Nailexpert Tırnak Mantarı İlacı

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
Benim ayak parmaklarımın 2 tanesinde yani 1 ya da 2 yıldır yaklasık tırnak mantarı var sapsarı igrenc bir goruntu
annem bugun Nailexpert by WARTNER diye bir markanın ilacını almıs 4 hatadan sonra etkisini gorursunuz diyor 2 hafta sonra Tatile gidicem o zamana kadar gecmesi imkansız mı acaba of ya ok kotu duruyor ama ve okul arkadaslarımla gidicem cok dalga geciceklerine eminim
bu ilac 4 haftadan sonra etki gosterir diyor ne zamana gecirir acaba bi bilginiz var mı?

Mrb cnm, konuyu araştırıyorken yazını gördüm. Benim de aynı problemim var. Henüz hiç bir şey kullanmadım ; törpüleyip ojeyle kamufle etmeye çalışıyorum ama yine de belli oluyor tabi. Kullandığın ilaç sana fayda etti mi düzelme varsa yazarsan sevinirim, ben de onu kullanırım...

en guzel yonten takma tırnak kızlar kesinlikle belli olmuyo
ben de kullandım takma tırnak özellikle koyu renk oje de kullanırsanız pek bi şey belli olmuyo haklısın beyzacik; ama geçici bi çözüm maalesef üstelik tırnağın hava almasını da engellediği için çok da sağlıklı değil, ben tırnağım üzerinden takma tırnağı sökmeye çalışırken kendi tırnağımı da kaldırmıştım:KK43:( ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum nailexpert ama tamamlayıcı tedavi olarak bir de yaz aylarında ayaklar açıkta olduğundan unutmuyorum zaten 3 aylık tedavi yeterliymiş şimdilik iyi gibi ama bakalım bence yine de tek başına yeterli değil ama tamamlayıcı tedavi olarak iyi gibi...fiyatı biraz pahalı geldi bana... yine tamamlayıcı olarak başka bi tedavi önerebilirim, batikon (tendürdiyot) sürün tırnaklarınıza ve kurumaya bırakın yani sorunlu tırnaklarınıza, haftada 1 mesela ben öyle de yapıyorum

takma tırnak yada oje daha da kötü yapıyor.naileexperti bir ay kullandım reklamlara kanmayın derim.benim sorunum hafif olmasına rağmen bi işe yaramadı tırnak üzerim pürüzsüz olmadı malesef.(oje sürdüğümde rahatsız oluyorum diye aldım bu ilacı ama nafile)
daha da ilerlemeden doktora gidicem sizlere de bunu tavsiye ederim buna verceğim parayı özel hastaneye muayene ücreti verseydim keske ;(

Kızlar ama önce mantar olduğundan emin olun, bazen tırnakta travma olabiliyor o da aynı mantar gibi görünüyor. en iyisi dermatoloğa danışmak.

Benim ayak parmaklarımın 2 tanesinde yani 1 ya da 2 yıldır yaklasık tırnak mantarı var sapsarı igrenc bir goruntu
annem bugun Nailexpert by WARTNER diye bir markanın ilacını almıs 4 hatadan sonra etkisini gorursunuz diyor 2 hafta sonra Tatile gidicem o zamana kadar gecmesi imkansız mı acaba of ya ok kotu duruyor ama ve okul arkadaslarımla gidicem cok dalga geciceklerine eminim
bu ilac 4 haftadan sonra etki gosterir diyor ne zamana gecirir acaba bi bilginiz var mı?
Fungino diye bi ilaç kullanmıştım baya faydasını gördüm ama yeni çıkan tırnakla birlikte düzeliyor. Nailexpertle excilorun hiç faydasını görmedm. :KK43:(

X