Sarımsak çayı içenler...

marli

Hoşgeldin Dünyama BEBEĞİM....
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2013
1.670
248
33
Bayanlar son günlerde meşhur olan reklamı internette dönüp duran sarımsak çayını alıp deneyen var mı?

Hiç kimse bu çayı duymamış anlaşılan :KK34: Yada dert olmayınca benimkisi pek ilgi çekmiyor :KK51:

Daha yarım saat önce bi tane içtim, aldığım yerdeki adam günde 3 bardak bu çaydan içmemi ve yanında ek olarak 2.5 litre su içmemi önerdi, deniyorum bakalım yarın da evde, yogaymış plastesmiş, mekikmiş falan bunlara başlicam. Gelişmeleri yazarım :KK54:

Ne kadara aldın canım çok farklı fiyatlarda satıyorlar

Ne kadara aldın canım çok farklı fiyatlarda satıyorlar

Canım 10 liraya aldım aktardan içinde 40 poşet var ucuz diye tereddüt ettim gerçek mi diye ama faturasını falan gösterdi adam üstünde de bandrol var zaten

Evet baya uygunmuş gelişmeleri bana da yaz canım bekliyorum :KK34:

Canım 10 liraya aldım aktardan içinde 40 poşet var ucuz diye tereddüt ettim gerçek mi diye ama faturasını falan gösterdi adam üstünde de bandrol var zaten

Canım hangi şehirdesin ve hangi aktardan aldın ? Çayın ismini verirmisin yada o aktara ulaşabileceğimiz bir numara vs varsa msj olarak atarmısın?

Canım hangi şehirdesin ve hangi aktardan aldın ? Çayın ismini verirmisin yada o aktara ulaşabileceğimiz bir numara vs varsa msj olarak atarmısın?

Canım Altınoluk Balıkesirde yaşıyorum. dışarı çıktığımda uğrayıp numarasını alırım iletişiminizi sağlarım :KK15:

Aktarlarda o fiyat doğru nette satışı pahalı hatta aktara sordum yeni bitmiş gelecek tekrar siparişi verdik dedi markası ne bilmiyorum ama 60 tane varmış içinde

merhaba kızlar bende zayıflamak istiyorum sarımsak çayını bende merak ediyorum acaba faydası varmı..bende burada okudum çok eski bir yazıymış ama yinede denemeye başladım sarımsak yutuyorum çok faydası varmış henüz 2.günüm bakalım ne olacak...

merhaba kızlar bende zayıflamak istiyorum sarımsak çayını bende merak ediyorum acaba faydası varmı..bende burada okudum çok eski bir yazıymış ama yinede denemeye başladım sarımsak yutuyorum çok faydası varmış henüz 2.günüm bakalım ne olacak...

Haber et canım gelişmelerden :)

Haber et canım gelişmelerden :)

bende bu sarımsak çayını teyzemden duymuştum form tutmak istiyorsan 1 tane zayıflamak istiyorsan 3 tane içecekmişsin sabah öğlen yemekten önce ve akşam hafif sarımsak tadı var kokusu fln ama faydalı ve kilo verdiriyor gerçekten

bende bu sarımsak çayını teyzemden duymuştum form tutmak istiyorsan 1 tane zayıflamak istiyorsan 3 tane içecekmişsin sabah öğlen yemekten önce ve akşam hafif sarımsak tadı var kokusu fln ama faydalı ve kilo verdiriyor gerçekten

Ben form korumak için istiyorum yorumları inanılmaz derece etkili olduğunu söylüyor ama yine de tereddüt ediyor insan

Bende bugün sipariş verdim benim kilo sorunum yok Allaha şükür ama bölgesel yağlanma var inş.faydasını görürüm.

canım ben tok karnına içiyorum hiç aç karnına içilecek diye duymadım

X