Burç Tespiti Yapabilen Var mı ?

tuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2007
184
3
arkadaslar benim esimin dogum tarihi dogru degil 6 ay kücük yazdirilmis nüfuskagidinda 15 eylül olarak yazili acaba burcu tesbit yapabilirmisiniz.esim kendisi cok sinirli bir yapiya sahip ama aynen saman alevi gibidir hemencicik siniri gecer hafif göbekli uzun boylu ailesine cok düskün biridir.bu kadar bilgi yeterlimi acaba.gercek burcunu cok merak ediyorum

bilgiler yetersiz canım ya.sadece şunu söyleyebilirim.kocan kesinlikle boğa olamaz(siniri hemen geçtiği için)

bilgiler yetersiz canım ya.sadece şunu söyleyebilirim.kocan kesinlikle boğa olamaz(siniri hemen geçtiği için)

neden canım benim eşim boğa mesela çok rahat ve sakin bi yapıya sahiptir kolay kolay sinirlenmez sinirlenincede siniri çabuk geçer (ilk on gün içinde doğanlardan benim eşim)yerimseniben
demekki yükseleni ile alakalı olabilir

neden canım benim eşim boğa mesela çok rahat ve sakin bi yapıya sahiptir kolay kolay sinirlenmez sinirlenincede siniri çabuk geçer (ilk on gün içinde doğanlardan benim eşim)yerimsenibendemekki yükseleni ile alakalı olabilir
evet canım,boğalar kolay sinirlenmez ama sinirlenince en az bir hafta onlardan uzak durmak lazım.eşinin siniri çabuk mu geçiyor gerçekten

Koç burcu olabilir ama yazdığın bilgilerden yola çıkıp karar vermek yanlış olur,bunun yükselen boyutu da var.

evet canım,boğalar kolay sinirlenmez ama sinirlenince en az bir hafta onlardan uzak durmak lazım.eşinin siniri çabuk mu geçiyor gerçekten

evet canım ya siniri çabuk geçer..Allah Allah boğa burcunu pek sevdim valla ben
bebişim olursa inşallah babasının burcundan olsun diyorum heppp yada benimkinden teraziiiiiiiiii:dance:

evet canım ya siniri çabuk geçer..Allah Allah boğa burcunu pek sevdim valla benbebişim olursa inşallah babasının burcundan olsun diyorum heppp yada benimkinden teraziiiiiiiiii:dance:
ne tesadüf ben de teraziyim,benimki de boğa

evet canım ya siniri çabuk geçer..Allah Allah boğa burcunu pek sevdim valla benbebişim olursa inşallah babasının burcundan olsun diyorum heppp yada benimkinden teraziiiiiiiiii:dance:
arkadaşa cevap vermiştim.o da teraziymiş benim gibi.sevgilim de onun eşi gibi boğa burcu

6 ay küçük yazdırıldıysa balıktır ama yükselen, alçalan, mars, merkur, tepe noktası, bilmem ne evi diye büssürü ayrıntısı var bu işin, onlara da bakmak gerek... CADIARZU

gelecek korkusu diye bir arkadaş vardı ama ban yemiş..çokda sessiz bir kızdı..yardımcı olurdu..:tatlicadiarzu:

ya bilmiyorum ama bana koc gibi gelio.mesela kendi dogrulari vardir yanlisda olsa o onun icin dogrudur.fikirlerini pat diye söyler karsisindaki insani kirilacagini hic düsünmez.bugün icin yasar.yarina allahkerim der.para harcamayi cok sever.ailesini kimseye ezdirmez. acaba bu bilgiler yeterlimi

ya arkadaslar bana koc gibi geliyo.aslinda cok duygusal ama hic belli etmiyo.sevgisini icinde yasio.prensip sahibi.kendine göre dogrulari olan yanlista olsa asla kabul etmiyen bir yapiya sahip.bugün icin yasar yarin icin allahkerim der.önyargilari olan lafini kimseden esirgemeyen biri.gezmeyi cok sever tutumlu degildir acaba yeterlimi bu bilgiler

stelinacım sana bi tavsiyeee

bayanda terazi
erkek de boğa burcu evlilikleri çok mükemmel oluyo canımmm
Eğer sende benim gibi burcumuzun özelliklerini taşıyosan bizim dilimizden anca boğa burcu anlıyo
canımmmmmm
:1hug:

ya arkadaslar bana koc gibi geliyo.aslinda cok duygusal ama hic belli etmiyo.sevgisini icinde yasio.prensip sahibi.kendine göre dogrulari olan yanlista olsa asla kabul etmiyen bir yapiya sahip.bugün icin yasar yarin icin allahkerim der.önyargilari olan lafini kimseden esirgemeyen biri.gezmeyi cok sever tutumlu degildir acaba yeterlimi bu bilgiler

bana terazi gibi geldi şimdi.....................

esimin burcu ya balik yada koc hangisi oldugunu bilmiyorum.kayinvalidemin demesine göre 6 kücük yazdirilmis nüfusta 15eylül diye yaziyo 6 ay geri gidersek mart oluyo ama hangi gün oldugu bilinmiyo.karisik bi durum yani

esimin burcu ya balik yada koc hangisi oldugunu bilmiyorum.kayinvalidemin demesine göre 6 kücük yazdirilmis nüfusta 15eylül diye yaziyo 6 ay geri gidersek mart oluyo ama hangi gün oldugu bilinmiyo.karisik bi durum yani

O zaman koçtur.Anlattığın özellikler balığa değil koça uygun.Yukarıda da yazmıştım zaten koç olabilir diyea.s.

X