hamilelikte lekelenme

F

fındıkk kurdum 81

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi fındıkk kurdum 81
selam kızlar ben 9+3 günlük hamileyim düşük tehditim olduğu için evde dinleniyorum dr düşük için progestan verdi düzenli kullanıyorum ama yinede arada hafif kasık ağrısıyla beraber kahverengi lekelenmelerim oluyo :1no2:dr sırt üstü yat ve dinlen hiç bişey olmaz diyo ama ben yinede korkuyorum:çok üzgünüm: acaba böyle durumları yaşayıpta bebeğini sağlıkla kucağına alan varmı????Çok üzgünüm çoook

canım cevap veren olmamış bende sana yardımcı olmak isterdim ama kelin ilacı olsa başına sürer misali aynen senin gibiyim benimde yarın adet günüm ama dünden buyana kahverengi lekelenmelerim oluyor ilk başta adetim 2 gün erken geldi sandım ama bugün bu saat oldu hala sökülmedi ki benim böyle olmazdı test yaptım negatif çıktı şimdi söküldü söküldü sökülmedi doktora gideceğim pazartesi günü sanada tek tavsiyem sanırım doktoruna görün demek olacak ALlah tamamına erdirsin inşallah bir sorun yoktur canım

selam arkadaşlar ; kanamalı gebelik yaşayıp ta 6 . ayına kadar ulaşan ben size bir tavsiyede bulunmak istiyorum..progestanı kullanın .ayaklarınızın altına yastık koyun yüksekte dursun..lekeler kırmızı ve pempe renkte olmadıkça korkmayın ..kahverengi kan her zaman eski kan demektir.yeni bir kanama olmadığının göstergesidir..sadece istirahat edin geçecektir..

selam kızlar ben 9+3 günlük hamileyim düşük tehditim olduğu için evde dinleniyorum dr düşük için progestan verdi düzenli kullanıyorum ama yinede arada hafif kasık ağrısıyla beraber kahverengi lekelenmelerim oluyo :1no2:dr sırt üstü yat ve dinlen hiç bişey olmaz diyo ama ben yinede korkuyorum:çok üzgünüm: acaba böyle durumları yaşayıpta bebeğini sağlıkla kucağına alan varmı????Çok üzgünüm çoook

canım öncelıkle cok gecmıs olsun 9.haftaya kadar gelmıssın hayırlı olsun.doktorun bişe olmaz dedıyse stres yapma kendıne.benımde basımdan gecyı ama hüsranla sonuclandı 7.haftada düştü.progestanı kesınlıkle bırakma.benım şliddetlı karın agrısıyla kahverengı leke hafıf kırmızıya döndu ve düşük baslıyo dedı doktorum.o yüzden kırmızıyı görmedıkce korkma ama kırmızı görüpde dogum yapanda cok insan var.sadece stres yapma baska seylere yogunlas.ve su 3 ayı yatarak ayaklarını yüksekte tutarak gecır.tekrardan cok gecmıs olsun ve inşallah 9 ayın sonunda hayırlısıyla bebegını alırsın kucagına

slm ben de 6 haftalık hamileyim ve dün kahverengi lekelenmem oldu. benim dr.da korkma dinlen progesteron iğnelerine devam et dedi. dün çok korkmuştum ama bugün iyiyim. hemen kendimi toparlayıp pozitif düşünmeye çalıştım. bugün de geçti zaten hamd olsun. allahım sağlıklı hamilelikler ve nasip etsin, bebeklerimizi kucağımıza aldığımızı göstersin inş.

selam arkadaşlar ; kanamalı gebelik yaşayıp ta 6 . ayına kadar ulaşan ben size bir tavsiyede bulunmak istiyorum..progestanı kullanın .ayaklarınızın altına yastık koyun yüksekte dursun..lekeler kırmızı ve pempe renkte olmadıkça korkmayın ..kahverengi kan her zaman eski kan demektir.yeni bir kanama olmadığının göstergesidir..sadece istirahat edin geçecektir..

ay saağol a rhatlattı benide dünde bende oldu kahverengi lekelenme
ama çok az yine de korktum doktora gittim daha erken haftaya gel dedi
bende5 haftalık hamileyim
banada progesteron bebe aspirni ve folik asit verdi
inşallahj kimsenin bebeğine bişey oomaz
çünkü
iki kez karnımda öldü bebeklerim
ve kahverengi lekelenmeme olmuştu gittiğimde ölmüş dedi doktorum oyüüzden korkuyoryum

ay saağol a rhatlattı benide dünde bende oldu kahverengi lekelenme
ama çok az yine de korktum doktora gittim daha erken haftaya gel dedi
bende5 haftalık hamileyim
banada progesteron bebe aspirni ve folik asit verdi
inşallahj kimsenin bebeğine bişey oomaz
çünkü
iki kez karnımda öldü bebeklerim
ve kahverengi lekelenmeme olmuştu gittiğimde ölmüş dedi doktorum oyüüzden korkuyoryum

bebeğin karında öldüğünü gelen kandan mı anlarız

kötü bir gece geçirdim. adet döngüsündeyken kanda hamile olduğumu öğrenmiştim. fakat hala adet olacakmışım gibi ağrılarım devam ediyordu. gece kahverengi bir leke sabahta pembe lekeler geldi. doktorumu aradım. hastaneye gel, hemen progestan iğne yapalım ve tekrar beta alalım dedi. koştura koştura gittim. iğnenin üzerine şu an kanamam durdu gibi çok şükür. beta da salı 160,600 iken bugün 370 küsur çıkmış. ama keseyi görene kadar rahat olamayacağım biliyorum. düşük mü, dış gebelik mi derken şu iki saatte kendi kendimi tükettim. haftaya perşembeye kadar ne durumda olacağım Allah bilir. sormak istediğim şu; adet döngüsünde iken hamile olduğunu öğrenen ve pembe renkte lekelenen var mı aranızda?

Yorumun beni çok rahatlattı şuan uyguluyorum 8hafta 3 günlük hamileyim rabbim inşş ben ve herkesin bebeğinin sağlıklı doğmasını ve sağlıklı gebelik geçirmemizi nasipnetsin...:anneadayı:

Yorumun beni çok rahatlattı şuan uyguluyorum 8hafta 3 günlük hamileyim rabbim inşş ben ve herkesin bebeğinin sağlıklı doğmasını ve sağlıklı gebelik geçirmemizi nasipnetsin...:anneadayı:
amin canım amin.o kadar eski bir konuki taaa 2008 den kalmış. o hamileliğimdeki kızım şuan 7 yaşında ..allah sana da hayırlı doğumlar nasip etsin..

amin canım amin.o kadar eski bir konuki taaa 2008 den kalmış. o hamileliğimdeki kızım şuan 7 yaşında ..allah sana da hayırlı doğumlar nasip etsin..
Çok tşk ederim Allah bağışlasın çok sevindim adınızaa :))))

X