Biominera inceltici krem sipariş ettim

swet2006

ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
975
40
arkadaşlarım merhaba. hafta sonu televizyon seyrederken kameralar önünde Yeliz Yeşilmen, Tuba özay ve birde hakan aysen' e bu kremden masaj yaparak sürdüler. tabiki kremi sürmeden önce ölçülerini aldılar. üç saatin sonunda hepsindede en az üçer santim incelme oldu. hemde tek seansta. hakan aysen tam beş cm. eridi.
doğum sonrası eritemediğim göbeğimden dolayı bugün sipariş ettim. yarın gelecek. perşembe günü kullanmaya başlayacağım. sonucu paylaşırız. inşallah işe yarar. hepinizi öpüyorum. :CüvCüv:

kızlar az önce ürünüm geldi. bu gece kullanacağım. yarın sabah etkisini yazarım. bakalım kaç cm. inceleceğim. işyerinde olmasaydım hemen kullanırdım. akşam yatarken sürerim. çünkü 3-6 saat vucutta kalması gerekiyor. yarın görüşürüz.... kaydirigubbakcemile2

canoşcum lütfen yarını yorumunu yap bende almak istiyorum dün üye oldum öncedende hep takip ederdim siteyi ama yorumlara bakınca almayı düşündüğüm birkaç ilacı almaktan vazgeçtim kremlere kaldım:)kaydirigubbakcemile3

canoşcum lütfen yarını yorumunu yap bende almak istiyorum dün üye oldum öncedende hep takip ederdim siteyi ama yorumlara bakınca almayı düşündüğüm birkaç ilacı almaktan vazgeçtim kremlere kaldım:)kaydirigubbakcemile3

tamam şekerim. yarın sonucu mutlaka yazacayım. çünkü daha ilk seansta en az 3 cm incelme olması lazım. kremin kokusu çok güzel portakal aromalı bi kokusu var. tuz ve yağ karışık. işten çıkınca ilk iş uygulamaya geçmek olacak. kaydirigubbakcemile3

Kremi dün gece yatmadan önce masaj yaparak sürdüm. tabiki kremden önce bel ve göbek ölçülerimi aldım. masajla kremi bir güzel yedirdim. daha sonra streç filmle sardım. üstünede korse giydim. sabah yaklaşık 8 saat sonra yıkadım ve tekrar ölçtüm. tam 4 cm. farketti. kremi eşimede uygulamıştım. ondada 4.5 cm. farketti. eşim "normaldede akşam yatarken daha şişkin olunur sabah herkes ince kalkar" dedi. bi dahaki kullanımda gündüz tok karnına uygulayacağız. bakalım o zaman nasıl olacak.
sabah kahvaltı yaptıktan sonra tekrar ölçtüm iki cm. fazla çıktım. sonuç olarak normal ölçülerimden 2 cm. daha incelmiş oldum. birkaç seans daha yaptıktan sonra net olarak işe yarayıp yaramadığını daha iyi anlarız. pazartesi yeni sonuçları yazarım. hihoyyyt

Kremi dün gece yatmadan önce masaj yaparak sürdüm. tabiki kremden önce bel ve göbek ölçülerimi aldım. masajla kremi bir güzel yedirdim. daha sonra streç filmle sardım. üstünede korse giydim. sabah yaklaşık 8 saat sonra yıkadım ve tekrar ölçtüm. tam 4 cm. farketti. kremi eşimede uygulamıştım. ondada 4.5 cm. farketti. eşim "normaldede akşam yatarken daha şişkin olunur sabah herkes ince kalkar" dedi. bi dahaki kullanımda gündüz tok karnına uygulayacağız. bakalım o zaman nasıl olacak.
sabah kahvaltı yaptıktan sonra tekrar ölçtüm iki cm. fazla çıktım. sonuç olarak normal ölçülerimden 2 cm. daha incelmiş oldum. birkaç seans daha yaptıktan sonra net olarak işe yarayıp yaramadığını daha iyi anlarız. pazartesi yeni sonuçları yazarım. hihoyyyt

