkurler simdiden ve iyi mutlu pazarlar herkeze:):KK1:

Kızlar kızlar kızlar öncelikle kestane şekerime teşekkür ederekten konuya giriyorum. Bu sabah Emine Hanım'a gittim. Valla soyle diyim ki yakın tarihte olucak olan olayları iyi bildi. Babamin bı is degisikligi yapacagını araba almakla ilgili konuyu. Ve tabi ozel hayatımı. Verdigi bı tarih beni cok şaşırttı. Ama yapabileceğim tek şey suan beklemek. Ama kesin bildigi bi kaç şey vardı. Tavsiye ediyorum :) opuldunuz

Banada iletisim bilgilerini verebilirmisiniz rica etsem:KK43: msj hakkiim yok malesef ozelden yazamiyorum:KK43:

nişantaşında kendi ofisinde bakıyor, baya da uzun sürüyor..
ben de numarası var ama msj atamıyorum, gunde 10 msj atsam 10 gunde açılıyor sanırım :)

selam rahatsız ediyorum rica etsem dileğin ofisinin numarasını bana gönderebilir misin ben gemi cafen ayrıldıktan sonra onu cok aradım ama bulamamıstım lutfen bana yardımcı olur musun

arkadaslar lutfen biri yardımcı olsuunn gemi cafede eskiden calısan dileğin numarası veya adresı lazım nolur yardım edın cook uzun zamandır arıyorumm lutfennn

Cnm karisiklik oldu sanirim duayi bn yollamiyorum banada baskasi yolladi bnm msj hakkim yok bnde sana yollayamam bu yuzden bide elmiraya ben hic gtmedim nosuda yok bnde :)

Afedersinn cnm cok eski bi uyeyim ama pek kullanmadigim icin karisiklik yaptim sanirim:KK43: senin onerebilrcegin biri var mi yada tecrubelerinnn:)))

arkadaşlar çok güzel fala bakan bayan tanıyorum kadıköyde kadınlar kahvesi diye bir yer var bayanın ismi zeynep şimdi orada çalışıyor ama evine de kabul ediyor ataşehirde oturuyor

senem hanım ataşehirdeki falcı ile kadınlar kahvesindeki zeynep aynı kişimi banada bilgilerini telefonunu özelime mesajlarsan sevinirim..

Merhaba:) ben de eski bir uyeyim ama cook uzun zamandir girmiyordum.
Biraz zor bi surecten geciyorum ve cok bunalmis durumdayim:KK43: sacmasapan falcilardan booo geldi:KK43: cafelerde 5 dk bakiyolar ne dediklerini anlayamadan bitiyo zaten:KK43:

Yazilanlardan okudugum kadariyla
Nilufer hanim
Elmira hanim
Ve Emine hanim var

En azindan sanirim cogunluk olarak arkadaslarin memnun kaldigi isimler bunlar:)

İletisim bilgilerine ihtiyacim var bilen arkadaslar iletebilirse coooook sevinirim acil bi durum soz konusu bisiyler duyup icini rahatlatmaya o kadar ihtiyacim var ki:KK43:

Tesekkurler simdiden ve iyi mutlu pazarlar herkeze:):KK1:

Merhaba umarım içinde bulunduğun zor süreç en kısa zamanda düzelir
Nilüfer hanımı bilmiyorum o yüzden haksızlık etmek istemem çünkü gitmedim..

Elmirayla ilgili yazılanları tekrar oku bence ben ve birçok hiç memnun kalmayan arkadaşta var hele hele zor süreçten geçiyosan ve işinin aciliyeti varsa işlem yapıyım sana diyip büyük meblağlarla kandırmasına sakın izin verme dikkatli okursan genellikle teklif ediyo kanan ve mağdur olan arkadaşlarımızda var.

Soğanlık Emineye gelince geçen kış gitmiştim yaza kadar bu iş olmazsa bende hayat kadınıyım demişti sen anla işte o kadar kibar yazabiliyorum:)) Hiçbişey olmadı sadece o konu değil diğer söyledikleride çıkmadı banada arkadaşımada bide o kadar yol gittim..O kadar iddalıydı ama sanırım hala fal bakıyo :) diğer işi yapmıyo:)

Benim son dönemde benğendiğim çıkan ve gönderdiğim arkadaşlarımada çıkan Bakırköy 3 vakit Didem fal ve kurşunundan memnunum.

Taksim bi melek cafe Sevgi fena değil
Bide Yeşilköyde Gülden var oda fena değil..

Umarım sende frekansının tutacağı ve memnun kalacağın kişiler bulursun ben uzun zamandır baktırmıyorum ramazan sonreasını bekliycem ama bittikten sonra ilk işim Bakırköy Dideme gitmek olucak..

ısyerımde calısan bi genc var :) onla konusuyoduk geçen gün amca kızım harika abla dedi.
ya yürü git kuzenin ya ondan bilmiştir herşeyini dedim.
sona bir bir anlattı falını , kimsenin bilmedikleri olanlar felan :KK37:
dedim hadi gidiyok bu akşam :KK52:
abla didi söz ramazan sonası götürcem.
tabi ücretsiz , bakalım nasıl cıkcak.
artık fal sevdam şirkettede biliniyo :KK53:
ne zaman bakırköye gitsem iş çıkışı minikkkkkkkkkkkkk fala mı diyolar :KK14::KK1:

senem hanım ataşehirdeki falcı ile kadınlar kahvesindeki zeynep aynı kişimi banada bilgilerini telefonunu özelime mesajlarsan sevinirim..

evet aynı kişi iletişim bilgilerini nasıl yazacağım sanırım site kabul etmiyor özel mesajda mailinizi gönderirseniz iletişim bilgilerini veririm

bi hafta önce yeni bi üye aynı kişinin reklamını yaptı ve şutlandı :)
annesiyle gimişti vs vs vs aynı kişi mi diye merak ettim.
aynıymış :KK14:

canım özel mesaj atamıyorum ama benim mailimi vereceğim umarım anlarsın xxxxxxxxx buraya mail gönderirsen iletişim numarasını gönderirim :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
X