Canoşcum bu süper bir sonuç 8 saatte 2cm.kaydirigubbakcemile

Canoşcum bu süper bir sonuç 8 saatte 2cm.kaydirigubbakcemile

eşim 6 saatte 4 cm. az önce arkadaşlar ölçtü bel ölçümde 4 cm fark var. yani 4 cm. inceldim. buna rağmen hala inanasım gelmiyor. :1shok:

fiyate ne kadar bu kremin canım

89 tl. ama almak için p.tesini bekle canım. ben bir iki seans daha yapayım net 10 cm. incelirsem sende al. şimdilik 4 cm. bakalım kalıcımı?
ayrıca kremi kurye getirdi. kargo ücreti filan yok. yanlız kremi açtığımda yağlar biraz sızmıştı. müşteri temsilcisini aradım iade edin değiştirelim dediler ama sabırsızlığımdan iade etmedim ve dün akşam kullandım. sonuçtan şimdilik memnunum. gelişmeleri yazmaya devam edeceğim. öpüyorum.

89 tl. ama almak için p.tesini bekle canım. ben bir iki seans daha yapayım net 10 cm. incelirsem sende al. şimdilik 4 cm. bakalım kalıcımı?
ayrıca kremi kurye getirdi. kargo ücreti filan yok. yanlız kremi açtığımda yağlar biraz sızmıştı. müşteri temsilcisini aradım iade edin değiştirelim dediler ama sabırsızlığımdan iade etmedim ve dün akşam kullandım. sonuçtan şimdilik memnunum. gelişmeleri yazmaya devam edeceğim. öpüyorum.

teşekkürler iyi sonuçları bekliyoruz. :))

pardon cnm 89 tl demişşin görmedim peki nereden temin ettin onuda yazarmısın?hadi bakalım kızlar inşallah olucak bu sefer:KK70:

pardon cnm 89 tl demişşin görmedim peki nereden temin ettin onuda yazarmısın?hadi bakalım kızlar inşallah olucak bu sefer:KK70:

canım google istanbul korse yaz oradan sipariş veriyorsun. bu arada 7 cm inceldim arkadaşlar. bu sefer oldu işte. sonunda göbeğimden kurtulmayı başardım. kullanmaya devam ediyorum.:teytey:

Ay çok merak ettim bu kremini ama önce bir kullanın siz bari ben daha sonra alayım bırde bırakınca tekrar gerı gelırmı acaba siiz takıp edıyorum arkadaslar inşallah ıstedıgınız sonucu alırsınız.....

Ay çok merak ettim bu kremini ama önce bir kullanın siz bari ben daha sonra alayım bırde bırakınca tekrar gerı gelırmı acaba siiz takıp edıyorum arkadaslar inşallah ıstedıgınız sonucu alırsınız.....

38 bedene inersem ki mayıs sonunda inerim tahminen, o zaman sizde alırsınız. ayrıca tanıtımını yapan kadın iki haftada iki beden incelmiş. direkt yağları erittiği için tekrar geri alma durumu söz konusu değil dedi. her hafta bir beden garanti. üstelikte diyetsiz. emzirdiğim için felaket yiyorum. buna rağmen inceliyorum. sonuç muhteşem. göbeğim toparlanmaya başladı. kaydirigubbakcemile3

Ay gercektenmı yaaaa off ya bır umut deyıp herseyı kullanıyoruz napayım ay dur bakalım bayada pahalıymıs ama ya ...

Ay gercektenmı yaaaa off ya bır umut deyıp herseyı kullanıyoruz napayım ay dur bakalım bayada pahalıymıs ama ya ...

biraz bekle canım. haftaya pazartesi 7 cm daha incelirsem o zaman al. ama ben eşimede iki kez uyguladım ondada 6 cm. farketti. 100/% zayıflama garantisi veren ve sağlık bakanlığı onaylı tek ürün. en önemlisi emzirirken kullanabilmem. pazartesi karar verirsin. dediğin gibi baya pahalı. gerçi 600 gr. yani 1 ay rahat yeter. zaten bir ayda dört beden incelme garantisi var. her hafta bir beden. sende pazartesi kararını verirsin. segiler...a.s.

peki canoşcum şunu merak ettim ya bayağa bi incelmişsin anladım kadarıyla fakat kilondada bi değişiklik olmadımı acaba hiç bahsetmemişsin

X